Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez magicmind » 10 cze 2016, o 12:13

Podzielę się z wami pewną radą którą udzieliła mi jakiś czas temu jedna osoba i od kiedy staram się jej przestrzegać to odblokował mi sie napływ pieniędzy.

W skrócie odblokowanie polega na zmianie postrzegania wydawania pieniedzy. Kiedy wydajesz pieniądze czujesz ,że sie wzbogacasz i Wszechświat ci to wynagradza wspierając cie.

Świetnie to działa na przyjemnościach bo one napędzają nam wibracje ale najlepiej stosować to dosłownie na wszystkim, nawet jeżeli wydajesz pieniądze na mandat za parkowanie czy kare za brak biletu w mpk.
Wiem że to wydaje się chore ale wtedy trzeba mieć świadomość ze dzieki twoim pieniądzom i tej możliwości ktoś sie teraz wzbogaci, ktoś zarobi, Wspierasz Wszechświat i ludzi a to oznacza ,że i Wszechświat Ciebie zaraz wesprze.

Ludzie najczęściej blokują napływ pieniędzy negatywnymi przekonaniami, przede wszystkim tym ,że jak wydają nawet na coś co było ich pragnieniem to czują ,że im ubywa, biednieją.
Jeszcze gorzej jest w przypadku wszelkich rachunków, opłat czy kar.
W ten sposób blokują napływ kasy.

Kolejny sposób blokowania to określanie w jaki sposób mamy zarobić, jak mają przyjść albo nawet konkretne ustalanie kwot.W ten sposób ogranicza sie wszechświat i tym samym blokuje energie pieniędzy.

Najważniejsze odnaleźć radość w wydawaniu i uzyskiwaniu pieniędzy, w tym przepływie.

Oczywiście łatwo sie zapominać ale warto wtedy przypominać sobie za każdym razem gdy wydacie jakaś kasę i czujecie sie z tym źle ,że dajecie coś Wszechświatowi, ktoś na was zarobił i wspieracie Wszechświat wiec ta energia wróci do was pomnażając wam. Podziękujcie za tą sytuacje i taką możliwość i miejcie tylko tą świadomość.
Tak wiec wydając pieniądze tak naprawdę je zarabiacie ;)

Spróbujcie i przekonajcie się czy coś sie zmieni.
I wydawajcie dużo na przyjemności i pragnienia.
I nie przejmujcie sie brakiem pieniędzy, nawet jak macie ostatnie grosze... zajmijcie się wtedy czymś innym, czymś przyjemnym a pieniądze się same znajdą.

Nikt kto jest bogaty nie martwi się w momencie gdy wydaje pieniądze, nie czuje ,że biednieje przez to i musi sie martwić skąd weźmie nowe pieniądze... cieszy się radością wydawania.. komfortem a pieniądze po prostu nie są dla niego problemem i nie ograniczają jego możliwości.
Dlatego trzeba mieć podobną energie kiedy sie nimi operuje.

I jeszcze dodam ,że mi czesto pomaga mix wdzięczności i pytania kwantowego.
Mam jakąś sume, powiedzmy ostatnią dyche to nie rozpaczam ,że jestem biedny i skąd wezme kase tylko staram sie okazać wdzięczność ze jest to 10 zł i zadaje pytanie skoro jest tak dobrze "jak może być jeszcze lepiej" :D

Spróbujcie tego wszystkiego w codzieności i zacznijcie zauwazać zmiany.
Ja nawet przez to zacząłem trafiać na obniżki super rabaty ;)
To nie tylko generuje dodatkowe zarobki ale właśnie jakies obniżki.
Ostatnio edytowano 6 lip 2016, o 12:16 przez magicmind, łącznie edytowano 2 razy

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 6
Anka12, dariaanna, Kokos, Nicky, Renata, tawaret
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Re: Odblokowanie energii dobrobytu i pieniędzy

