Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Born1975 » 21 cze 2017, o 23:59

Poniższy filmik pokazuje w jaki sposób skonfigurować i używać portfel Ledger Nano S:

Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez Born1975 » 22 cze 2017, o 23:03

Dlaczego warto kupić LSK i trzymać? LSK kosztuje obecnie około 12,50 PLN, ale prognozy mówią, że cena za kilka miesięcy może wynieść 100 PLN. Tu ciekawy artykuł na temat tej krypto:
http://bitcoin-online.pl/lsk-lisk

Wnioski wyciągnijcie sami.
Born1975

Postprzez Born1975 » 24 cze 2017, o 19:09

Czasem trzeba potrzymać i 2 tygodnie, ale się opłaca. Na tej walucie zarobiłem 53,5%

Obrazek
Born1975

Postprzez Born1975 » 25 cze 2017, o 11:18

Dziś dowiedziałem się o czymś całkiem nowym związanym z kryptowalutami. Na chwilę obecną jest to wiedza, którą muszę zgłebić, ale podzielę się nią z Wami, jak tylko obczaję temat, co jednak prawdopodobnie potrwa dość długo. Na razie mogę napisać tylko tyle, że da to zarobić bez wysiłku przyzwoite pieniądze i im większa będzie inwestycja początkowa, tym więcej będzie można zarobić. Rozważam prace w grupie, bo to zwiększy zyski, więc jak ktoś jest chętny, to niech pisze priva i będziemy kminić temat dalej.
Born1975

Postprzez Born1975 » 28 cze 2017, o 22:57

Na giełdzie była ostatnio potężna bessa, ale już przeważa kolor zielony. W takich sytuacjach nie wolno panikować i wyprzedawać wszystkiego poniżej ceny zakupu. Ta sytuacja była spowodowana odpłynięciem 13 miliardów dolarów z rynku. To się będzie zdarzać co jakiś czas i najlepiej wtedy po prostu przez 2 dni nie sprawdzać giełdy. Mnie trochę zysk spadł, ale straty powoli odrabiam. Istotne jest by być do przodu w skali miesiąca i nie patrzeć na chwilowy stan posiadanej waluty. Mój cel to 20% zysku w skali miesiąca i jest on niezagrożony nawet przez to co miało miejsce w ostatnich dniach.

Teraz powołałem specjalną grupę na FB, która będzie testować moją strategię gry na short term. Daję grupie 6 miesięcy na testy i po tym okresie wybrany zostanie najlepszy wariant mojej strategii. Osoby, które mają mnie w znajomych na FB wiedzą o czym piszę :D
Born1975

Postprzez Born1975 » 3 lip 2017, o 21:32

UWAGA!

1 sierpnia może wejść 2x segwit na BTC. Nie będę się rozpisywał co to znaczy, bo można to sobie wyguglować. Osobiście zalecam wyzbycie się BTC przed segwitem, bo nie wiadomo do końca co będzie. Jak masz BTC to kup altcoiny, albo po prostu sprzedaj. Po 1 sierpnia jak sytuacja się wyklaruje, możesz z powrotem nabyć BTC.
Born1975

Postprzez Born1975 » 7 lip 2017, o 22:04

Bardzo ciekawy filmik tłumaczący czym jest kryptowaluta i dlaczego jest lepszym rozwiązaniem niż pieniądz, którego używamy na co dzień:

Born1975

Postprzez Born1975 » 10 lip 2017, o 00:52

Wywiad z właścicielem bitbay:

Born1975

Postprzez Born1975 » 17 lip 2017, o 17:30

Prawdopodobny scenariusz tego co się będzie działo w najbliższym czasie w branży. Jak już pisałem wcześniej 1 sierpnia może być 2x segwit. Może ale nie musi. Być może jest to powtórka scenariusza związanego z hardforkiem, który miał być wiosną, ale do którego nie doszło. To jest robione przez grube ryby w celu zmanipulowania rynku-cena leci w dół i grube ryby kupują na spadkach, a potem cena idzie w górę i zarabiają, a owieczki tracą... Druga opcja gdy jednak dojdzie do segwitu, ale nie będzie podziału na 2 monety. W tej opcji pojawią się za jakiś czas smart contracty. To są 2 najbardziej prawdopodobne opcje, ale niezależnie od tej do której dojdzie, to cena BTC i altów poleci w kosmos.

Teraz jest najlepsza pora na zakup altów (BTC najbardziej opłacało się kupić wczoraj, ale nawet dziś jest warto), bo są stosunkowi tanie. Na jesień, ten kto to przeczyta i teraz zakupi, będzie pisać do mnie privy z podziękowaniami :D
Born1975

Postprzez LuckyStar » 31 lip 2017, o 08:50

Witaj. Jako, że udzielasz się intensywnie w tym wątku niejako go kreując, chciałabym poprosić Cię byś nie wypowiadał się w sposób wszechwiedzący na tematy czysto spekulacyjne, dodatkowo po Twoich wpisach widać, że nie posiadasz wiedzy w zakresie analizy technicznej oraz innych modeli, które taką grę mogłyby ewentualnie wspomóc. Proszę byś nie odbierał tego jako złą monetę, ale takimi wpisami narażasz inne osoby na poważne straty finansowe.

Cytuję Twój post z 20 czerwca -
No to taka ciekawostka. Cena liska kształtuje się w granicach 11 do 16 złotych, ale już chodzą słuchy, że za kilka miesięcy lisk będzie kosztował około 100 złotych, a docelowo jego cena może wynieść nawet 500 dolarów. Jeśli tak się stanie to będzie oznaczało wzrost wartości od 150 do 200 razy (w zależności od faktycznej ceny zakupu w złotówkach i kursu dolara). Tak więc zainwestowany tysiąc złotych może się zamienić w dwieście tysięcy złotych. Ja tam czekam aż BTC trochę pójdzie do góry, a lisk będzie ciut tańszy niż obecne 12,20 PLN i kupuję liska za 1 BTC :D
Born1975

Podziękował : 788 razy
Otrzymał podziękowań: 487 razy

Cena liska w dniu dzisiejszym spadła od tamtej pory do 6,8zł. Proszę nie pisz, że to się odwróci itd itp. Może, ale nie musi, a osoba, która kupiła w tamtej cenie zaliczyła tylko spadki, bo lisk nie ma zbyt dużych fundamentów ani świetlanej przyszłości. Jeżeli twierdzisz inaczej proszę o merytoryczne argumenty dlaczego lisk spośród setek kryptowalut miałby kosztować kiedyś 100zł, skoro sam jego właściciel po bardzo intratnym IPO jakoś zaczął zajmować się drugim projektem... Czyżby sam nie wierzył w swojego Graala?
Cena ok 12 zł wg wykresu samego liska oraz porównawczo głównych altów była górką - tzw napompowany balon. W momencie Twojego wpisu widać było na wykresach tzw dystrybucję (analiza techniczna się kłania)

W ostatnich postach użyłeś stwierdzenia, że na rynkach altów była potężna bessa. Doprawdy? Czy to już bessa czy głęboka korekta? Jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie patrząc na skumulowane wykresy altów?

Od 10 lat gram (nie inwestuję, a jeżeli już to rzadko) na giełdzie. Ludzie Twojego pokroju nazywani są w tym środowisku lemingami. Leming dostaje kilka zyskownych strzałów na początku czuję się zachęcony i myśli, że będzie tylko zarabiał, a potem zostaje przysłowiowo ubrany na wieki w papier, który stracił na wartości. Nie mówię, że to Cię spotka, ale poziom ignorancji Twoich postów niestety to pokazuje. Ja sama straciłam kiedyś ok 300tys złotych i nie byłam już świeżakiem. Pycha, chciwość i niestosowanie się do wykresów rzuciły mnie na kolana. Giełda - jakakolwiek uczy pokory, a na giełdach kryptowalut nie ma jakiegokolwiek nadzoru finansowego. Mogę zrobić na bitbayu szaleństwo kilkudziesięcioma tysiącami zł przewalając je i grając ze sobą. Ryzyko jest takie, że te giełdy sa tak płytkie, że najwięcej zarabiają ich właściciele nakręcając małe spiralki, a Ty stoisz na przegranej pozycji bo przy szybkim obrocie prowizje są drakońskie. dodatkowo zauważyłam dziwne opóźnienia transakcyjne.

Jednym słowem jest to rynek gdzie można zarobić. Ale Ci którzy tam zarabiają są świadomi ryzyka, mają dużą wiedzę w zakresie altów i samych zachowań rynków, potrafią analizować wykresy, są pokorni i zdyscyplinowani.
To nie jest zabawa dla wszystkich i proszę Cię nie opisuj tego jako bułki z masłem.

Dodatkowo pamiętaj o obowiązku zapłacenia podatku - w momencie jednorazowego zakupu i sprzedaży możesz to zrobić jako osoba cywilna. Kiedy obracasz kryptowalutami muszisz mieć działaność gospodarczą - przepisy naszego prawa polecam.

I ostatnia kwestia. Na każdej giełdzie, obowiązuje jedna zasada - TREND IS YOUR FRIEND. Nie walczy się z trendem. Lepiej kupić wyżej, ale w wyraźnym długofalowym trendzie wzrostowym niż... /patrz BTC/ I pod tym kątem analizuje się wykresy. Drugi to analiza fundamentalna - czyli jaką to ma realną wartość i jakie problemy użytkowników rozwiąże.
LuckyStar

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligencja finansowa