Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Nicky » 8 lip 2016, o 19:53

Bo to jest tak: im bardziej czegoś chcesz, tym częściej o tym myślisz. I żeby to były same dobre myśli, to jeszcze pikuś... ale jak czegoś chcemy mocno, naprawdę mocno, to chcąc nie chcąc wkradają nam się myśli - zatruwacze ;) Takie np.: "a co jeśli to się jednak nie spełni?? a może nie mam szans na to... a może... ???" i tak dalej. Takie gdybanie. Wkrada się też element planowania, niestety. A to już jest MEGA BŁĄD, bo składając zamówienie na COKOLWIEK musimy powstrzymać się od analizowania JAK to do nas przyjdzie, musimy powstrzymać się od snucia planów i układania scenariuszy. Inaczej... powstają oczekiwania, blokujemy siebie sami i odsuwamy całą realizację w czasie. I stąd właśnie biorą się te 2,3 lata :) Realizacja następuje wówczas w tym momencie, gdy w pewnym momencie ZAPOMINAMY o marzeniu lub przestajemy o nim myśleć w ogóle, totalnie. Albo gdy zrezygnowani, w ogóle odpuszczamy myślenie o tym. I wtedy bum!!! Nagle spada jak grom z jasnego nieba, realizacja.

A więc, wracając do podstaw: albo myślimy TYLKO pozytywnie o naszym zamówieniu, albo pomyślmy parę razy i odwróćmy swoją uwagę od niego, ale skutecznie.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 4
Born1975, Leeloo, Maagdaa160, Scarlett
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez magicmind » 8 lip 2016, o 21:26

Dlatego tak ważne są dobre wibracje i dobre przekonania , dlaczego?
Bo manifestacje nie dokonują się najcześciej szybko, ok może się tak zdarzyć ,że tego samego dnia albo nawet natychmiast coś wykreujemy ale generalnie jest to najcześciej kwestia dłuższego czasu.
Jeżeli to trwa długo i dokonamy odpuszczenia to możemy uznać ze już nic z tego nie będzie i zamknąć się na pojawiające sie możliwości.
Ktoś kto nieustatnie jest w dobrych wibracjach i otwarty na możliwości nie przegapi swojej szansy.
Dlatego według mnie najważniejszy w PP jest tak naprawdę spokój i wyluzowanie oraz pozytywne postrzeganie.

Trzeba wypracować w sobie takie zaufanie i spokój ,że złożyliśmy zamówienie a skoro tak to ono się spełni w odpowiednim czasie.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Nicky
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Mal » 9 lip 2016, o 18:18

I ta inspiracja... jest bardzo ważna. Jeśli głos mówi "idź tam" etc, to słuchać się i nie analizować - po co, łeee wolę iść na skróty bla bla bla.
Uciszyć mózg i płynąć :)

Za ten post autor Mal otrzymał podziękowanie od
Nicky
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez emilia87 » 15 lip 2016, o 14:45

Znalezione nie kradzione w sieci

Dekrety na przyplyw pieniedzy

Ja ……………… jestem już gotowa na pełny dobrobyt. Odczuwam pełny wewnętrzny spokój, gdyż wiem, że mam zapewnione wszelkie źródła utrzymania. Kochane pieniądze płyną do mnie szerokimi strumieniami z wielu stron. Pozwalam płynąć pieniądzom do mnie z dowolnych stron. Pozwalam im mnożyć się specjalnie dla mnie. Pozwalam im być ze mną i przy mnie i dla mnie. Kocham pieniądze w każdej ilości. Przyjmuję je z lekkością i łatwością. Cieszę się z ich przyjmowania. To prawdziwa ogromna radość przyjmować pieniądze i cieszyć się ich użytkowaniem. To prawdziwa ogromna radość i szczęście cieszyć się z życia pełnego dostatku. Duże sumy pieniędzy płyną do mnie z wielką radością lekkością i łatwością.

Ja ……………… już wiem, że posiadanie i operowanie naprawdę dużymi sumami pieniędzy jest całkowicie bezpieczne i niewinne. Wyzbywam się wszelkich przekonań, jakoby mogłoby być inaczej. Już teraz wiem, że pieniądze pozwalają na zapewnienie spokoju i szczęścia materialnego, na które w pełni zasługuję. Posiadanie dużych pieniędzy wspomaga rozwój w różnych dziedzinach życia. Rezygnuję z wszelkich ślubowań i przysiąg bratania się z innymi w ubóstwie i nędzy. Rezygnuję z łączenia się z innymi w ich ubóstwie, czy to materialnym czy duchowym. Uświadamiam sobie, że posiadanie dużych ilości pieniędzy współgra z rozwojem duchowym. Uświadamiam sobie również, że posiadanie dużej ilości pieniędzy jest dla mnie całkowicie bezpieczne, dobre, niewinne i w porządku. Uświadamiam sobie, że pieniądze wspomagają mój rozwój na wszystkich dla mnie ważnych płaszczyznach. Już wiem, że mogę doskonale prosperować i wieść życie pełne bogactw, nawet jeśli inni tak nie żyją. Już wiem, że stan ich zamożności zależy od ich własnych przekonań. Ja za to, idąc za swoimi własnymi przekonaniami i odczuciami, otwieram się całkowicie i do końca na przyjmowanie wszelkiego bogactwa, jakie ma dla mnie Bóg, jakie ma dla mnie świat. Świat jest pełen pieniędzy i bogactwa i ja jestem już gotowa na korzystanie z tych dóbr. Wiem, że rozwój osobisty idzie zawsze w parze z rozwojem materialnym. I już teraz godzę się na pełny dobrobyt, na posiadanie pełnych kieszeni pieniędzy, i posiadanie kont pełnych ogromnych sum pieniędzy. Już teraz otwieram się całkowicie na dobrobyt, który każdego dnia przenika mnie i napełnia mnie. Dobrobyt materialny i duchowy.

