Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Nicky » 7 lip 2016, o 13:40

Karla napisał(a):Ja rozumiem Magica..co innego jest mieć pomysł na rozwinięcie biznessu , kiedy się wieod początku jak to ma wyglądać a zupelnie co innego jak się nie ma tego pomyslu i tylko mętne wyobrażenie na temat przyszlości ... :thinking

Zawsze można zrobić tak jak ja - przecież ja właśnie nie miałam zielonego pojęcia co będę robić! Nie wiedziałam w którą stronę iść. Nie miałam planów, nie miałam bladego pojęcia co ze sobą i swoim życiem zrobić. Jedyne co zrobiłam to złożenie zamówienia na dobrą, satysfakcjonującą pracę, na dobre zarobki, na brak stresu itp... opisywałam to w poprzednim poście.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez wolves » 7 lip 2016, o 21:23

O kurcze, widzę, że jak mnie nie ma, to omija,mnie gorąca dyskusa :D. Żeby juz nie wałkować tematu ani nie wkładać kija w mrowisko, dodam, że ja wierzę zarówno w dzialanie jak i wizualizację/dobrą energię/przyciaganie. Wierzę, że jak odnajdziemybw życiu to, do czego jestesmy przeznaczeni, do czego nadajemy się najlepiej, nie będzie takiej siły, która powstrzyma nas od sukcesu. W Transferingu było to ładnie ujęte, kiedy robiąc coś czujemy, że "nasza dusza śpiewa", to znaleźliśmy to za czym powinniśmy podążać. Nie jestem ani za stricte biznesowym podejściem, ani za suchym stosowaniem PP i życiem marzeniami.
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez koniczynka » 8 lip 2016, o 05:18

wolves napisał(a):O kurcze, widzę, że jak mnie nie ma, to omija,mnie gorąca dyskusa :D. Żeby juz nie wałkować tematu ani nie wkładać kija w mrowisko, dodam, że ja wierzę zarówno w dzialanie jak i wizualizację/dobrą energię/przyciaganie. Wierzę, że jak odnajdziemybw życiu to, do czego jestesmy przeznaczeni, do czego nadajemy się najlepiej, nie będzie takiej siły, która powstrzyma nas od sukcesu. W Transferingu było to ładnie ujęte, kiedy robiąc coś czujemy, że "nasza dusza śpiewa", to znaleźliśmy to za czym powinniśmy podążać. Nie jestem ani za stricte biznesowym podejściem, ani za suchym stosowaniem PP i życiem marzeniami.

tez podobne mam zdanie ze mozna i tak i tak.
moj znajomy ma taką chec dzialania ze biznes jest mu skazany. on jak to sie mowi w miejscu nie usiedzi, wszedzie znajdzie okazje do zrobienia biznesu, wszedzie cos "wykombinuje" w dobrym tego slowa znaczeniu. te "dzialanie" to jego konik :D oczywiscie jest b. bogaty :sun a zaczynal tez od stanu w jakim wiekszosc sie znajduje- praca na etacie i grosze na koncie. to bardzo pozytywny czlowiek i pozytywnie nastawiony do zycia :brawo

natomiast moja kolezenka, o ktorej pisalam ze uwielbia zakupy,ta ktora poporstu kocha wydawac pieniadze non stop ma jakies sytuacje ktore sprawiają ze pieniadze "spadaja sprawktycznie z nieba" :D a to wyswiadczyla rodzinie przyslugę i zgodzila sie by na jej osobę zalozono dzialnosc gospodarcza( bo wtedy tamta osoba chwilowo nie moga), przez co w efekcie moja kolezanka bedac w 2 ciazach i macierzynskich otrzymywala z zusu spore pieniadze ( najwyzsza stawkę bo "byla" na dzialanosci :lol: :lol: :lol: ).
a to odezwali sie przypadkowo byli klienci z dawnej firmy w ktorej pracowala i moja kolezanka ich przekierowala do odpowiedniego oddzialu i dostala od dawnych swoich kolezanek pewien procent tej transakcji (dodam ze juz dawno tam nie pracuje i nic nie zrobila, to do niej zadzwoniono).