Postprzez Renata » 10 cze 2016, o 12:23

No ja też generalnie mam z tym problem i nie wiem, jak go obejść.Zdarzają się jednak sytuacje, w ktorych jest to dla mnie bez znaczenia, a wręcz cieszę się, że mogę je wydać. Np. ostatnio dostałam mandat, taki listowny z fotką za kierownicą :D Mój pierwszy taki mandat, na który od dawna czekałam :lol: To była czysta przyjemność wydać tych parę euro :D
Jednak w życiu codziennym bywa różnie, myślę że źródło tkwi w dzieciństwie i często nieciekawej sytuacji materialnej. Teraz to pokutuje i ciagnie się za mną jak zły demon.
Druga sprawa to przekonania. M.in. takie, że ciężko teraz o pieniądz, że wszystko drogie itp.
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 608 razy
Otrzymał podziękowań: 763 razy

Postprzez magicmind » 10 cze 2016, o 12:27

renata17031 napisał(a):No ja też generalnie mam z tym problem i nie wiem, jak go obejść.Zdarzają się jednak sytuacje, w ktorych jest to dla mnie bez znaczenia, a wręcz cieszę się, że mogę je wydać. Np. ostatnio dostałam mandat, taki listowny z fotką za kierownicą :D Mój pierwszy taki mandat, na który od dawna czekałam :lol: To była czysta przyjemność wydać tych parę euro :D
Jednak w życiu codziennym bywa różnie, myślę że źródło tkwi w dzieciństwie i często nieciekawej sytuacji materialnej. Teraz to pokutuje i ciagnie się za mną jak zły demon.
Druga sprawa to przekonania. M.in. takie, że ciężko teraz o pieniądz, że wszystko drogie itp.

Na pewno źródło jest w dzieciństwie i negatywnych przekonania ale nie trzeba do niego sięgać aby to zmienić
Zacznij stosować to w małych sprawach i przekonaj sie ze wydając nie biedniejesz a się bogacisz a to będzie cie stopniowo nakręcać :)
Po prostu poczuj to że wspierasz Wszechświat wiec i on cie musi wspierać :)
Kiedy tak robisz i nie martwisz sie to nie blokujesz energii wiec ten przepływ musi nastąpić.

Wiesz jak kupowałem tego smartfona to miałem rozkmine czy to nie za duzy wydatek na telefon, przecież takie coś łatwo może spaść i się rozwalić.
Chciałem go bo jest super (i faktycznie jest mega :D) ale jednocześnie tłumiłem w sobie to pragnienie racjonalnym umysłem jak również świetnie blokowałem obfitość.
Ale pomyślałem , nie tak nie może być, nie moge sobie odmawiać i kupować S6 zeby zaoszczedzić bo z tego nic dobrego nie wyniknie a wrecz przeciwnie nastąpi blokada.
Poza tym jak moge myśleć ze ten telefon jest drogi skoro zarobiłem na niego pracując przyjemnie góra 2 godzinki albo mniej? Czy można wtedy tak to interpretować ze to jest drogie?

Dlatego ty również nie może oceniać czegoś czy jest tanie czy jest drogie bo ty tego nie wiesz.
Zaraz zarobisz jakąś mega kasę lekko i przyjemnie i dalej tak będziesz to oceniać?
Najlepiej w ogóle nie zastanawiać sie nad cenami bo to jest tylko iluzja a pieniądze to tylko energia.
Jedyna róznica czy ją blokujesz czy zezwalasz jej płynąć, czy zezwalasz sobie na coś.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Renata
magicmind

Postprzez Nicky » 10 cze 2016, o 21:58

Wiecie co, coś w tym jest... zgadzam się w 100% z tym co pisze Magic choć jeszcze nie mam na tyle odwagi aby np. z dnia na dzień ot tak kupować coś mega drogiego... ale ostatnio zauważyłam że ilekroć "dam się ponieść" zakupowemu szałowi (bez wyrzutów sumienia!) to potem te pieniądze do mnie wracają, i to zwielokrotnione. Ostatnio wręcz mam takie coś, że jak zaczyna mi pomału brakować kasy, to ja paradoksalnie zamiast myśleć o tym jakby tu zdobyć nowe zamówienia, zaczynam planować nowe ZAKUPY, a wręcz robię jakieś (drobne lub większe) zakupy i w mojej głowie wtedy kiełkuje taka myśl "Kupuj bez wyrzutów sumienia! Kup, a dostaniesz finansową nagrodę za to że wydajesz kasę". I to się sprawdza. Energia pieniądza... musisz puścić ją w obieg, aby wróciła do ciebie.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 250 razy

Postprzez dariaanna » 10 cze 2016, o 22:15

Muszę wykorzystać :D.
Nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze, niezależnie ile mam kasy na koncie czyszczę je do zera :roll: . Też myślę, że to się wzięło z dzieciństwa i działa to na zasadzie przekory, że nie chcę sobie niczego żałować ani wydzielać pieniędzy, ani się ograniczać.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez magicmind » 10 cze 2016, o 22:30

Można a nawet powinno się zacząć od małych rzeczy i sobie zobaczyć czy działa. Jak dostrzegasz ze działa to łatwiej zaufać z dużymi i podnosić porzeczkę.
Oczywiście zawsze kiedy dość mocno przekraczamy granice to mogą pojawić się obawy i jakies przygody z tym, dlatego fajnie jest stopniowow do tego dojść aby nie było jakiegoś niepotrzebnego niepokoju bo jednak trzeba to robić na dobrym nastroju.
Później nie można rozkminiać skąd weźmie sie pieniądze bo to Wszechświat sam załatwi.

Dodam też ze warto łamać swoje schematy, bariery.
Przykładowo marzysz o jakiś butach Versace za 5000zł, identyfikujesz to z bogactwem i stać cie na to bo np dysponujesz taką kwotą ale nie kupisz tego bo umysł ci powie co ty robisz, nie będziesz miała za co żyć , będziesz biedować poźniej. W ten sposób utzymujemy się na tym samym poziomie finansowym latami.
Ja wiem ze to totalnie nie jest zgodne ze zdrowym rozsądkiem ale tak właśnie działa PP :D
Im wiecej będziesz mieć w swoim życiu atrybutów które kojarzą ci sie z życiem na wyższym poziomie tym lepsze wibracje będziesz mieć, zgodne z tym i odbije sie to na rzeczywistości.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
ika, Nicky
magicmind

Postprzez magicmind » 10 cze 2016, o 22:34

dariaanna napisał(a):Muszę wykorzystać :D.
Nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze, niezależnie ile mam kasy na koncie czyszczę je do zera :roll: . Też myślę, że to się wzięło z dzieciństwa i działa to na zasadzie przekory, że nie chcę sobie niczego żałować ani wydzielać pieniędzy, ani się ograniczać.

No to dobrze robisz tylko pytanie jaka jest twoja postawa gdy wyzerujesz konto? zaczynasz sie martwić? zaczynasz rozkminiać skąd kase wziąć? Zaczynasz odczuwać jej brak?
Takie coś blokuje pieniądze.
Ja widzę jak samo niecierpliwe czekanie na przelew mi blokuje energie pieniądza ;) Chodzi to ze wydłużam ten proces, klient zwleka z kasą, inne źródła milczą ;) A powinna być dynamika, ciągle coś powinno wpadać bo czemu niby miałoby nie wpadać codziennie?
Dlatego podkreślam ze wazne jest aby sie tego wyzbyć i w momencie gdy mamy ten okres gdy faktycznie oddamy wszechświatowi pieniądze , przeczekać to w dobrym nastroju.
To działa falowo, jest odpływ będzie przypływ :)
Na dużych rzeczach i hardkorowych sytuacjach może być naprawdę cieżko dlatego warto wypracować sobie to od mniejszych i stopniowo do coraz wyższych.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
dariaanna
magicmind

Postprzez Nicky » 10 cze 2016, o 22:38

magicmind napisał(a):Ja widzę jak samo niecierpliwe czekanie na przelew mi blokuje energie pieniądza ;)

