Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Born1975 » 4 sty 2018, o 22:26

UWAGA!

Giełdy takie jak poloniex czy bittrex oraz inne rejestrowane w USA mogą do prowizji doliczyć podatek (prawdopodobnie od kwietnia). Zalecam ewakuację z wszystkich amerykańskich giełd. W tej chwili alternatywą jest binance, ale na chwile obecną na binance jest wstrzymana rejestracja, ze względu na bardzo dużą ilość nowych użytkowników. Po prostu serwery im nie wyrabiają. Zapodam info, gdy rejestracja zostanie odblokowana.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 822 razy
Otrzymał podziękowań: 560 razy

Postprzez Born1975 » 5 sty 2018, o 01:53

Jeśli poniższy filmik daje autentyczny obraz LN, to wielce prawdopodobne, że BTC zostanie zastąpiony przez inną walutę. Nie chodzi o to, że przestanie istnieć, ale po prostu... wizja Satoshi Nakamoto nijak się będzie miała do rzeczywistości. Jeszcze zbyt mało wiem na ten temat, ale w miarę jak będę mieć nowe info to będę się nim dzielił.

Wiem, że jest przynajmniej jedna kryptowaluta, która może przez niezmanipulowaną społeczność branży krypto zostać uznana za godnego następcę bitcoina i to zgodnie z wytycznymi Nakamoto, ale czy to będzie ta krypto, o której myślę to czas pokaże. I nie jest to ani BCC, ani LTC, ani ETH, ani LISK :mrgreen:

Born1975

Postprzez Born1975 » 5 sty 2018, o 21:11

DGB szykuje się wzrost w granicach 100 do nawet 300% . Kupujemy w przedziale 600-650 sat. Jak cena bedzie niższa to tym bardziej warto kupić. Na target przyjdzie nam poczekać około tygodnia.
Born1975

Postprzez Born1975 » 8 sty 2018, o 02:37

Pisałem, że w grudniu cena liska może wynieść 100 złotych, już chyba w czerwcu czy w lipcu. Niektórzy nie wierzyli, że tak będzie. W grudniu nie było 100, brakło niecałe 2 złote. Mamy styczeń i spójrzcie po ile jest w tej chwili lisek:

Obrazek

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Zorja
Born1975

Postprzez cabochard » 8 sty 2018, o 17:44

DGB jest na tej giełdzie bitbay czy źle patrzę?
je suis cabochard
cabochard

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Born1975 » 8 sty 2018, o 22:31

cabochard napisał(a):DGB jest na tej giełdzie bitbay czy źle patrzę?

Nie ma na bitbay. Jeśli nie wiesz co oznacza skrót danej waluty to wejdź na https://coinmarketcap.com/ i wpisz ten skrót w wyszukiwarce na stronie, a pojawi się pełna nazwa. Czasem jest tak, że na różnych giełdach te same waluty mają inne oznaczenia np. na polo jest BCH, ale na bitrrex jest BCC, w obu przypadkach jest to bitcoin cash. Często jest tak, że literki mają inną kolejność i wtedy jest to inna waluta np. RPX to Red Pulse, ale XRP to Ripple. Trzeba na to zwracać uwagę, bo łatwo się pomylić.

Jesli chcesz kupic DGB, to nie kupuj na bitrrex, bo on wycofuje tą walutę.
Na https://coinmarketcap.com/ możesz sprawdzić na jakich giełdach jest dana waluta dostępna.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
cabochard
Born1975

Postprzez Born1975 » 8 sty 2018, o 22:41

UWAGA!

Czasem jest tak, że dana giełda ma zamknięty portfel danej krypto. Po prostu nie da się na tą giełdę przelać danej waluty, ani jej wypłacić z tej giełdy. W tej chwili jest ciekawa sytuacja na SC. Od kilku dni jest ogromna róznica w cenie SC pomiędzy Polo i Bitrrex. Na Polo w tej chwili cena jest 344 sat, na Bittrex aż 542 sat. To by była piekna sytuacja do robienia arbitrażu, ale niestety portfel SC na obu giełdach jest zamknięty, więc nie da się arbitrować. Teoretycznie cena SC na Polo powinna iść do góry, ale ja czekam aż odblokują portfele i dopiero wtedy zdecyduje się czy kupić. SC ma też wejść na jeszcze jedną dużą giełdę (nie pamiętam w tej chwili na jaką) co może spowodować, że jego cena na Polo pójdzie do góry. Zalecam obserwowanie tej krypto, bo może być ciekawie.
Born1975

Postprzez Born1975 » 10 sty 2018, o 10:23

Binance otworzyło ponownie rejestrowanie nowych użytkowników. Oprócz binance warto mieć również konto na Kucoin.

Podaje reflinki do obu giełd, ale jak komuś przeszkadza mój reflink, to spokojnie może usunąć:

https://www.binance.com/?ref=20796000

https://www.kucoin.com/#/?r=7a25g8

Na rynek wkrótce ma wejść nowa giełda. Nie wiem czy odniesie taki sukces jak dwie powyższe, ale warto się na niej założyć konto, bo za samą rejestrację dostajemy 500 dolarów, którymi będziemy mogli opłacać wszystkie transakcje na tej giełdzie. Tu również jest program referencyjny, ale nie wiem jeszcze jak on do końca działa:

upcoin.com/?ID=e725a4c3

Binance i Kucoin mają własne kryptowaluty. Nie znam innych giełd, które stworzyły własne krypto. W przypadku binance jest tak, że jak mamy ich krypto, to prowizja za transakcje jest odliczana z ilości posiadanych krypto i jest duzo mniejsza niż w przypadku innych walut, więc jęsli chcemy tradowac na tej giełdzie, to warto wpierw zakupić ich krypto. W przypadku Kucoin nie wiem czy jest tak samo, ale w jakimś celu stworzyli własne krypto-gdy będę wiedział, to oczywiście tutaj napiszę.
Born1975

Postprzez Born1975 » 10 sty 2018, o 12:17

Ciekawy filmik o kryptowalucie nexus:

Born1975

Postprzez Born1975 » 11 sty 2018, o 08:49

Jeszcze kilka dni temu drugie miejsce pod względem kapitalizacji należało do Ripple. Ale teraz na drugą pozycję wskoczyło ETH. Kapitalizacja ETH to w tej chwili nieco ponad 50% kapitalizacji bitcoina. Coś czuję, że ten rok będzie należał do ETH i nie zdziwi mnie, jak wejdzie na pierwsze miejsce pod względem kapitalizacji. Zagrozić pozycji bitcoina może jeszcze BCC, które w tej chwili jest na czwartym miejscu-już wcześniej pisałem, że na parze BTC-BCC możliwy jest flip.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligencja finansowa