Jak zupełnie się od kogoś odciąć?

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Jak zupełnie się od kogoś odciąć?

Postprzez Scarlett » 12 maja 2017, o 18:41

Poczytaj historię Black - ona to idealnie wyjaśniła i jak widać jest szczęśliwa i spełniona :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Fajnie » 12 maja 2017, o 18:43

Gdzie mogę znaleźć historie black ?I gdzie mam konkretnie tego szukać ?
Fajnie

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Scarlett » 12 maja 2017, o 18:53

Czasem musisz przejrzeć forum poza działem Relacje międzyludzkie :D
Mamy taki jak "Nasze Historie" :)

viewtopic.php?f=35&t=586

Przeczytaj całą bo warto, nie tylko dla tego jednego fragmentu :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez rain » 12 maja 2017, o 20:28

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) Jak rozumiem wypowiedź mrO, chodzi o to, żeby już teraz cieszyć się życiem i tak jak pisała Black (bo czytałam jej historię w innym wątku) zacząć już teraz żyć tym życiem, które chce się prowadzić.
Ale trochę odbiegliśmy od mego pytania: a co, jeśli cały czas się waham i chcę czegoś i nie chcę. Jak takie coś zwalczyć? Bo to chyba wstęp do tego, żeby realizować sposób zastosowany przez Black.
Ostatnio edytowano 12 maja 2017, o 20:37 przez rain, łącznie edytowano 1 raz
rain

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 12 maja 2017, o 20:36

Nie sądzę by było tak, że chcesz i nie chcesz ;) Chciejstwo i Ego walczą z tym czego naprawdę chcesz - z tym co mówi Ci Źródło ;) To tak jak w kreskówkach - jakbyś na jednym ramieniu miała Aniołka a na drugim Diabełka ;>
Zadawaj sobie pytania otwarte do Pola, inaczej pytania kwantowe, np: Czego tak naprawdę chcę? Jakby to było gdybym...? Co tu jest jeszcze możliwe? Też mamy o nich wątek na forum.
Tak jak pisałam w wątku, który linkowałam (Jak się pozbierać?), czasem niektórym nie jest łatwo na hop siup zastosować pewnych rad ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez rain » 12 maja 2017, o 22:18

Wiesz, już nawet zadanie sobie pytania, "jak by to było gdybym miała jakiegoś mężczyznę?" powoduje chęć odpuszczenia sobie. Wydaje mi się, że moja podświadomość uważa, że jeszcze nie jestem gotowa, że jeszcze nie jestem dość dobra. Problem w tym, że mogę nigdy czuć się dość dobra :mur: Czyli pewnie wszystko sprowadza się do zmiany przekonań. A to brzmi jak strasznie trudna praca. :|
rain

Postprzez Scarlett » 13 maja 2017, o 00:57

Chcesz mieć jakiegoś mężczyznę? Zobacz jak to pytanie brzmi ;)
Kiedyś już w motywatorni o tym pisałam - dziewczyny chcą faceta, związku. Ale często nie używają słowa miłość. I potem przychodzi jakiś facet, jakiś związek. Niezbyt fajny, pełen nerwów i napięć. Ale przecież jest... Facet... Związek... Tego chciały. Przede wszystkim zażycz sobie prawdziwej, obustronnej miłości. Ale zanim ona się pojawi, najpierw taką miłość musisz dać SOBIE. Tylko jeśli autentycznie takie uczucia z Ciebie wypływają, jesteś w stanie przyciągnąć kogoś, kto również Cię nimi obdarzy ;)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Karla, SnowWhite
Scarlett

Postprzez rain » 13 maja 2017, o 22:24

Pokochać siebie? Wiem, że ten temat był tu wielokrotnie omawiany, ale myślę, że tak naprawdę bez odkrycia jakiegoś skutecznego na to sposobu. W każdym razie - spróbuję sposobu Black, jakoś do mnie przemawia. A wiara w skuteczność to chyba podstawa. :hopsa
Wrócę jeszcze do wyjściowego tematu: dziś przyszło mi na myśl, że czy nie może być tak, że skoro myślę o tym konkretnym mężczyźnie właściwie zupełnie bez żadnego powodu, to czy to nie ja jestem "przyciągana" i to o dziwo przez niego? Bo sama z siebie tak naprawdę nie chcę o tym myśleć. W sumie to może dziwna hipoteza i mam nadzieję, że błędna. :thinking
rain

Postprzez Born1975 » 13 maja 2017, o 22:46

rain napisał(a):Pokochać siebie? Wiem, że ten temat był tu wielokrotnie omawiany, ale myślę, że tak naprawdę bez odkrycia jakiegoś skutecznego na to sposobu.

Stań przed lustrem i powiedz "kocham Cię rain"(zamiast rain powiedz swoje imię). Na początku możesz czuć opór, umysł będzie się buntował. A potem opór będzie coraz mniejszy, a umysł uzna to za prawdę :D

To tyle w tym temacie. Tylko tyle i aż tyle-masz wybór :D
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Scarlett » 13 maja 2017, o 22:52

rain napisał(a):Wrócę jeszcze do wyjściowego tematu: dziś przyszło mi na myśl, że czy nie może być tak, że skoro myślę o tym konkretnym mężczyźnie właściwie zupełnie bez żadnego powodu, to czy to nie ja jestem "przyciągana" i to o dziwo przez niego? Bo sama z siebie tak naprawdę nie chcę o tym myśleć. W sumie to może dziwna hipoteza i mam nadzieję, że błędna. :thinking

Błędna. Gdyby było inaczej to byście się ze sobą zsynchronizowali. Po prostu Twoje Ego go chce i tyle.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie