Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Daniel » 22 lis 2017, o 05:55

Born1975 napisał(a):Najpierw definicja:
I info z ostatniej chwili: Przyglądamy się ETC (ethereum classic), bo wielce prawdopodobne, że kurs wystrzeli mocno w górę.

Skąd te info? Oraz, skąd info o LSK, jesli można? :)
Daniel

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 22 lis 2017, o 20:20

Daniel napisał(a):
Born1975 napisał(a):Najpierw definicja:
I info z ostatniej chwili: Przyglądamy się ETC (ethereum classic), bo wielce prawdopodobne, że kurs wystrzeli mocno w górę.

Skąd te info? Oraz, skąd info o LSK, jesli można? :)

O ETC powiedział mi mój kumpel-trader z kilkuletnim stażem. Co do liska, to wynika to z analizy fundamentalnej. Lisk jest przed rebrandingiem, a rebranding to w branży krypto jak do tej pory oznaczało duży wzrost wartości. Oczywiście przed nami jeszcze oczekiwane SDK-miało być w grudniu, ale nie wiem czy nie będzie opóźnienia. Generalnie developerzy liska wolą zrobić coś z opóźnieniem, ale na bardzo wysokim poziomie, niż zrobić na czas, ale byle jak. No i zainteresowanie środowiska tą krypto, a co za tym idzie duży popyt, a to zawsze ma przełożenie na wzrost wartości-należy jednak wzrost wartości wywołanej popytem odróżnić od zwykłej pompki.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez Born1975 » 22 lis 2017, o 21:29

Wracając jeszcze do liska. Dziś odbyła się konferencja LSK w Berlinie. Całość wraz z polskim komentarzem możecie zobaczyć tu:
(ja tego nie oglądałem bo za długie).
Tu link do oryginalnej transmisji:
Born1975

Postprzez Born1975 » 22 lis 2017, o 21:59

Taka ciekawostka. 1 BTC na wenezuelskiej giełdzie po przeliczeniu boliwara na dolary kosztuje obecnie 279600 dolarów. Kombinowaliśmy jak to wykorzystać, ale jest problem z wymianą boliwara na dolary.

Ale jest jeszcze giełda w Afryce, gdzie BTC jest droższy o 5000-7000 dolarów i tam nie ma już problemu, bo sprzedaż jest bezpośrednio za dolary. W Afryce jest inny problem-trzeba być osobiście, ale .... już jest osoba, która na początku 2018 roku leci do Afryki. Minimum 5000 dolarów zysku na 1 BTC bardzo mnie zadowala :D :D
Born1975

Postprzez Daniel » 23 lis 2017, o 08:57

Dzieki za info, przyjrze sie temu, chociaz wyglada na to ze pump po ogloszeniu rebrandingu na LSK juz byl, raczej oczekiwalbym malej korekty.
Co do ETC, jakos nie mam przekonania ;)

Co do Afryki, to handel za gotówke? Zysk fajny, ale zeby biegać po Zimbabwe z $15k USD w kieszeni, to trzeba miec zdrowie ;)

Dwa ciekawe projekty, jesli kolega chce sie przyjrzec się temu, to ICON oraz Metronome.
Daniel

Postprzez Born1975 » 23 lis 2017, o 17:24

Daniel napisał(a):Dzieki za info, przyjrze sie temu, chociaz wyglada na to ze pump po ogloszeniu rebrandingu na LSK juz byl, raczej oczekiwalbym malej korekty.

Co do Afryki, to handel za gotówke? Zysk fajny, ale zeby biegać po Zimbabwe z $15k USD w kieszeni, to trzeba miec zdrowie ;)

Dwa ciekawe projekty, jesli kolega chce sie przyjrzec się temu, to ICON oraz Metronome.

Z liskiem może być różnie. Po wczorajszej konferencji poleciał w dół, ale to dobrze bo pójdzie taniej kupić. Z tego co wyczytałem to rebranding ma być 20.02.2018, więc lisa warto obserwować na początku przyszłego roku.

W Zimbabwe jest giełda, na której można handlować: https://golix.com/ Problemem jest to, że jak sprzedamy tam za dolary, to nie ma jak przetransferować tej kasy do Polski. Ale nie trzeba z tym biegać, można udać się do Zimbabwe i tam na miejscu już da się założyć konto w miejscowym banku i pieniądze zarobione na giełdzie przelać na to założone konto. Jak kasa będzie na koncie bankowym to robimy przelew na polskie konto-tylko tak to może zadziałać.

ICON jest tylko na yobit, a jakoś nie mam zaufania do rosyjskich giełd. I nie chodzi nawet o samą giełdę, ale o to co się dzieje w Rosji jeśli chodzi o branże krypto.

Metronome widzę, że to jeszcze faza ICO. Z tego co doczytałem to jest to chyba smart contract w sieci ETC. Można się temu przyjrzeć.
Born1975

Postprzez Daniel » 28 lis 2017, o 14:14

Born1975 napisał(a):
Daniel napisał(a):Dzieki za info, przyjrze sie temu, chociaz wyglada na to ze pump po ogloszeniu rebrandingu na LSK juz byl, raczej oczekiwalbym malej korekty.

No korekta idzie, a co do ETC, to choc nadal uwazam to za lipe, jestem pod wrazeniem info od kolegi tradera - musi byc bardzo dobrze poinformowany, piekny rajd, szacun ;)

Odnosnie ICON - nie mowie o tym aby handlowac nim na rosyjskich gieldach, ale przyjrzec sie podobnie jak Metronome. ICON ma wsparcie najbardziej crypto-zwariowanej nacji swiata - koreanczykow, presales poszedl w kilka godzin, beda szalencze ruchy jak pojawi sie na bithumb czy innych wiekszych gieldach.

Dlugoterminowa ciekawostka - POWR. Solidny projekt.

Odnosnie Zimbabwe - wlasnie o tym mowie, ze trzeba przejsc z kasa z punktu A do punktu B. Bez ochrony nawet bym o tym nie myslal. No ale moze ktos odwaznie zaryzykuje? ;)
Daniel

Postprzez Born1975 » 29 lis 2017, o 07:52

Daniel napisał(a):Odnosnie Zimbabwe - wlasnie o tym mowie, ze trzeba przejsc z kasa z punktu A do punktu B. Bez ochrony nawet bym o tym nie myslal. No ale moze ktos odwaznie zaryzykuje? ;)

NIe. Zakładasz konto w banku i z giełdy przelewasz pieniądze na to konto. Problem jest tylko taki, że trzeba pojechać do Zimbabwe, by założyć tam konto.

A teraz o tym co na rynku. Cena BTC przekroczyła 10000 dolarów. Nie wiadomo ile jeszcze wzrośnie, ale korekta może być bardzo duża-myślę, że może spaść nawet do 5000 dolarów. Oczywiście jeśli pieniądze zostaną wycofane z BTC, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostaną wpakowane w alty. Jaskółki ćwierkają, że spory kapitał przejdzie do BCC. Tak więc obserwujcie BCC, bo jego cena może iść mocno w górę, gdy na bitcoinie zacznie się korekta.
Born1975

Postprzez Daniel » 6 gru 2017, o 00:36

Mam kolezanke z Zimbabwe, moge podpytac czy mozna zalozyc tam konto online, choc sama idea brzmi dosc wariacko ;)

Odnosnie rynku, kwestia taka, ze jesli wszyscy oczekuja korekty... to korekta moze sie nie pojawic. Nie wiadomo do ilu BTC dociagnie. Kiedys sie skoryguje, to nieuniknione, choc dawno nie widzialem tam przecen rzedu 50% (w sumie nie dziwia mnie one zbytnio, takie cos to normalka na kazdym z rynkow).

Dzieki za info o BCC ;)
Daniel

Postprzez Born1975 » 6 gru 2017, o 02:40

Daniel napisał(a):Mam kolezanke z Zimbabwe, moge podpytac czy mozna zalozyc tam konto online, choc sama idea brzmi dosc wariacko ;)

Odnosnie rynku, kwestia taka, ze jesli wszyscy oczekuja korekty... to korekta moze sie nie pojawic. Nie wiadomo do ilu BTC dociagnie. Kiedys sie skoryguje, to nieuniknione, choc dawno nie widzialem tam przecen rzedu 50% (w sumie nie dziwia mnie one zbytnio, takie cos to normalka na kazdym z rynkow).

Dzieki za info o BCC ;)

Podpytaj koleżankę.

A korektę na BTC przewiduję jeszcze przed świętami. Za długo cena idzie do góry i wieloryby będą chciały zrealizować zyski. Ale 50% to raczej nie będzie, myślę że max 30%, choć nie ukrywam, że cieszyłbym sie gdyby korekta była na poziomie 90%.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligencja finansowa