Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez dykczak » 12 lut 2018, o 20:54

Polecam Revolut. Bardzo ciekawa opcja do płatności w Polsce i za granicą. Przewalutowanie jest bez spreedu bankowego. Karta Mastercard do konta za darmo. Jest opcja konta standard lub premium. Naprawdę warte rozważenia. Support działa perfekcyjnie. Aplikacja w języku polskim. Pieniądze możemy przelewać na karty w normalnych bankach lub płacić kartą w sklepach, można też wypłacać gotówkę w bankomatach bez opłat.
Niedługo mają w koncie standardowym wprowadzić kryptowaluty, obecnie są w wersji Premium, która kosztuje 30 zł/m-c.

Link do artykułu o Revolut:
http://antyweb.pl/revolut-placenie-za-g ... -i-tansze/

i drugi:
https://www.fly4free.pl/rewolucja-w-w-t ... z-go-miec/

Za ten post autor dykczak otrzymał podziękowanie od
Born1975
dykczak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Born1975 » 14 lut 2018, o 22:50

Dawno tu nie pisałem, a to głównie z powodu braku czasu. Co się stało w branży to wszyscy wiedzą-była potężna korekta. Ta korekta w sumie była do przewidzenia, bo w grudniu uruchomiono kontrakty terminowe na BTC, co pozwała grać na spadki. Dziś kończą się kolejne kontrakty terminowe i rynek zaczyna powoli odżywać.

Dlaczego jednak aż tak bardzo spadło. No cóż, 500 miliardów dolarów, które "wyparowało" z rynku to łakomy kąsek dla grubasów. To się bedzie powtarzało regularnie i to trzeba wiedzieć i się z tym liczyć. Co dalej? Myślę, że teraz kapitalizacja zacznie rosnąć i przekroczy bilion dolarów, co powinno nastąpić w ciągu kilku miesięcy. Z przecieków od osób mających dużo do powiedzenia w branży, wynika że w grudniu 2018 BTC może kosztować 50 tysięcy dolarów. I uważam, że jest to jak najbardziej realne. Branża się rozwija i korporacje takie jak Samsung czy Microsoft inwestują w kryptowaluty gigantyczne pieniądze, tak więc krypto najlepsze ma dopiero przed sobą.

U nas w Polsce dalej trwa nagonka na krypto. Bitbay i Abucoins (tak mniej znana polska giełda) znalazły sie na liście ostrzeżeń KNF. Jak dla mnie jest to nieporozumieniem. Więcej w materiale video:

Ostatnio był też atak na Binance. Ale żadne środki z tej giełdy nie zniknęły. To był atak typu DDOS i giełda przez jakiś czas miała problem z funkcjonowaniem, ale dość szybko sobie z tym poradzono. Ponoć Binance to najlepiej zabezpieczona giełda na świecie, co uważam za prawdę.

Wieści z rynku. 20 Lutego ma być relaunch liska, więc może być ciekawie. Ma być jakaś konferencja w Niemczech i ma być transmisja na żywo z tej konferencji-niestety nie znam do niej linka.

I taka ciekawostka na sam koniec, lista najbogatszych osób w branży krypto. Dziwi mnie niezbyt wysoka pozycja Vitalika Buterina, ale nie dziwi mnie pierwsze miejsce na tej liście-Chris Larsen to współzałożyciel Ripple a jak wiemy to waluta stworzona przez banki, a Chris nie ukrywa, że jest zwolennikiem własnie banków.

https://www.forbes.pl/rankingi/najbogat ... sa/v4v9j8l
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez Born1975 » 15 lut 2018, o 22:40

26 lutego rusza oficjalnie Litepay. Jest to serwis płatności podobny troche do Paypala, ale będzie się tam płacić przy użyciu LTC. Nie wiem jak to ma do końca działać, ale będzie można otrzymać kartę płatniczą-prawdopodobnie będzie to Visa.

Sam LTC poszedł mocno do góry i możliwe, że pójdzie jeszcze bardziej jak usługa Litepay zostanie uruchomiona.
Born1975

Postprzez Born1975 » 19 lut 2018, o 01:01

Jest waluta, która prawdopodobnie pójdzie do góry 20 krotnie w niedługim czasie. Z pewnych powodów nie mogę publicznie napisać o jaką walutę chodzi, więc jak ktoś jest zainteresowany to pisać priva.
Born1975

Postprzez Born1975 » 20 lut 2018, o 02:15

#uwazajnakryptowaluty to oszukańcza kampania. Zobaczcie tu: http://www.mediafun.pl/uwazajnakryptowa ... -oszukuje/
Born1975

Postprzez Born1975 » 21 lut 2018, o 00:34

Dziś był relaunch liska, ale niestety... nie ma o czym pisać, obecna cena mówi sama za siebie.
Born1975

Postprzez Born1975 » 8 mar 2018, o 01:40

Dawno tu nie pisałem. Mała uwaga. Na jednej z giełd a konkretnie na Binance działy się bardzo dziwne rzeczy. Prawdopodobnie giełda została shakowana. Ale hakerom nie udało się wypłacić żadnych środków z kont użytkowników, jedynie sobie pohandlowali na tych kontach i zrobili pompę, ale nie wiem na jakiej walucie. Wszystko to tylko na kontach, które używały jakiegoś bota do tradowania.

To, że Binance zostało shakowane, to nie dlatego, że mają słabe zabezpieczenia, ale dlatego, że hakerom udało sie znaleźć back door w postaci bota. Z oświadczenia Binance wynika, że wszystkie transakcje dokonane przez hakerów zostaną anulowane. Jak będzie to zobaczymy, ja przestrzegam przed używaniem botów na jakiejkolwiek giełdzie.
Born1975

Postprzez Born1975 » 11 mar 2018, o 23:09

Bardzo ciekawy film, który powinien zobaczyć każdy kto działa w branży:

Born1975

Postprzez Born1975 » 14 mar 2018, o 19:51

Własnie otrzymałem informację o starcie nowego biznesu związanego w dużej mierze z kryptowalutami. Firma utworzona przez Polaków. To jest początek, dopiero jutro będą pierwsze oficjalne informacje na ten temat, ale jak wiecie obracam się wśród różnych osób i już wiem wszystko co potrzeba-niektóre osoby z zarządu firmy znam osobiście :D

Zainteresowanym osobom więcej informacji udzielę tylko na priv.

P. S. Jako, że to biznes to jest też inwestycja, ale aby zacząć wystarczy tyle, że praktycznie każdego stać.
Born1975

Postprzez Born1975 » 16 mar 2018, o 18:14

SALT jest tani a jeszcze w marcu ma być kilka wydarzeń, więc można się ładować. Ewentualny stop loss 0.0003 BTC.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Biznes i pieniądze