Mój wymarzony partner.

przyciąganie miłości, przyjaciół

Mój wymarzony partner.

Postprzez cat_ » 19 sie 2016, o 16:31

Kochani, oto miejsce, w którym możemy podzielić się naszymi oczekiwaniami względem naszych przyszłych partnerów :)

Ile nas tutaj, tyle gustów, priorytetów, wymagań i pragnień. Jestem szalenie ciekawa jak wyglądają Wasze listy wymarzonych partnerów. Jaki powinni mieć wzrost, kolor oczu, jakie pasje, jakie rodziny i jaki głos. Dla każdego z nas co innego jest istotne, jesteśmy tak pięknie różni, zestawmy więc tutaj te różnice :)

Potraktujmy to jako zabawę, chociaż myślę, że to świetny pomysł na dodatkową afirmację :sun
Bawmy się! :sun :sun :sun

Proszę o szacunek dla użytkowników tego wątku i nie wyśmiewanie za czyjeś poglądy, marzenia i pragnienia.
Przypominam także o nie robieniu offtopów. Tak jak autorka wątku zaznaczyła, jest to miejsce, gdzie dzielimy się cechami swoich wymarzonych partnerów/partnerek oraz afirmujemy na ich temat.
W kwestii przyciągania miłości i partnerów (wszelkie dyskusje na ten temat), odsyłam do motywatorni: Przyciąganie miłości, związków i ludzi – WĄTEK ZBIORCZY.
W kwesii odkreowywania relacji międzyludzkich, odsyłam do wątku: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady
Wszelkie posty nie na temat będą przenoszone do odpowiedniego wątku, a posty wyśmiewające będą usuwane.
Dziękuję.
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 102 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Re: Mój wymarzony partner.

Postprzez Scarlett » 19 sie 2016, o 16:32

Wkleiłabym tu swoją listę, ale powiecie, że macie psychicznego admina :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Lwiczka » 19 sie 2016, o 20:04

Moja lista też nie świadczy dobrze o mojej psychice! :lol: Ale wątek bardzo ciekawy, fajnie, że założyłaś (y)
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Najszczęśliwsza » 19 sie 2016, o 21:33

Mój wymarzony partner to wysoki, przystojny, dobrze zbudowany i zadbany mężczyzna. Bardzo męski. Uśmiechnięty (ładne zęby to podstawa:D), zabawny. Najlepiej wysportowany i czuję do niego cholerny pociąg :lol: :lol: Oczywiście bez nałogów. Inteligentny, uczciwy, pewny siebie, asertywny.
Najlepiej około 25 lat, po studiach, doskonale zarabiający i z fajną furą :lol: :lol: (Chyba też jestem troszkę nie teges :D )
A teraz najważniejsze...
Musi być dumny z tego, że jestem jego kobietą. Chcę żeby to obwieszczał wszem i wobec. Chcę żeby był ze mnie dumny, chce widzieć w jego oczach blask kiedy na mnie patrzy. Ma się mną chwalić! Chcę żeby widział mnie w swoim życiu kiedy będziemy mieli 30, 50 a potem 70 lat i cieszył się na to. Żeby był troskliwy. Chcę być dla niego ideałem, wymarzoną kobietą, najpiękniejszą na świecie.
Marzę o tym, żeby miał dobre stosunki z rodzicami. I chcę żeby oni mnie uwielbiali a ja ich :)
Chcę aby był towarzyski. Lubił tańczyć i śpiewać podczas jazdy samochodem :D
Chcę żeby mnie pozytywnie zaskakiwał, robił mi miłe niespodzianki, zabierał na wycieczki.

Jest jeszcze aneks +18 do tej listy ale to już zachowam dla siebie :lol: :D :devil
Jak coś nowego mi wpada do głowy to sobie dopisuję. A co się będę ograniczać :lol:

Za ten post autor Najszczęśliwsza otrzymał podziękowania - 2
cat_, Lwiczka
Najszczęśliwsza

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Ania1703 » 19 sie 2016, o 21:53

Właśnie stworzyłam sobie opis idealnego faceta dla mnie. Napisałam, jeszcze raz przeczytałam i już się w nim zakochałam :-) hahaha. Cudownie :-)
Ania1703

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez cat_ » 20 sie 2016, o 09:14

Lwiczka, Scarlett, martwicie się, że wyjdziecie na nienormalne :D? Ja obawiam się za chwilę wyjdę na największego pustaka na tym forum :lol:
No ale co poradzę, że do takich akurat od lat wzdycham jak głupia!