a to kupilili z mezem dzialke i po roku stwierdzili ze jednak tam sie budowac nie beda, a za chwile jakis narwany deweloper wykupil dzialki dookola i od nich odkupil za duzo wieksze pieniedze :brawo w ciagu niecalego roku zarobili niezla sumke na tej transakcji :brawo
i uwierzcie mi- sukces mojej kolezanki polega na tym ze ona kocha wydawac pieniadze, to jej zyciowe zamilowanie :D :D :D :D zadnych innych dzialan nie podejmuje :D w sumie wydawanie pieniedzy to tez dzialanie :D
jak to by bylo gdybym i ja umiala z taką dzika przyjemnością wydawac kazde pieniadze? ;) <3

wspolna cecha obojga moich znajomych? pozytywne nastawienie i radosc z zycia <3
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Nicky » 8 lip 2016, o 09:44

koniczynka napisał(a):i uwierzcie mi- sukces mojej kolezanki polega na tym ze ona kocha wydawac pieniadze, to jej zyciowe zamilowanie :D :D :D :D zadnych innych dzialan nie podejmuje :D w sumie wydawanie pieniedzy to tez dzialanie :D
jak to by bylo gdybym i ja umiala z taką dzika przyjemnością wydawac kazde pieniadze? ;) <3

wspolna cecha obojga moich znajomych? pozytywne nastawienie i radosc z zycia <3

Tak, bo wydając pieniążki puszczasz je w obieg i one do ciebie wracają, często podwojone albo potrojone <3 <3 <3
Nicky

Postprzez Leeloo » 8 lip 2016, o 12:04

Witam wszystkich. Przeczytalam wszystkie posty od deski do deski i tak sobie mysle, ze jak nie ma sie kontaktow (pociotki, praca, szkola) to raczej szanse na znalezienie sie w kregu finansowego sukcesu jest nikla. Oczywiscie mozna potknac sie o walizke kasy na srodku ulicy, ale jak sie nie ma kasy a lubi tylko wydawac to wcale nie znaczy, ze bedzie co wydawac. ;) Moj przypadek jest tego dowodem. Przytaczacie tu przypadki osob, ktorym udalo sie, ale statystycznie to raczej nie wielu udaje sie za pomoca wylacznej checi posiadania. Oj, ja ja chce sie mylic! :thinking
Leeloo

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postprzez Nicky » 8 lip 2016, o 12:18

Leeloo napisał(a):Witam wszystkich. Przeczytalam wszystkie posty od deski do deski i tak sobie mysle, ze jak nie ma sie kontaktow (pociotki, praca, szkola) to raczej szanse na znalezienie sie w kregu finansowego sukcesu jest nikla. Oczywiscie mozna potknac sie o walizke kasy na srodku ulicy, ale jak sie nie ma kasy a lubi tylko wydawac to wcale nie znaczy, ze bedzie co wydawac. ;) Moj przypadek jest tego dowodem. Przytaczacie tu przypadki osob, ktorym udalo sie, ale statystycznie to raczej nie wielu udaje sie za pomoca wylacznej checi posiadania. Oj, ja ja chce sie mylic! :thinking

To wszystko to są PRZEKONANIA które musisz zmienić (i możesz to zrobić z łatwością), a jak już zmienisz to nagle okaże się że wszystko jest możliwe :) Ja znam mnóstwo przypadków osób którym się powiodło - bo byli uparci, bo mieli dobre przekonania, bo wbili sobie coś do głowy i już. To jest bardzo, bardzo proste: trzeba złożyć zamówienie... i ono do nas przyjdzie :dance Do mnie też przyszło mimo, że miałam "święte prawo" mieć bardzo złe przekonania na temat biznesu, sukcesu na rynku i tak dalej (złe doświadczenia w bliższej i dalszej rodzinie). I co? I nic, zmieniłam przekonania a wraz z ich zmianą nagle odkryłam, że znajduję się w zupełnie innym wariancie rzeczywistości. Mój świat uległ zmianie o 180 stopni. Można wszystko :sun
Nicky

Postprzez wolves » 8 lip 2016, o 12:36

Jeśli wydając pieniądze cały czas myśli się o tym, że ich ubywa, a i tak nie mamy czym szastać, to oczywiście nie skończy się to dobrze. Także radzę zmienić podejście, zamiast sugerować, że wydawanie pieniędzy jest złe z natury 8-)
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Leeloo » 8 lip 2016, o 12:56

To, ze sila przyciagania istnieje jestem przekonana na 100%, bo jestem tego przykladem. Przed trzynastoma latami napisalam sobie liste zyczen i wszystko sie spelnilo po jakis 2-3 latach. Tylko nie przewidzialam, ze np. mieszkanie w duzym domu w srod paproci oznacza dla mnie odosobnienie, pustkowie. :D Sa tego zalety, ale to tak jak zazyczc sobie nieopatrznie zapas czekolady do konca zycia, a pozniej trzeba ja jesc 3x dziennie, bo nic innego nie ma. Bylo jeszcze wile rzeczy i w zasadzie nie znajac zasady przyciagania mowilam: mam dar i wypowiadalam zyczenie. :D Mnie denerwuje jedno: musze zawsze czekac 2-3 lata , a przez ten czas mam tyle nerwow, ze odechciewa sie wszystkiego. Jak sie spiac by efekt byl natychmiastowy??? ;)

Za ten post autor Leeloo otrzymał podziękowanie od
magicmind
Leeloo

Postprzez magicmind » 8 lip 2016, o 16:38

Leeloo napisał(a):To, ze sila przyciagania istnieje jestem przekonana na 100%, bo jestem tego przykladem. Przed trzynastoma latami napisalam sobie liste zyczen i wszystko sie spelnilo po jakis 2-3 latach. Tylko nie przewidzialam, ze np. mieszkanie w duzym domu w srod paproci oznacza dla mnie odosobnienie, pustkowie. :D Sa tego zalety, ale to tak jak zazyczc sobie nieopatrznie zapas czekolady do konca zycia, a pozniej trzeba ja jesc 3x dziennie, bo nic innego nie ma. Bylo jeszcze wile rzeczy i w zasadzie nie znajac zasady przyciagania mowilam: mam dar i wypowiadalam zyczenie. :D Mnie denerwuje jedno: musze zawsze czekac 2-3 lata , a przez ten czas mam tyle nerwow, ze odechciewa sie wszystkiego. Jak sie spiac by efekt byl natychmiastowy??? ;)

Może kwestia ze masz właśnie duże ciśnienie, daj sobie wiecej luzu i zamiast pośpieszać manifestacje mów, nie ma pośpiechu, spokojnie ;)

Ja mam tak samo ze umnie te manifestacje czesto ida długo , 3 tygodnie a chyba w przypadku wiekszych mam tak jak ty, nie wiem bo dopiero 3 rok mija od kiedy poznałem PP ;)
Natomiast ja zawsze miałem ciśnienie na to aby zadziało sie to szybko,wręcz oczekiwałem natychmiastowych efektów ;)

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Leeloo
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Leeloo » 8 lip 2016, o 16:50

No chcialam zeby cos uleglo zmianie w moim zyciu i az tak nachalna nie bylam (chyba :thinking ), ale i tak mam zawsze poslizg 2-3 lata. Chetnie zamienilabym to na 2-3 tygodnie. :D . Mam nadzieje, ze po wejsciu na to forum cos w koncu ruszy. :)
Leeloo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligencja finansowa