Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

o zarządzaniu, pomnażaniu, przyciąganiu pieniędzy

Re: Kryptowaluty - szybka droga do bogactwa.

Postprzez Born1975 » 7 gru 2017, o 00:01

Cena BTC zbliżyła się do 50000 złotych. Zabrakło 212 złotych do tej kwoty. Potwierdzam jeszcze raz, to co pisałem wcześniej, że przed świętami spodziewam się sporej korekty.

Teraz ciekawostka. Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro zapowiedział, że stworzy kryptowalutę o nazwie petro. Ma ona mieć pokrycie w rezerwach surowców tego kraju (Wenezuela ma największe zasoby ropy na świecie, jest też bogata w złoża gazu ziemnego, diamentów oraz złota). Nie dziwi mnie to, bo inflacja w Wenezueli to jakieś 4000%, a wartość nabywcza boliwara tylko w listopadzie spadła o 57%.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez DanielCobb » 9 gru 2017, o 22:43

Witaj,
na wstępie chciałbym Ci podziękować za bardzo ciekawe i rzeczowe prowadzenie tematu. Od pewnego czasu chodzą mi po głowie krypto i przyznam że Twoje posty sporo mi rozjaśniły i zachęciły do dalszego zgłębiania tematu.
A teraz do meritum - zastanawiam się nad długoterminowym zainwestowaniem w jedną/max dwie kryptowaluty - myślałem o lisku i ripple. Co myślisz o czymś takim?
Jestem zielony (może nie totalnie ale jednak zielony) w tym temacie, mam trudność z rozeznaniem tematu portfela dla ripple, mógłbyś coś zasugerować.
Dzięki.
DanielCobb

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 9 gru 2017, o 22:58

DanielCobb napisał(a):Witaj,
na wstępie chciałbym Ci podziękować za bardzo ciekawe i rzeczowe prowadzenie tematu. Od pewnego czasu chodzą mi po głowie krypto i przyznam że Twoje posty sporo mi rozjaśniły i zachęciły do dalszego zgłębiania tematu.
A teraz do meritum - zastanawiam się nad długoterminowym zainwestowaniem w jedną/max dwie kryptowaluty - myślałem o lisku i ripple. Co myślisz o czymś takim?
Jestem zielony (może nie totalnie ale jednak zielony) w tym temacie, mam trudność z rozeznaniem tematu portfela dla ripple, mógłbyś coś zasugerować.
Dzięki.

Jedna lub max dwie krypto to za mała dywersyfikacja. Lisk jest dobrym wyborem, ale ripple raczej nie polecam. Jest dużo innych i lepszych krypto od rippla. I nie wiem jaki portfel do ripple, ale na google znajdziesz taką informację, jeśli się na niego uprzesz.

Teraz dlaczego warto zdywersyfikować inwestycję na minimum 10 walut. Ano dlatego, że nigdy nie wiadomo jak się zachowa rynek. Generalnie to nie jestem za zbyt długim inwestowaniem-wolę coś kupić i sprzedać z kilkuprocentowym zyskiem-na początku taka strategia moim zdaniem ma większy sens. Aby inwestować długoterminowo, to trzeba zrobić analizę fundamentalną-jako osoba zielona w temacie wątpię, byś sobie z tym poradził.

Z walut, które bym polecił: BTC, BCC, LSK, LTC, NEO, ZEN CASH (nie pomyl z ZCASH, to jest inna waluta), ETH, DASH.

Warto sie przyjrzeć dwom walutom, które dopiero będą wchodzić na rynek, a mianowicie Futuro Coin i Walen Dollar.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Poprzednia strona

Powrót do Inteligencja finansowa