Postaram się jak najkrócej. Jeśli chodzi o wygląd mój wymarzony facet jest wieeeeelki, najlepiej okolice 1.90 wzrostu albo i więcej! Unikać siłowni to on nie może, co to to nie! :D Twarz przystojna, lecz nie ładna, nutka grozy i tajemnicy nie zaszkodzi. Jeśli do tego wszystkiego jest wydziaranym brunetem, to przepadłam. Nie obrażę się jeśli trenuje jakieś sztuki walki. Lubuję się tez w pięknych uśmiechach i niskich głosach :) Wiek najlepiej 28-35 :)

Powinien szaleć za mną do nieprzytomności, troszczyć się o mnie, oczywiście być wierny. Koniecznie musi być choć w połowie tak aktywnym człowiekiem jak ja, bo mało komu udaje się za mną nadążyć. Ostatni raz nie zaznaczyłam tego na liście i okazało się, że choć większość cech spełniał, zabrakło mu energii.
Musi mieć niebanalne poczucie humoru i dużo dystansu do siebie i otaczającego go świata. Musi kochać moją rodzinę, szanować moich przyjaciół. Miło by było gdyby sam miał kochanych, ciepłych rodziców, którzy by mnie pokochali. Jest ciekawy świata, uwielbia podróżować. Jest oczytany i inteligentny. Czuję się przy nim najbezpieczniejsza na świecie. Jest typową głową rodziny, a ja jego typową szyją :) Świetnie się razem bawimy, jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Jestem typowym lwem, więc przydałoby się żeby się mną wiecznie zachwycał! Tak jak pisała Najszczęśliwsza, musi być dumny z tego, że jest moim facetem. Nie ogranicza mnie! Dopinguje mi, jest wyrozumiały. Ogólnie taki trochę zimny drań na zewnątrz, a dla mnie (dla kobiety którą kocha) niepoprawny romantyk :D

No i trzeci aspekt: portfel. Mam dobre przekonania odnośnie pieniędzy, nie brakuje mi ich, lubię komfortowe życie, więc nie wyobrażam sobie faceta, który jest ubogi jak mysz kościelna. Mój wymarzony partner jest zamożny, a jeśli nie to chociaż muszę widzieć w nim potencjał do zarabiania godnych pieniędzy. Nie chce żeby zabrzmiało to tak jakbym chciała być jego utrzymanką, bo co to to nigdy! Zarabiam sama na siebie, po prostu mężczyźni bez pieniędzy wydają się mi strasznie... niemęscy :)

Oczywiście to nie wszystko, ale myślę, że ujęłam najistotniejsze rzeczy :devil
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33

Za ten post autor cat_ otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
cat_

Postprzez Scarlett » 20 sie 2016, o 09:28

cat, zrobię Ci mały dopisek w poście tytułowym :*

A co do listy, to zobaczę co tutaj naskrobiecie i może dodam :lol: Może to wszystko brzmieć śmiesznie, ale jak dobrze wiecie - sprawdziło się i dziś mam tego delikwenta :lol:
Na razie się wstrzymuję, bo wiem, że ten mój zerka na to forum :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cat_
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Lwiczka » 20 sie 2016, o 09:57

cat_ napisał(a):Lwiczka, Scarlett, martwicie się, że wyjdziecie na nienormalne :D? Ja obawiam się za chwilę wyjdę na największego pustaka na tym forum :lol:

Postaram się jak najkrócej. Jeśli chodzi o wygląd mój wymarzony facet jest wieeeeelki, najlepiej okolice 1.90 wzrostu albo i więcej! Unikać siłowni to on nie może, co to to nie! :D Twarz przystojna, lecz nie ładna, nutka grozy i tajemnicy nie zaszkodzi. Jeśli do tego wszystkiego jest wydziaranym brunetem, to przepadłam. Nie obrażę się jeśli trenuje jakieś sztuki walki. Lubuję się tez w pięknych uśmiechach i niskich głosach :) Wiek najlepiej 28-35 :)

