Związki i relacje-videoszkolenie.

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Związki i relacje-videoszkolenie.

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 17:54

Lubisia napisał(a):dream 75, jak już napisałam wcześniej, odniosłam się ogólnie to tematu. Przeczytałam: Widoczne sygnały, Męskie oczekiwania, Jak doradzić kobiecie...
Może po prostu tytuły są mylące i pan nie wrzuca wszystkich do jednego worka. :-)
W każdym razie, jeśli te filmiki w jakikolwiek sposób pomogły Ci, to wspaniale. :-)

Czy pomogły... jest tam wiedza, która przyda się każdemu, pokazana z zupełnie innej strony niż w typowych szkoleniach o uwodzeniu. Co do samego uwodzenia.. ja wolę sformułowanie "energetyczne przyciąganie kobiet" :D
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2017, o 18:07

Dyskusja zahaczyła o szkolenia z uwodzenia więc chciałabym wypowiedzieć się w tym temacie :sun
Bo zaczęło się robić ciekawie :haha:

Facetów po szkoleniach, kursach i po lekturach książek o uwodzeniu można wyczuć na kilometr. A najlepsze jest to, że im się wydaje, że kobiety tego nie widzą. Niezwykle mnie to bawi.
(Cecilia podzielisz się swoją historią? :lol: )
Uważam, że ludzie są tak różni, noszą też na co dzień różne maski, że nie jest się w stanie "dopasować" ich do nauk z jakichś kursów i szkoda na nie pieniędzy jak i czasu. Tak jak Lubisia napisała (której nota bene posty w dyskusjach bardzo lubię czytać), że łatwo można się wtedy zbłaźnić. To wszystko jest takie... szablonowe.
Znam osoby, które są po kursach i dużo mówią jak to oni mogą mieć każdą, że każda na nich "leci" ale jakoś nie mają i argumentują to tym, że nie mają czasu, że im się nie chce, że kobiety są srakie i owaki itp. A tak naprawdę brakuje im drugiej połówki. A z drugiej strony, kobiety podśmiechują z tych osób między sobą bo tak jak napisałam wcześniej - takie coś bardzo dobrze wyczuwamy. Kobiety mają naprawdę "czuja" ;)
Uważam się za bardzo atrakcyjną kobietę, mam duże poczucie własnej wartości, na pierwszy rzut oka jestem odbierana jako chłodna i "sukowata" osoba (kolega powiedział mi, że wyglądam jakbym przedstawiała typ "księżniczka"), co jest bardzo mylne. W związku z tym mężczyźni albo się mnie boją albo "atakują" sposobem przydzielonym do konkretnej "kategorii kobiety".
Miałam taką sytuację kiedyś w klubie. Podszedł do mnie koleś i powiedział "Cześć, masz najlepsze nogi w tym klubie". SERIO? Pewnie są takie panienki, które podjarają się tym tekstem. Ja natomiast świetnie zdaję sobie sprawę z tego jakie mam nogi i gdyby ktoś powiedział mi to później to zapewne powiedziałabym "Dziękuję", ale jak można podejść do obcej osoby i z grubej rury zapodać takim słabym tekstem? Pamiętam, że spojrzałam wtedy na niego, powiedział "Przepraszam" i odszedł. Nie piszczę na komplementy i na to, że ktoś na mnie trąbi z auta. I kobiety, które znam, również mają podobne zdanie.
Cenię sobie także swoją przestrzeń i nie cierpię kiedy ktoś zawraca mi gitarę kiedy jem, robię zakupy, rozmawiam z kimś (no chyba, że ktoś pyta o drogę). Przeczytałam w ogóle kiedyś kilka tekstów na ponoć najlepszy początek znajomości z kobietą i padłam ze śmiechu. Na żaden bym się nie złapała.
Moi faceci urzekli mnie tym, że byli po prostu nieszablonowi, inni. Rozłożyli mnie jak kasjerkę, której ktoś odmawia bycie dłużnym grosika.
Takie kursy są dobre dla ludzi, którzy chcą przełamać swoją nieśmiałość, ale na pewno nie pomogą im w byciu samcem alpha. Na maxa wyczuwam ludzi, kiedy spotykam się z nimi face to face (i nie tylko ;) )
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Lubisia
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 18:23

Scarlett to prawda co napisałaś. Jest tak dlatego, że na polski grunt chciano przenieść amerykańskie wzorce. A wzorem do naśladowania był Mystery-według mnie bardzo zakompleksiony koleś. Mystery był dość specyficzny i w jego przypadku pewne rzeczy się sprawdzały. Dla młodych chłopaków wykładnią była książką Neila Straussa o tytule "Gra". Historia w niej opisana, to głównie historia Mysterego. To wszystko działo się w Polsce około 10 lat temu i niestety wiele szkoleń z uwodzenia wciąż bazuje na tych samych nieskutecznych metodach. Może w takiej Ameryce wciąż się to sprawdza, ale w Polsce kobiety są o wiele bardziej inteligentne niż w Stanach i coś co działało przez pewien krótki okres czasu, teraz już nie działa.

