Mój wymarzony partner.

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Mój wymarzony partner.

Postprzez Ania1703 » 21 sie 2016, o 20:08

Lubisia, ale mi Twój post poprawił humor. Takie ciepło z niego bije. Dziękuję. Też chcę doświadczyć tego, co odpisałaś. Cudne.

Za ten post autor Ania1703 otrzymał podziękowanie od
Lubisia
Ania1703

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez FractalWarrior » 23 sie 2016, o 15:40

Tak jak Alter_Ego nigdy nie miałem żadnej listy sztywnych konkretnych cech, tylko uczucie w sobie, ogólne wyobrażenie idealnej dla mnie partnerki i idealnego związku. Im bardziej rozjaśniałem sobie i lepiej czułem, jaką bym chciał dziewczynę, tym więcej zbliżonych zaczęło się pojawiać w moim życiu, i to zawsze było moim drogowskazem, że w końcu ją poznam.
Naszła mnie jednak ochota sobie coś tu skrobnąć, niech to będzie taki ostateczny sygnał wysłany we Wszechświat, że to Ciebie (Słyszyyyysz??!! Ciebie!) właśnie szukam. 8-) Wajby lekkie, spokojne, poczucie że napisanie tu teraz tej listy ma sens :)

Moja idealna partnerka:
25% wrażliwej romantyczki
25% szalonej eksperymentatorki
25% wyluzowanej śmieszki
25% oczytanej intelektualistki
o taaaaaka <3
Z wyglądu super jakby miała ładne czarujące oczy, słodki uśmiech i fajny tyłek (no ale to nie jest najważniejsze).
Aha, i meszek na brzuszku obowiązkowy! :lol:

Za ten post autor FractalWarrior otrzymał podziękowania - 3
Karla, Lwiczka, olik
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Postprzez Lwiczka » 23 sie 2016, o 15:43

FractalWarrior napisał(a):Tak jak Alter_Ego nigdy nie miałem żadnej listy sztywnych konkretnych cech, tylko uczucie w sobie, ogólne wyobrażenie idealnej dla mnie partnerki i idealnego związku. Im bardziej rozjaśniałem sobie i lepiej czułem, jaką bym chciał dziewczynę, tym więcej zbliżonych zaczęło się pojawiać w moim życiu, i to zawsze było moim drogowskazem, że w końcu ją poznam.
Naszła mnie jednak ochota sobie coś tu skrobnąć, niech to będzie taki ostateczny sygnał wysłany we Wszechświat, że to Ciebie (Słyszyyyysz??!! Ciebie!) właśnie szukam. 8-) Wajby lekkie, spokojne, poczucie że napisanie tu teraz tej listy ma sens :)

Moja idealna partnerka:
25% wyluzowanej śmieszki
o taaaaaka <3
Z wyglądu super jakby miała ładne czarujące oczy, słodki uśmiech i fajny tyłek (no ale to nie jest najważniejsze).

Konkretnie i na temat! :sun Trzyyyymaaam kciuuuuukiiiiii :mrgreen:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
FractalWarrior
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 368 razy

Postprzez vortexng » 23 sie 2016, o 16:03

Fractal. Opisałeś mnie. Szczególnie ta końcówa (mam dobry tyłek i meszek na brzuszku :o )

FractalWarrior napisał(a):Tak jak Alter_Ego nigdy nie miałem żadnej listy sztywnych konkretnych cech, tylko uczucie w sobie, ogólne wyobrażenie idealnej dla mnie partnerki i idealnego związku. Im bardziej rozjaśniałem sobie i lepiej czułem, jaką bym chciał dziewczynę, tym więcej zbliżonych zaczęło się pojawiać w moim życiu, i to zawsze było moim drogowskazem, że w końcu ją poznam.

Moja idealna partnerka:
25% wyluzowanej śmieszki
o taaaaaka <3

Za ten post autor vortexng otrzymał podziękowanie od
FractalWarrior
vortexng

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postprzez FractalWarrior » 23 sie 2016, o 19:10

vortexng wymieniłem z Tobą troche privów jeszcze na AB... i faktycznie chyba masz rację. Nie znam Cie zbyt dobrze, ale uświadomiłem sobie, że nie poznałem jeszcze kobiety, która by tak dobrze łączyła te podtypy osobowości (dość wyraźne to było u Ciebie), tak że są wszystkie jednocześnie, idealnie sie uzupełniają i współgrają ze sobą. Bardzo widoczne to było serio, teraz sobie zdałem sprawę ;)
Będziesz takim moim punktem zaczepienia :D
FractalWarrior

Postprzez faith » 25 sie 2016, o 11:16

Swojej listy nie wkleję, z szacunku i uczciwości do pewnej osoby tutaj na forum, ale opiszę Wam jak już ten wymarzony do mnie przyjdzie :devil
I oczywiście, trzymam kciuki za wszystkie piękne duszyczki, przyciągające miłość do swojego życia <33
Czekam na moje i Wasze efekty opisane w Wątku Zbiorczym :kiss
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Postprzez Mal » 28 sie 2016, o 10:19