Oj, tak to wielka prawda!!!
Wiem po sobie - jak tylko zaczynam wyczekiwać na jakiś przelew... to on zawsze się jak na złość spóźnia. A jak oleję sprawę i zajmę się czymś przyjemnym (np. zakupy hehe), to przelewy przychodzą jeden za drugim. Ot, magia!!
Fajnie się robi w pewnym momencie, gdy już człowiek nabiera takiego totalnego wewnętrznego luzu pt. "eeeee tam, i tak zawsze będę mieć na wszystko kasę, po co się martwić i czekać niecierpliwie na przelewy? one i tak przyjdą. Lepiej zajmę się czymś przyjemnym" - wówczas odblokowuje się istny strumień i jak już raz wskoczy się na ten "flow", to można tak lecieć i lecieć... non stop, i to jest coś wspaniałego.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
ika
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 250 razy

Postprzez magicmind » 10 cze 2016, o 22:44

Nicky napisał(a):
magicmind napisał(a):Ja widzę jak samo niecierpliwe czekanie na przelew mi blokuje energie pieniądza ;)

Oj, tak to wielka prawda!!!
Wiem po sobie - jak tylko zaczynam wyczekiwać na jakiś przelew... to on zawsze się jak na złość spóźnia. A jak oleję sprawę i zajmę się czymś przyjemnym (np. zakupy hehe), to przelewy przychodzą jeden za drugim. Ot, magia!!
Fajnie się robi w pewnym momencie, gdy już człowiek nabiera takiego totalnego wewnętrznego luzu pt. "eeeee tam, i tak zawsze będę mieć na wszystko kasę, po co się martwić i czekać niecierpliwie na przelewy? one i tak przyjdą. Lepiej zajmę się czymś przyjemnym" - wówczas odblokowuje się istny strumień i jak już raz wskoczy się na ten "flow", to można tak lecieć i lecieć... non stop, i to jest coś wspaniałego.

A kto niecierpliwie czeka? ten komu czegoś brakuje ;) Z resztą ta niecierpliwość tak samo mi działa z kurierem albo dostawcą pizzy :D
A ostatnio byłem w szoku ze poczta polska w 24h godziny dostarczyła paczkę :D
magicmind

Postprzez koniczynka » 11 cze 2016, o 05:58

z ta teoria moge sie zgodzic :) dziala :D milam taka kolezanke, ktora zarabiala grosze, jej maz wprawdzie wiecej, ale obie wyplaty lacznie to naprawde nie byl tak duzo. mimo to ciagle sprawiali sobie przyjemnosci- a to wyjscia do restauracji, a to wypady poza miasto, a to jakies inne przyjemnosci. generalnie wydawali duzo pieniedzy. A sama kiedys mi powiedziala " kurcze nie wiem jak to jest ale my wydajemy duzo wiecej niz teoretycznie posiadamy :D
Natomiast moja kuzynka jest zakupocholiczka na maxa. to wrecz juz prawie jak choroba ;) ciagle wydaje i wydaje na ubrania i buty i nie tylko. i co? ciagle ma jakis przyplyw gotowki. malo tego , udalo sie jej "wykombinowac" a raczej wrzechwiat zrobil to za nia ze ma comiesieczny bardzo duzy doplyw gotowki :o nie robiac nic a nic. nie chce tutaj opisywac tego przypadku ;) dodam tylko ze nie musiala o to zabiegac, to nie ona wpadla na taki pomysl.. to ktos dla swoich korzysci poprosil ja o przysluge, a po jakims czasie okazalo sie ze to ona ma z tej calej styuacji jeszcze wiecej korzysci :D normalnie mega :D
i pomimo ze ja to wszystko wiem to jakos majac dzieci nie umiem sie odblokowac zeby wydawac kase ot tak poprostu bez wiekszych przemyslen.... Moj maz ciagle powtarza "no stac nas na to, ale patrz dzieci rosna, trzeba tez myslec o nich, trzeba je zabezpieczyc na przyszlosc....". generalnie nie mialam takiego zalozenia jak wyzej ale przez te ciagle gadanie meza tez mi sie udzielilo ;)
od dluzszego czasu pracuję nad tym bardzo usilnie :) musze to zmienic bo wiem ze im wiecej wydajesz tym wiecej dostajesz i ze to przeciez takie proste :P
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Następna strona

Powrót do Inteligencja finansowa