Ja ……………… przyciągam pieniądze z lekkością i łatwością. Pieniądze płyną do mnie lekko i łatwo i z coraz większej ilości źródeł. Pieniądze lubią mnie, a ja lubię pieniądze. Pieniądze lubią moje towarzystwo, a ja lubię towarzystwo pieniędzy. Odczuwam prawdziwą radość i lekkość kiedy myślę o pieniądzach. Odczuwam prawdziwą radość i lekkość, kiedy myślę o tym jak one do mnie przypływają. Odczuwam prawdziwą lekkość i radość, kiedy myślę, na co wydam te z łatwością i lekkością przyjęte i zarobione pieniądze. Wibracje pieniędzy wzbudzają we mnie zawsze poczucie lekkości, łatwości i radości. Pieniądze są energią lekką i łatwą do uzyskania, dlatego czuję się niezwykle lekko, radośnie i bezpiecznie, kiedy myślę o pieniądzach. Wiem, że mogę je dostać zawsze i wszędzie. Płyną one do mnie cały czas, stale, napełniając moje kieszenie i konta bankowe.

Ja ……………… jestem wdzięczna za płynące do mnie pieniądze. Kocham je i szanuję. I tak one kochają mnie i szanują. Czuję ogromną lekkość i radość. Czuję ogromną wdzięczność za cały dobrobyt, który jest moim udziałem. Jestem ogromnie wdzięczna sobie i Bogu za cały dobrobyt i dostatek, którego mogę doświadczać.

Ja ……………… dziękuję Ci Boże, za życie pełne dostatku, radości i lekkości. Dziękuję Ci, że już teraz przypływają do mnie te ogromne sumy pieniędzy, z posiadania których czuję prawdziwą radość i przyjemność

Powtarzanie tego naprawde dodaje skrzydel I az czujesz w srodku takie otwarcie jakbys nabrzmiewala ale znowu glos mi mowi ze ja przeciez nie jestem materialistka wiec jak chce przyjac ,miec nadmiar pieniedzy jakwiem ze nie jestem materialistka ale nic czytam dalej I dalej I dalej

Za ten post autor emilia87 otrzymał podziękowania - 5
cat_, Daisy, Karla, Nicky, TheMe
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Nicky » 15 lip 2016, o 22:39

Fajne to jest! Podoba mi się :) Właśnie o to chodzi: o lekkość, o pozwolenie sobie na przepływ dużych pieniędzy. Jak już raz poczujemy że tak naprawdę to jest łatwe, że duże sumy mogą przychodzić z taką lekkością jakby to były dosłownie grosze, jak tylko przestajemy je traktować jako coś "dużego i ciężkiego", wówczas rzeczywiście tak jest... rozsypuje się istny worek z kasą i ona do nas spływa z każdej strony, zaczynamy ją po prostu do siebie przyciągać a duże sumy nie robią na nas najmniejszego wrażenia. To co kiedyś wydawało się drogie, teraz nagle staje się tanie.
I w pewnym momencie ze zdumieniem człowiek odkrywa, że obraca wielką gotówką a nadal traktuje to tak, jak kiedyś gdy robił przelewy na kilkadziesiąt czy kilkaset złotych - bez emocji, z totalną lekkością. I to jest super!
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez wolves » 1 sie 2016, o 20:28

Muszę zacząć to stosować... myślę, że mam niewłaściwe podświadome przekonania na temat pieniędzy, i dlatego jakoś ciągle jestem zadłużona :P
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez elaewa » 7 sty 2017, o 23:17

magicmind napisał(a):
Ludzie najczęściej blokują napływ pieniędzy negatywnymi przekonaniami, przede wszystkim tym ,że jak wydają nawet na coś co było ich pragnieniem to czują ,że im ubywa, biednieją.
Jeszcze gorzej jest w przypadku wszelkich rachunków, opłat czy kar.
W ten sposób blokują napływ kasy.

Bardzo często tak jest i w pełni się z tym zgadzam. Sama często spotykam się z takim myśleniem i jest to główny powód zablokowania, które sprawia, że jesteśmy biedni (nie tylko pod względem pieniędzy). Warto przede wszystkim zmienić nastawienie.
elaewa

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Kmicic » 10 lut 2017, o 15:27

a ja dzisiaj sobie obstawiłem w STSie 2 meczyki za 6 pln :P zobaczymy czy przybyje mi łącznie 10 zł :D
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''

Za ten post autor Kmicic otrzymał podziękowanie od
Leeloo
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Kmicic » 11 lut 2017, o 19:37

Wygrałem! 10pln :D
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Leeloo » 12 lut 2017, o 15:17

Wydalam 11 E na lotto, wrocilo 10. uffff.... I tak sie ciesze, ze strat wiekszych nie bylo. :D
.....
To bylo wczoraj, a dzisiaj: wydalam 11 Euro, wrocilo 26 Euro. :brawo
Leeloo

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligencja finansowa