Ja jestem na takim poziomie, że jak ze zmęczenia zapomniałam powiedzieć o tym, aby się obudzić, jednak myślałam o tym i nie mogłam się doczekać, kiedy przemówie :haha: do swojego Pana Idealnego, to i tak się obudzilam. Mialam tak kilka razy - czuje to :dance , zazwyczaj zmuszalam się do tej techniki i olewałam ją po zaledwie 3-4 dniach.
Mal

Podziękował : 203 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Karla » 28 sie 2016, o 10:35

Alter ego tak głośno myślę powinieneś jednak wymienić cechy skąd ten biedny WS podświadomość ma wiedzieć jak masz się czuć w związku i co preferujesz?Dziewczyny były mega dokładne i dostały co chciały a niedokładne opisy powodują niedokładne zamówienie ...Ją to przerabiał am na własnej skórze najpierw było zamówienie by Bóg ,Wszechświat zesłał tego z którym będzie mi najlepiejw związku, był guzik, potem sprecyzowalam listę ale...chyba mam być sama więc skupiam się na tym by czuć się dobrze i fajnie spędzać życie :)
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Alter_Ego » 28 sie 2016, o 11:59

Karla napisał(a):Alter ego tak głośno myślę powinieneś jednak wymienić cechy skąd ten biedny WS podświadomość ma wiedzieć jak masz się czuć w związku i co preferujesz?Dziewczyny były mega dokładne i dostały co chciały a niedokładne opisy powodują niedokładne zamówienie ...Ją to przerabiał am na własnej skórze najpierw było zamówienie by Bóg ,Wszechświat zesłał tego z którym będzie mi najlepiejw związku, był guzik, potem sprecyzowalam listę ale...chyba mam być sama więc skupiam się na tym by czuć się dobrze i fajnie spędzać życie :)

Ja chcę być szczęśliwy i koniec kropka... niech mnie czymś zaskoczy i coś wymyśli. W końcu to on jest wszechmocny. :D

Po drugie co z tego, że mogę sobie tworzyć różne listy skoro nie przyciąga się jakimiś technikami tylko tym czym człowiek wibruje i co wysyła w świat. Mogę sobie stworzyć mega odpicowaną listę i nawet zaszyć sobie ją pod skórą, ale co z tego skoro moje emocje i wibracje są na poziomie totalnego dna.
Być może nie wiem czego chcę i jakiej kobiety chcę, ale serio... skoro wszechświat spełnia marzenia, to pewnie ma też na tyle siły, aby obsługiwać takich niezdecydowanych jak ja którzy lubią szybkie i lakoniczne rozwiązania - Chcę mieć kobietę która będzie szczęśliwa ze mną i ja będę szczęśliwy z nią. Wyraziłem swoje pragnienie i reszta mnie guzik obchodzi, ale jak ktoś ma cenne uwagi to z chęcią wysłucham. :)

Generalnie tu tkwi cały sekret:
Black napisał(a):MYŚL wywołuje określone EMOCJE, a te z kolei wywołują określoną WIBRACJE.
Przyciąga się esencją wibracji. Nie technikami, nie metodami, nie rytuałami o północy. Esencją wibracji.Dlatego aby np. przyciągnąć miłość, należy emanować wibracją emocji miłości. Czyli mówiąc najprościej, musi Cię przepełniać to uczucie abyś wysyłała taką wibrację. Musisz się czuć jakbyś już TERAZ, w tej chwili była w szczęśliwym związku.

Lifeismiracle mówiła to na AB, Black tutaj na tym forum, VortexNG na swoim blogu (jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam), więc musi być coś na rzeczy. ;)

Jeśli ktoś chce mieć ferrari to czuje się jakby miał to ferrari i cieszy się z tego. Ktoś chce być w szczęśliwym związku to zapewne musi się tak poczuć jakby już w nim był.

Wszechświecie! Nie lenić mi się tutaj. Do roboty. Raz! :mrgreen:
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy

Postprzez FractalWarrior » 28 sie 2016, o 20:47

Przyszła mi jeszcze ciekawa akcja odnośnie poznania mojej ukochanej. Zakładając, że spotkanie się z kimś poza ciałem (OOBE) jest możliwe, tak rzeczywiście że potem obie osoby opiszą to samo spotkanie (najprawdopodobniej jest). Super by było spotkać się tam pierwszy raz :twisted: Ona nie musi koniecznie interesować się takimi zjawiskami, może wyjść kiedyś niechcący. Wpadniemy na siebie, nawiążemy tam energetyczną więź, oboje poczujemy że to "my", poczujemy to tak prawdziwie że będziemy pewni... ale tu kontakt na jakiś czas się urwie. Zrobimy krótką energetyczną grę wstępną, potem każde z nas zajmie się swoimi sprawami (cały czas mając to spotkanie gdzieś z tyłu głowy), a pewnego dnia spotkamy się in real, no i jakoś skojarzymy że to my od razu. Mega romantyczne by takie coś było :D
FractalWarrior

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie