Przyciąganie drugiej osoby

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Przyciąganie drugiej osoby

Postprzez xlimonka » 9 cze 2014, o 18:17

Myślę, że jest to najbardziej pożądany i najciekawszy wątek PP - jeszcze nieodkryty. Jak to zrobić by przyciągnąć do siebie innych ludzi.. miłość/przyjaźń.

Chwalcie się efektami!
xlimonka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie drugiej osoby

Postprzez James » 9 cze 2014, o 22:28

To jest akurat łatwe. Słyszeliście o "Love List"? :D
James

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez xlimonka » 9 cze 2014, o 22:33

Yy.. Że piszemy list do aniołów .. z datą i czekamy na realizacje?
xlimonka

Postprzez James » 9 cze 2014, o 22:42

Nie, nie. :D Wypisujesz wszystkie cechy swojego idealnego partnera, bardzo szczegółowo, po czym czekasz. Możesz nawet określić jego zainteresowania itd. Przyciągasz dokładnie taką osobę, jak opisałaś. Może to być partner, przyjaciel itd. Nawet zrobiłem o tym kurs - darmowy. :D Jak ktoś chce, to do pobrania tu:

http://www.idealnypartner.interkursy.pl
James

Postprzez xlimonka » 9 cze 2014, o 22:45

Ja zrobiłam taką liste i nawet nie wiem gdzie ją mam :D.. Gdzies włożyłam pewnie :D W każdym razie, co z tą listą? Mam ją wizualizować, myślec o niej czy zapomnieć? :D

Ty juz kogos przyciągnąłes? :D
xlimonka

Postprzez James » 9 cze 2014, o 22:49

Z moich doświadczeń wynika, że nie zdążysz jej nawet wizualizować za bardzo, bo działa ona naprawdę szybko. :) Możesz wizualizować podczas pisania, bo jak wiadomo trzeba włożyć w nią wiele emocji. Zaraz dodam filmik z youtube, jak mówią o tym kobiety - chyba jest tam nawet Louise Hay. :D

Mówią one o pokochaniu siebie, bo to absolutna podstawa - oczywiście. To kim jesteś, to przyciągasz. :) Od 7 minuty zaczynają mówić o Love List, a kobiety opowiadają jak przyciągnęły DOKŁADNIE takiego partnera jakiego wypisały - włącznie z hobby itd.

A pytałaś, czy ja przyciągnąłem. Tak, ale nie pisałem tego w odniesieniu do kobiety, a do przyjaciela. :) I mam przyjaciela, który przyciągnął w ten sposób przyjaciółkę. Tyle, że on zrobił taką listę w głowie, ale bardzo szczegółowo. Nie znał wtedy nawet PP. :)
James

Postprzez dariaanna » 9 cze 2014, o 23:18

Ja przyciągnęłam swoją siostrzaną duszę :). Czasami czytałam o bratnich duszach i myślałam sobie, że fajnie byłoby spotkać taką w swoim życiu. I się udało :). Ona jest w sumie jedyną osobą, z którą mogę pogadać na tematy, które mnie kręcą :D. I często zdarzają nam się porozumienia telepatyczne :D
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Postprzez xlimonka » 10 cze 2014, o 11:26

James napisał(a):Z moich doświadczeń wynika, że nie zdążysz jej nawet wizualizować za bardzo, bo działa ona naprawdę szybko. :) Możesz wizualizować podczas pisania, bo jak wiadomo trzeba włożyć w nią wiele emocji. Zaraz dodam filmik z youtube, jak mówią o tym kobiety - chyba jest tam nawet Louise Hay. :D

Mówią one o pokochaniu siebie, bo to absolutna podstawa - oczywiście. To kim jesteś, to przyciągasz. :) Od 7 minuty zaczynają mówić o Love List, a kobiety opowiadają jak przyciągnęły DOKŁADNIE takiego partnera jakiego wypisały - włącznie z hobby itd.

A pytałaś, czy ja przyciągnąłem. Tak, ale nie pisałem tego w odniesieniu do kobiety, a do przyjaciela. :) I mam przyjaciela, który przyciągnął w ten sposób przyjaciółkę. Tyle, że on zrobił taką listę w głowie, ale bardzo szczegółowo. Nie znał wtedy nawet PP. :)

Szkoda, ze wszystkie przydatne filmy/urywki o PP są tylko po angielsku :(. James - mogłbyś mi chociaż 1 wypowiedź przetłumaczyć? :D
xlimonka

Postprzez James » 10 cze 2014, o 11:29

No pewnie. :)

6:40

" Tu mam listy, które dostałam od czytelniczek magazynu O, dotyczących "Love List". Jestem Erin z Kansas. Dzięki "Love List" w lutym prawie spadłam z krzesła. W grudniu 2006 zrobiłam szczegółową listę, dotyczącą partnera jakiego chciałabym mieć. Zawarłam w niej wszystko, od stylu czesania włosów, poprzez hobby do Duchowości i poglądu nt. wychowywania dzieci. Niecałe 2 miesiące później, poznałam mojego obecnego wspaniałego chłopaka. Ma on absolutnie wszystko, co wypisałam na liście. "

Później są kolejne historie, mówiące z ogółu o tym samym. Wcześniej kobiety dyskutują w studiu o tym, że ważne jest kochanie siebie, a Louis Hay mówi nawet, że...

"Lubię uczyć ludzi, by kochali siebie, po prostu pokochali siebie. Spojrzeć w lustro i powiedzieć "Louise, Kocham Cię, naprawdę, naprawdę Cię kocham. I kiedy to robisz, Twoje życie naprawdę zaczyna płynąć."

Rozmawiają one o Prawie Przyciągania i miłości do siebie.
James

Postprzez James » 10 cze 2014, o 11:54

I masz rację, że większość przydatnej wiedzy o PP jest w jęz. ang. Ale nie wszystko. :) Wiele z tych wspaniałych rzeczy jest tłumaczonych. :) Jakbyś jeszcze czegoś potrzebowała, to pisz. Służę pomocą. :D
James

Następna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie