Związki i relacje-videoszkolenie.

przyciąganie miłości, przyjaciół

Związki i relacje-videoszkolenie.

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 15:09

Kto jeszcze nie oglądał....czas nadrobić stratę :D

Wild and free :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Związki i relacje-videoszkolenie.

Postprzez Lubisia » 4 kwi 2017, o 15:53

Nigdy nie interesowały mnie takie 'instrukcje' - zawsze zdawałam się na swoją intuicję, po prostu. :-) Choć kiedyś odpaliłam podobny filmik innego doradcy i nie żałuję, booo nieźle uśmiałam się. :haha:
To widać, gdy ktoś nasłuchał się, jakiś instrukcji o sygnałach i potem wychodzą nieporozumienia. "Jak to? Kobieta uśmiechnęła się do mnie, więc powinna być mną zainteresowana. Dlaczego dała mi kosza? Buuu...". xD
Nie traktuję ludzi szablonowo i zauważam, że coraz więcej w mojej rzeczywistości ludzi, którzy podzielają te poglądy. Fajno! (y) :sun
Indywidualne, oryginalne podejście do człowieka - to jest TO. :-)
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson

Za ten post autor Lubisia otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Lubisia

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 16:07

Lubisia napisał(a):Nigdy nie interesowały mnie takie 'instrukcje' - zawsze zdawałam się na swoją intuicję, po prostu. :-) Choć kiedyś odpaliłam podobny filmik innego doradcy i nie żałuję, booo nieźle uśmiałam się. :haha:
To widać, gdy ktoś nasłuchał się, jakiś instrukcji o sygnałach i potem wychodzą nieporozumienia. "Jak to? Kobieta uśmiechnęła się do mnie, więc powinna być mną zainteresowana. Dlaczego dała mi kosza? Buuu...". xD
Nie traktuję ludzi szablonowo i zauważam, że coraz więcej w mojej rzeczywistości ludzi, którzy podzielają te poglądy. Fajno! (y) :sun
Indywidualne, oryginalne podejście do człowieka - to jest TO. :-)

A zobaczyłaś to szkolenie? Stawiam wszystko co mam, że nie, bo za mało czasu mineło od wstawienia tych filmików, do napisania przez Ciebie posta.

Indywidualne podejście do człowieka ok, ale trzeba jeszcze umieć do niego podejść. Z punktu widzenia faceta, to kiedyś myślałem, że powinien być bardzo
grzeczny w stosunku do kobiet, na rękach je nosić. No i... to nie działało. Zastanawiałem się za to, czemu kobiety są z zakapiorami a miłych kolesi traktują lekceważąco, choć Ci mili kolesie zrobiliby więcej dla tych kobiet niż zakapiory. Teraz już znam odpowiedź na to pytanie. Teraz już nie jestem taki grzeczny w stosunku do kobiet i to działa. Wstawione prze ze mnie filmiki są jednak o czyś trochę innym. Gdyby ludzie mieli wiedzę taką jaka jest w tych filmikach i ją stosowali, to nie byłoby na forum działu o tym jak przyciągnąć byłego partnera..... Zresztą, kto chce to skorzysta, a kto nie to nie.

A jak chcesz się pośmiać, to tu masz jeszcze jeden filmik Michała:

Born1975

Postprzez Lubisia » 4 kwi 2017, o 16:31

dream75 napisał(a):A zobaczyłaś to szkolenie? Stawiam wszystko co mam, że nie, bo za mało czasu mineło od wstawienia tych filmików, do napisania przez Ciebie posta.

Nie, nie widziałam i nie zrobię tego, booo szkoda mi czasu. :-) Wiadomo, że ten jest niezwykle cenny. :-) Odniosłam się ogólnie do tematu. :-)

dream75 napisał(a):Indywidualne podejście do człowieka ok, ale trzeba jeszcze umieć do niego podejść. Z punktu widzenia faceta, to kiedyś myślałem, że powinien być bardzo grzeczny w stosunku do kobiet, na rękach je nosić. No i... to nie działało. Zastanawiałem się za to, czemu kobiety są z zakapiorami a miłych kolesi traktują lekceważąco, choć Ci mili kolesie zrobiliby więcej dla tych kobiet niż zakapiory.

Po tym, co napisałeś, potwierdziłeś tylko moje słowa. :-) Te szkolenia robią wieeelkie szkody - moim zdaniem Tobie zrobiły. Wiesz, mój partner nie traktuje mnie lekceważąco, tylko z szacunkiem. :-) Mówi i pokazuje, jak bardzo jestem dla niego ważna. :-)

To, że facet jest grzeczny nie oznacza, że kobieta zainteresuje się nim. W grę wchodzą inne czynniki - na początku (na samym początku) jest to najczęściej wygląd. :-) Nie byłabym z mega przystojnym mężczyzną, który lekceważyłby mnie, ale także nie byłabym z mało urodziwym (w moich oczach - bo jak wiadomo gusta są różne) panem, który traktowałby mnie z szacunkiem; jak królową i podarowałby mi nawet gwiazdkę z nieba. ;-) Musi być zarówno odpowiedni wygląd, jak i charakter. :-)

dream75 napisał(a):Teraz już znam odpowiedź na to pytanie. Teraz już nie jestem taki grzeczny w stosunku do kobiet i to działa.

To nie moja bajka. :-) Ze mną to nie przeszłoby. I piszę to z doświadczenia. ;-)
Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. - Amy Dodson

Za ten post autor Lubisia otrzymał podziękowania - 3
Scarlett, Slonce, Wenus21
Lubisia

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 17:00

Lubisia, ale ja nigdzie nie pisałem o braku szacunku.... Bycie zbyt grzecznym, a zwłaszcza na początku znajomości zbyt często kończy się fiaskiem. Mężczyźni popełniają ten błąd, że traktują kobiety jak księżniczki, pokazują że bardzo im zależy-za bardzo. A kobiety... chcą być traktowane jak ludzie, a nie jak zjawisko nadprzyrodzone.

Oczywiście jest wiele różnych czynników wpływających na związek, ale jest jedna rzecz wspólna dla nas wszystkich, a mam na myśli budowanie relacji. To budowanie relacji może być inne w każdym przypadku, bo każdy z nas jest inny. Jeśli szkoda Ci czasu na oglądanie tego co wstawiłem, to ok, może Tobie nie jest to potrzebne. Ale może ktoś inny zechce skorzystać :D
Born1975

Postprzez Lubisia » 4 kwi 2017, o 17:28

dream75 napisał(a):Lubisia, ale ja nigdzie nie pisałem o braku szacunku.... Bycie zbyt grzecznym, a zwłaszcza na początku znajomości zbyt często kończy się fiaskiem. Mężczyźni popełniają ten błąd, że traktują kobiety jak księżniczki, pokazują że bardzo im zależy-za bardzo. A kobiety... chcą być traktowane jak ludzie, a nie jak zjawisko nadprzyrodzone.

dream75, pamiętam, jak pisałeś w innym wątku, że kobiety lubią łobuzów. ;-) Mamy inne doświadczenia, żyjemy w innych światach. Gdy byłam singielką, poznawałam mnóstwo mężczyzn i z mojego doświadczenia wynika, że Ci 'niedoszkoleni' zachowywali się całkiem normalnie (w moim pojęciu tego słowa), zaś Ci po szkoleniach błaźnili się... Oczywiście żaden nie chwalił się szkoleniami, ale to tak rzucało się w oczy, że padało z mojej strony pytanie wprost o to, czy brał udział w jakiś szkoleniach, czy naczytał się poradników o uwodzeniu. xD Niejednokrotnie, po chwili rozmowy na ten temat, przyznawali, że faktycznie 'doszkalali się'.
Nie wiem, moim zdaniem każdy powinien być sobą i nie widzę nic złego w tym, że mężczyzna pokazuje swoje zamiary wobec kobiety; że mu zależy. :-) Nie jestem fanką żadnych gierek, lubię jasne sytuacje. :-) Jeśli kobieta jest zainteresowana, to super; jeśli nie, to też OK (fajnie to wiedzieć wcześniej, niż później) i uważam, że to nie dlatego, że mężczyzna jest zbyt miły. :-) Jestem dwudziestoparolatką i nie zdarzyło mi się dać mężczyźnie kosza, ponieważ za bardzo okazywał mi zainteresowanie. ;-)

Za ten post autor Lubisia otrzymał podziękowania - 3
Dwukryształkowa, Scarlett, Slonce
Lubisia

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 17:35

No popatrz Lubisia, a szkolenie które wstawiłem nie jest o uwodzeniu i jest przeznaczone dla obu płci.

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Nie oglądałaś tego materiału i komentujesz coś czego nie znasz. Niektórzy uznaliby to za zwykły hejt. Rozwój nie polega na udawaniu, że jest świetnie, wtedy gdy jest fatalnie, ale na myśleniu jak może być jeszcze lepiej nawet wtedy gdy jest już cudownie. I to się tyczy także związków.
Born1975

Postprzez Kmicic » 4 kwi 2017, o 17:37

:D ja przeczytałem w życiu jedną jedyną książkę ala' szkolenie podrywowe xd a byla to książka pt. Alpha male Grzesiaka :p a chyba każdy wie co i w jaki sposób on tam opisuje xD
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Postprzez Born1975 » 4 kwi 2017, o 17:41

Kmicic napisał(a)::D ja przeczytałem w życiu jedną jedyną książkę ala' szkolenie podrywowe xd a byla to książka pt. Alpha male Grzesiaka :p a chyba każdy wie co i w jaki sposób on tam opisuje xD

Akurat Grzesiak w temacie uwodzenia nie ma zbyt wiele doświadczenia, ale w budowaniu relacji już tak. No i nie wiem czy każdy wie co i w jaki sposób on tam opisuje. Ja sam tę książkę czytałem dość dawno i nie za bardzo pamiętam co w niej dokładnie było.

Po za tym ten wątek nie jest poświęcony uwodzeniu, tylko budowaniu relacji w związku-taka drobna różnica :D
Born1975

Postprzez Lubisia » 4 kwi 2017, o 17:50

dream 75, jak już napisałam wcześniej, odniosłam się ogólnie to tematu. Przeczytałam: Widoczne sygnały, Męskie oczekiwania, Jak doradzić kobiecie...
Może po prostu tytuły są mylące i pan nie wrzuca wszystkich do jednego worka. :-)
W każdym razie, jeśli te filmiki w jakikolwiek sposób pomogły Ci, to wspaniale. :-)
Lubisia

Następna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie