Przyciaganie ze strony przyciąganego obiektu.

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciaganie ze strony przyciąganego obiektu.

Postprzez Łukasz » 18 sie 2018, o 20:13

Scarlett napisał(a):Błagam, poużywajcie wyszukiwarki - pisalismy na te tematy. Czasem mam wrażenie, że jak dochodzi do przyciągania ludzi to wielu z Was gubi całą wiedzę, którą posiadaliście i którą tu przejawialiście.
Zrobię nagranie na ten temat.

Czy nadal chcesz zrobić to nagranie? Oczywiście, w żaden sposób Cię nie popędzam, czy coś takiego ale mogłaś w sumie uznać, że w tym poście z wątku i innych przez ciebie napisanych wszystko już w tej kwestii wyjaśniłaś.
Łukasz

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 18 sie 2018, o 20:19

Uważam, że wyjaśniłam. Tego naprawdę bardziej się nie da ;) To jest bardzo proste, tylko najbardziej bronią się przed tą wiedzą te osoby, które nie chcą jej z wiadomego powodu przyjąć.
Ale nagranie zrobię. Bo część osób jest słuchowcami i lepiej do nich trafia jak ktoś mówi, poza tym nagranie poświęcę temu tematowi od początku do końca. W przyszłym tygodniu raczej będzie. Muszę sobie ustalić scenariusz żeby nie pominąć niczego, bo jak to w PP bywa - wszystko się zazębia ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1870 razy

Postprzez Scarlett » 19 sie 2018, o 13:56

No i dałam radę dzisiaj :)

JAK TO JEST Z TĄ WOLNĄ WOLĄ?
https://soundcloud.com/forumppnet/jak-t ... wolna-wola

Obrazki o których mówię w nagraniu:
Obrazek
Obrazek
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
Black, Łukasz, Rose, Slonce
Scarlett

Postprzez agnes » 11 gru 2018, o 21:45

Wątek ten został juz poruszany na forum. Jednak nie znalazłam nic konkretnego. :thinking Czy ktoś moglby pomoc ? :wstydnis
agnes

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 11 gru 2018, o 21:47

Skoro był poruszany to proszę pisać w tym temacie, a nie zakładać nowe. Proszę także na przyszłość o stosowanie polskich znaków w tytułach postów. Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki. Zwracam uwagę by nie zakładać nowych wątków, skoro podobne tematy można poruszać w zbliżonym - daną myśl można rozwinąć np. w tym wątku zamiast tworzyć kolejne. Służy to porządkowi na forum. Zalecam także nowym osobom zapoznanie się z regulaminem.

A to kolejny wątek:
viewtopic.php?f=28&t=817
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez agnes » 11 gru 2018, o 21:49

Niestety opócz infomracji o tym, ze mozna kogoś przyciagnac, ale ma to wplyw wolna wola nie ma nic konkretnego. Pytam bowiem o tym jak poznac, ze jest sie przycaganym
agnes

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 11 gru 2018, o 21:52

Dla mnie nie ma to znaczenia, bo jeśli chcę być przyciągnięta to dam się przyciągnąć, jeśli nie chcę to się nie dam. Jeśli chcę to znaczy, że oboje rezonujemy ze sobą. Nie chcę tutaj pisać, że możesz zaczynać o nim mysleć czy coś, bo niestety dużo osób sobie potem coś dopowiada i wkręca, że jesli nagle zaczęło mysleć to na pewno ktoś ich przyciąga.
Zazwyczaj dowiadywałam się po fakcie. Np. kiedy ja o kimś myslałam, a ta osoba się później odzywała, pytałam często co się stało, że nagle się odezwała. To odpowiadała mi, że np. "Dużo o mnie ostatnio myslała". W PP większość sprowadza się do myśli. Tak to wygląda.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
agnes
Scarlett

Postprzez mrO » 12 gru 2018, o 06:27

agnes napisał(a):Pytam bowiem o tym jak poznac, ze jest sie przycaganym

Spośród wielu tematów, które o tym czytałem większość osób które właśnie "wiedziały" że były "przyciągane" odczuwały dosłownie niechęć czy irytacje względem osoby przyciągającej. Objawia to się w jej "sinusoidalnym" charakterze, np: w ogóle nie zwraca na ciebie uwagi, a wcześniej zwracała; nie mówi cześć, a mówiła; stara ci się jakoś "dopiec". Jeśli kiedyś coś takiego "testowałaś" na kimś innym to powinnaś zauważyć że taka osoba zachowuje się inaczej właśnie względem ciebie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
agnes, Scarlett
mrO

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 355 razy

Postprzez Scarlett » 12 gru 2018, o 10:43

Ale pamiętaj agnes, że to co napisałam wyżej ja i mrO nie oznacza, że zawsze tak jest. Tak MOŻE być, choć nie musi.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
agnes
Scarlett

Postprzez Asuna » 12 gru 2018, o 21:12

A czy to co napisał MrO nie kłóci się trochę z głównymi ideami samego PP? Jeśli kogoś przyciągamy to raczej naszą czystą, pozytywną energią. Jak ktokolwiek może odczuwać irytację przy czymś takim? Nie da się przyciągać na siłę więc co trzeba robić żeby ktoś odczuł irytację? Jeśli nie naciskam na kogoś, a czasem (lub często) myślę o kimś na zupełnym luzie lub pozytywnie- coś takiego nie może być chyba odbierane negatywnie przez drugą stronę :thinking raczej neutralnie lub pozytywnie? Rozumiem, że jeśli piszecie o "przyciąganiu" osoby, która zaczyna w rezultacie mieć nas dosyć to macie na myśli takie maniactwo i chorą obsesję albo po prostu, że osoba, która próbuje przyciągnąć jest nastawiona negatywnie i tak naprawdę przyciąga to o czym myśli i się skupia, a w tym wypadku powiedzmy niechęć drugiej strony?
Ostatnio edytowano 12 gru 2018, o 22:15 przez Asuna, łącznie edytowano 1 raz
Asuna

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie