Manifestacja bogactwa

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Manifestacja bogactwa

Postprzez Przyciągnięta » 15 cze 2016, o 13:51

No właśnie. Ja uważam, że pieniądze własnie dawaja wolność i takich oueniedzy jak chce. Nie zeby latac od rana do wieczora i byc zestresowana ale miec dochod pasywny ktory da mi te wolbosc.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Born1975 » 15 cze 2016, o 16:37

Przyciągnięta napisał(a):No właśnie. Ja uważam, że pieniądze własnie dawaja wolność i takich oueniedzy jak chce. Nie zeby latac od rana do wieczora i byc zestresowana ale miec dochod pasywny ktory da mi te wolbosc.

No Ty akurat wiesz co jest grane. To wszystko się wydarzy i zamanifestuje tak jak jest w planach. A potem---> https://www.google.pl/search?q=phuket&s ... 66&bih=643
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Przyciągnięta
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Karla » 22 lip 2016, o 22:45

A ja sobie tak myślę ...macie już te miliony i siedzicie w Tajlandi czy gdzieś tam i macie pasywny dochód ..i teraz..nie staje się to w pewym momencie nudne..? Jak myślicie dlaczego w ZEA , AS ci wszystcy bogacze są uwiklani w afery narkotykowe a syn jednego z nich niedawno zmarł w młodym wieku ( 32 lata chyba) ? chyba nie z totalnej radości i pasji...
Karla

Podziękował : 303 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Born1975 » 22 lip 2016, o 22:53

Karla napisał(a):A ja sobie tak myślę ...macie już te miliony i siedzicie w Tajlandi czy gdzieś tam i macie pasywny dochód ..i teraz..nie staje się to w pewym momencie nudne..? Jak myślicie dlaczego w ZEA , AS ci wszystcy bogacze są uwiklani w afery narkotykowe a syn jednego z nich niedawno zmarł w młodym wieku ( 32 lata chyba) ? chyba nie z totalnej radości i pasji...

To kwestia mentalności. Oczywiście, że niektórzy będą robić nielegalne interesy. Ja takich nie zamierzam. Nie rozumiem tez, czemu miałoby to byc nudne. Świat jest wieki i jest dużo do zwiedzania, więc nudzić się nie zamierzam.

Weź też pod uwagę, że biznes to służenie innym. Ja tak właśnie na to patrzę, a służyć można w nieskończoność :D
Born1975

Postprzez Karla » 23 lip 2016, o 00:56

Jak chcesz służyć to tak można w nieskonczoność ...ja służyć nie zamierzam ...mogę cos proponować co mam do zbycia ale bez slużenia :)
Karla

Podziękował : 303 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Born1975 » 23 lip 2016, o 01:25

Karla napisał(a):Jak chcesz służyć to tak można w nieskonczoność ...ja służyć nie zamierzam ...mogę cos proponować co mam do zbycia ale bez slużenia :)

To kwestia rozumienia słowa służyć. Nie mam tu na myśli poddaństwa, ale danie ludziom tego czego oczekują. Patrząc na to od czysto biznesowej strony, inni oddają Ci swoje pieniądze, jeśli uznają, że to co masz do zaoferowania będzie dla nich więcej warte od ich pieniędzy. Dla Ciebie, więcej warte są ich pieniądze, niz to co oferujesz. W biznesie nazywa się to win-win, tu każdy wygrywa :D
Born1975

Postprzez Przyciągnięta » 23 lip 2016, o 10:09

Karla napisał(a):Jak chcesz służyć to tak można w nieskonczoność ...ja służyć nie zamierzam ...mogę cos proponować co mam do zbycia ale bez slużenia :)

Nie da sie komus oferowac bez służenia. Tzn oferować można ale nie można sprzedać. To co oferujesz musi komus służyć, rozwiazać czyjes problemy. My z Dramem nie mamy zamiaru służyc za darmo ale oczywiscie za pieniadze. Planujemy zarabianie duzych kwot ale rowniez to co bedziemy oferowac bedzie niosło dużą wartość. Jesli myslisz tylko o sprzedaniu komus towaru bez zastanowienia sie w jaki sposob ten towar komus pomoze to nici ze sprzedaży. My chcemy służyc w takim sensie, że chcemy ludziom podpowiedziec jak rozwiazac ich problemy. Bedziemy to robic na bardzą dużą skale. Na skale globalną. Ale zasadnicza kwestią jest niesienie pomocy innym. Jesli ktos tego nie rozumie nigdy nie zrobi dużego biznesu :D

Za ten post autor Przyciągnięta otrzymał podziękowanie od
Born1975
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Daniel » 23 lip 2017, o 13:06

Bardzo, ale to bardzo interesujący wykład Buffetta w temacie manifestacji bogactwa:

Ciekawostka, że jako miliarder, stwierdza, że w wielu aspektach jego życie nie różni się aż tak bardzo od życia przeciętnego mieszkańca USA - chociaż tutaj raczej ma na myśli klasę średnią (lub średnią wyższą), która może sobie pozwolić, w wielu aspektach, na podobne luksusy co klasa wyższa.
Daniel

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Inteligencja finansowa