Podstawy funkcjonowania kobiet i mężczyzn w społeczeństwie są jednak niezmienne od tysiącleci. To nie jest jakaś nowa nieznana wcześniej wiedza-to wszystko było juz znane naszym przodkom. Wiele z tych tematów jest opisanych na stronach poświęconych.... Słowianom. Mało kto o tym wie, bo "uwodziciele" nie interesują się szeroko pojętym słowiaństwem, no ale jak wiecie Dreama takie tematy interesują :D

Jeszcze raz chcę podkreślić, że to co wstawiłem w pierwszym poście nie ma nic wspólnego z uwodzeniem. Tu na forum jest wiele osób mających problemy z budowaniem relacji i dlatego zapodałem tu ten materiał. To się może przydać także osobom będącym w związku i to niezależnie od tego jaki ten związek jest-udany czy z problemami.

Wytłumaczcie mi dlaczego bierzecie to za szkolenie z uwodzenia, albo coś podobnego?
Born1975

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2017, o 18:25

Bo często o tym wspominasz, również, że brałeś kiedyś w czymś takim udział ;)
A po drugie:
Scarlett napisał(a):Dyskusja zahaczyła o szkolenia z uwodzenia więc chciałabym wypowiedzieć się w tym temacie
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Cecilia » 4 kwi 2017, o 18:25

Przy moim facecie zesłanym przez pole jestem na 150% sobą. Mówiłam rzeczy, które według poradników sprawiają, że facet ucieka. A jemu się to spodobało :)

Te poradniki są tak durne, że aż mi mózg paruje. Generalnie gość jest trudny w odbiorze i chociaż bardzo lubię takie pogadanki, to nie jestem w stanie przebrnąć. Polecam kanał Anny Szlęzak, która w konkretny i bezpieczny sposób tłumaczy relacje damsko-męskie. https://www.youtube.com/channel/UCjTHgQ ... Z7UY7cI6cw

Tego pana nie słuchajcie bo kobiety w ten sposób nie poderwiecie. Na pewno nie taką, która zna swoją wartość :D

Byłam z chłopakiem po kursie uwodzenia. Na pierwszej randce zdałam mu pytanie, czy coś takiego ćwiczył. Czułam się jak królik doświadczalny. Jego sztuczki nie działały a ja się oddalałam. Dopiero jak zaczął mnie traktować normalnie, to i ja go polubiłam.

Za ten post autor Cecilia otrzymał podziękowanie od
Moon_Light
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 18:27

Cecilia napisał(a):Tego pana nie słuchajcie bo kobiety w ten sposób nie poderwiecie. Na pewno nie taką, która zna swoją wartość :D

Kogo konkretnie masz na myśli?
Born1975

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2017, o 18:29

Cecilia napisał(a):Przy moim facecie zesłanym przez pole jestem na 150% sobą. Mówiłam rzeczy, które według poradników sprawiają, że facet ucieka. A jemu się to spodobało :)

Masz na myśli tematy, które reprezentuje nasza "ikonka" w czacie ma FB? Zamiast lajka? :lol:
Z moim facetem było dokładnie tak samo.

Aaa i dodam też, że jak jest mega śnieg i ziiiiimno, to lubię chodzić w śniegowcach, bo jest mi ciepło i wygodnie. I wali mnie, że to niby odstrasza facetów :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Cecilia » 4 kwi 2017, o 18:30

dream75 napisał(a):
Cecilia napisał(a):Tego pana nie słuchajcie bo kobiety w ten sposób nie poderwiecie. Na pewno nie taką, która zna swoją wartość :D

Kogo konkretnie masz na myśli?

Tego pożalsięborze kołcza
Cecilia

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 18:33

Scarlett napisał(a):Bo często o tym wspominasz, również, że brałeś kiedyś w czymś takim udział ;)
A po drugie:
Scarlett napisał(a):Dyskusja zahaczyła o szkolenia z uwodzenia więc chciałabym wypowiedzieć się w tym temacie

Zróbmy wątek o uwodzeniu. Jestem ciekawy jak to wygląda od strony kobiet...

Nie brałem udziału w żadnym szkoleniu z uwodzenia. Czytałem sporo na ten temat i oglądałem sporo materiałów video. Sprawdzałem czy to działa czy nie i wszystko co chciałbym napisać na ten temat, to z własnego doswiadczenia-nie ma sensu opisywać czegoś, czego się nie doświadczyło samemu
Born1975

Postprzez Scarlett » 4 kwi 2017, o 18:37

Mnie się nie da "uwieść". Ze mną nawiązuje się naturalną, swobodną relacje międzyludzką, nie opartą na podchodach i jakichś zwierzęcych sztuczkach.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie