Manifestacja bogactwa

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Manifestacja bogactwa

Postprzez Born1975 » 19 cze 2014, o 22:36

Do napisania tego wątku zainspirował mnie James. Piszemy tutaj o wszelkich technikach czy metodach dotyczących bogacenia sie. Dzielimy sie informacjami na temat milionerów i miliarderów.

Może ja zacznę. Za najbogatszego Polaka uważ sie Jana Kulczyka. Tak mówią oficjalne dane. Jest jednak osoba, której majątek może byc większy od majątku pana Kulczyka. Tą osobą jest Marek Profus. Nie znajdziecie go na liście 100 najbogatszych Polaków. Pan Profus bardzo dba o swoją prywatność.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Manifestacja bogactwa

Postprzez James » 20 cze 2014, o 00:24

W ogóle Świetnie się tak rano budzić ze Świadomością, że na Twoim koncie jest kilkadziesiąt milionów dolarów, a Ty posiadasz w swoim katalogu kilka świetnie prosperujących biznesów, dom na Karaibach, drugi we Włoszech, a trzeci jest w Los Angeles. Wyglądasz przez okno, a na Twoim parkingu stoi Twój helikopter, pomarańczowe lamborghini, obok Ciebie stoi piękna żona, a Ty tylko się decydujesz co by tu dziś robić - może popływać motorówką z żoną po śniadaniu, a może przelecieć się helikopterem, a potem wyskoczyć z nią do miasta swoim samochodem... Kupić kilka "drobnostek", wybrać się gdzieś na obiad za kilkaset dolarów, spróbować jakiś niesamowicie pięknych i rzadkich potraw, po czym pojechać sobie do firm - sprawdzić jak idzie w nich praca, coś doradzić, pomóc... Później można popływać w basenie w swoim patio, a wieczorem polecieć w samolocie i skoczyć ze spadochronem nad jakąś piękną wyspą... A wieczorem, powiedzmy w łóżku już sobie powoli zaplanować kolejny dzień... ALE SIĘ ROZMARZYŁEM... I jeden morał się nasuwa - WARTO BYĆ BOGATYM! :)

Pozdrawiam :)
Kuba
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 20 cze 2014, o 00:32

Warto również zasypiać ze świadomością bogactwa. Podczas snu nasza podświadomość, będzie działać w kierunku realizacji naszych pragnień. Może nawet nam się przyśni pomysł wart miliony dolarów. Jest już późno, więc idę śnić o bogactwie :)

Dobranoc, spokojnej nocy dla wszystkich
Dream.
Born1975

Postprzez dariaanna » 20 cze 2014, o 09:21

Chyba nie jest to moim pragnieniem. :shock: Chciałabym, żeby było, ale o dziwo to nie bogactwo jest moim marzeniem. Choć wydaje się, że bogactwo wiele ułatwia i wtedy można spełnić większość swoich marzeń. Pytanie czy potrzebuję do tego pieniędzy, żeby to wszystko mieć. Kurcze, ale teraz mam do myślenia. :D Nie spodziewałam się tego po sobie. :mrgreen:
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez XaV » 20 cze 2014, o 12:36

Chyba nie jest to moim pragnieniem. :shock: Chciałabym, żeby było, ale o dziwo to nie bogactwo jest moim marzeniem. Choć wydaje się, że bogactwo wiele ułatwia i wtedy można spełnić większość swoich marzeń. Pytanie czy potrzebuję do tego pieniędzy, żeby to wszystko mieć. Kurcze, ale teraz mam do myślenia. :D Nie spodziewałam się tego po sobie. :mrgreen:

Mam podobne podejście,może bogactwo jest dobrą opcją,ale uważam że najważniejsze to robić to co się kocha :D
XaV

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez James » 20 cze 2014, o 13:27

XaV napisał(a):

Mam podobne podejście,może bogactwo jest dobrą opcją,ale uważam że najważniejsze to robić to co się kocha :D

Ale to się nie wyklucza, a wręcz wspomaga się wzajemnie. :)
James

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 20 cze 2014, o 14:48

Jeśli się robi, to co sie kocha, to bogactwo przychodzi samo. Jest "produktem ubocznym" tego co robimy i o to właśnie chodzi.
Born1975

Postprzez dariaanna » 20 cze 2014, o 18:32

Albo mam inną wizję bogactwa. Chyba tak. Nie chciałabym po prostu, żeby pieniądze odebrały mi wolność, choć przez dłuższy czas z tym mi się kojarzyły.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Born1975 » 20 cze 2014, o 19:07

A dlaczego miałyby ograniczyć wolność? Owszem, jesli poza pieniedzmi nie widzi sie nic innego to może tak być. Pieniądze to tylko narzędzie i to od nas zależy jak je wykorzystamy. Ja traktuję pieniądze jak energię. Im więcej tej energi przepływa tym lepiej. Załózmy, ze ktoś chce zarabiać milion złotych miesiecznie. Bedzie musiał mieć sporą firme i dać zatrudnienie dużej ilości osób. Im wiecej wartości taka firma wniesie w życie innych, tym wiecej zarobi jej własciciel. Dlaczego Bill Gates jest najbogatszym człowiekiem na swiecie? Dlatego własnie, że jego firma wnosi tak wiele wartości w nasze życie. Myslę, że każdy na tym forum uzywa jakiegoś produktu Microsoftu (ja sam głownie uzywam androida i linuksa, ale czasem też windowsa).
Born1975

Postprzez Renata » 20 cze 2014, o 19:11

Pieniadze ograniczaja wolnosc tylko wtedy, kiedy pozwolimy im soba rzadzic.
Jak pozwolisz sobie na to, ze tracisz kontrole nad soba z powodu kasy, to jest juz po tobie ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 602 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Następna strona

Powrót do Inteligencja finansowa