Powinien szaleć za mną do nieprzytomności, troszczyć się o mnie, oczywiście być wierny. Koniecznie musi być choć w połowie tak aktywnym człowiekiem jak ja, bo mało komu udaje się za mną nadążyć. Ostatni raz nie zaznaczyłam tego na liście i okazało się, że choć większość cech spełniał, zabrakło mu energii.
Musi mieć niebanalne poczucie humoru i dużo dystansu do siebie i otaczającego go świata. Musi kochać moją rodzinę, szanować moich przyjaciół. Miło by było gdyby sam miał kochanych, ciepłych rodziców, którzy by mnie pokochali. Jest ciekawy świata, uwielbia podróżować. Jest oczytany i inteligentny. Czuję się przy nim najbezpieczniejsza na świecie. Jest typową głową rodziny, a ja jego typową szyją :) Świetnie się razem bawimy, jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Jestem typowym lwem, więc przydałoby się żeby się mną wiecznie zachwycał! Tak jak pisała Najszczęśliwsza, musi być dumny z tego, że jest moim facetem. Nie ogranicza mnie! Dopinguje mi, jest wyrozumiały. Ogólnie taki trochę zimny drań na zewnątrz, a dla mnie (dla kobiety którą kocha) niepoprawny romantyk :D

No i trzeci aspekt: portfel. Mam dobre przekonania odnośnie pieniędzy, nie brakuje mi ich, lubię komfortowe życie, więc nie wyobrażam sobie faceta, który jest ubogi jak mysz kościelna. Mój wymarzony partner jest zamożny, a jeśli nie to chociaż muszę widzieć w nim potencjał do zarabiania godnych pieniędzy. Nie chce żeby zabrzmiało to tak jakbym chciała być jego utrzymanką, bo co to to nigdy! Zarabiam sama na siebie, po prostu mężczyźni bez pieniędzy wydają się mi strasznie... niemęscy :)

Że coooo???? :D Toż to w 75% opis mojego mężczyzny z listy! Czyżbyśmy były podpięte do tego samego gatunku zamówienia??? :lol:

Z tym, że u mnie jeszcze są dodane pewne cechy mocno zahaczające o ekscentryczność i nietuzinkowość. I żadnych tatuaży! Ja nie mam, więc i chlopa pozostawiam nietkniętego 8-)

Ale byłby numer, gdybyśmy trafiły np na kuzynòw! :lol:

PS. Teraz dopiero doczytałam!!! Jesteś zodiakalną LWICA, no tak i wszystko stało się jasne :D

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
cat_
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Redaktor Bezczelna » 20 sie 2016, o 10:07

A ja wkleję:

Mój idealny partner jest:

- Przystojny
- Zabawny
- Inteligenty
- Niezależny finansowo
- Opiekuńczy i czuły
- Dobry w łóżku
- Ambitny
- Rozmowny i towarzyski
- Wierny
- Posiada energię życiową i świetne pomysły

Jak znacie takiego, to dawać mi go tu szybciutko :D

Za ten post autor Redaktor Bezczelna otrzymał podziękowanie od
cat_
Redaktor Bezczelna

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez cat_ » 20 sie 2016, o 10:55

Lwiczka napisał(a):
cat_ napisał(a):Lwiczka, Scarlett, martwicie się, że wyjdziecie na nienormalne :D? Ja obawiam się za chwilę wyjdę na największego pustaka na tym forum :lol:

Że coooo???? :D Toż to w 75% opis mojego mężczyzny z listy! Czyżbyśmy były podpięte do tego samego gatunku zamówienia??? :lol:

Z tym, że u mnie jeszcze są dodane pewne cechy mocno zahaczające o ekscentryczność i nietuzinkowość. I żadnych tatuaży! Ja nie mam, więc i chlopa pozostawiam nietkniętego 8-)

Ale byłby numer, gdybyśmy trafiły np na kuzynòw! :lol:

PS. Teraz dopiero doczytałam!!! Jesteś zodiakalną LWICA, no tak i wszystko stało się jasne :D

Lwiczka muszę przyznać, że od dłuższego czasu przyglądając się Twoim postom dostrzegam w Tobie... hm swoje lustrzane odbicie :D? Czasami czytam coś co napisałaś i śmieję się sama do siebie, bo dzień wcześniej np. użyłam niemal identycznego zdania w rozmowie z kimś. Szczególnie zapadło mi w pamięci jedno zdanie, które napisałaś: "facet, któremu uda się mnie usidlić zrobi deal swojego życia" :D Czy coś w tym stylu. Użyłam kilka dni wcześniej identycznego określenia "deal" w tym samym kontekście. Nawet nick mamy spokrewniony!

Ja mam tatuaż, a w planach kolejne 10, więc możemy się umówić, że ja biorę wydziaranego kuzyna, a Ty "czystego" jak łza :lol:
Zapomniałam dodać, że musi być silny i mieć dłonie drwala! I żadne grzywki i tym podobne nie wchodzą w grę!!
Goya. <33 <33
cat_

Następna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie