Jak odepchnąć samotność

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Jak odepchnąć samotność

Postprzez Born1975 » 7 mar 2017, o 01:06

Cecilia, mylić się może każdy. Nie chcę się z nikim spierać, bo to do niczego nie prowadzi. Nie uważam się też za mądrzejszego od kogokolwiek. Jedną rzecz robię inaczej niż większość osób i nie chodzi mi tylko o sprawy związane ze zdrowiem i osoby z forum, ale bardzo ogólnie. Ja szukam alternatyw.

Druga sprawa, któryś tak już raz z rzędu ferujesz swoje wyroki w stosunku do innych osób. Bo komu to niby ja wchodzę w kompetencję?

Wiesz, ja szukam zawsze rozwiązań, więc może przyłączysz się do mnie i pomożemy tym, którzy poszukują pomocy.

A tak po za tym to uważam, że "wszystko w co wierzysz może być tylko błędną opinią innych ludzi". To się tyczy oczywiście również mnie. Widzisz więc, że pokory mi nie brakuje....
Follow your dreams. They know the way :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Leeloo
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Re: Jak odepchnąć samotność

Postprzez Scarlett » 7 mar 2017, o 10:27

Nasze forum jest tematyczne i dotyczy rozwoju osobistego. Na tym forum zajmujemy się konkretną tematyką i jeśli ktoś w nią nie wierzy, jego pobyt jest bezcelowy ponieważ niczego nie wniesie opórcz dodatkowej frustracji.
Zostało tu już podanych wiele cennych rad od naszych użytkowników. Rady te jednak posłużą tym, którzy są otwarci i gotowi na zmianę. W przeciwnym razie, osoba potrzebująca pomocy będzie odczytywała je jako nic nie znaczący bełkot. Dyskusja będzie się rozrastała nie przynosząc korzyści ani jednej ani drugiej stronie. Stwierdzam, że ten wątek po prostu się wyczerpał.
Kto będzie gotowy na zmiany, ten zauważy otwarte serca ze strony użytkowników i przyjmie je do siebie. Kto nie - mam nadzieję, że kiedyś ten moment nadejdzie.
W przypadku naprawdę ciężkich stanów zalecam skonsultowanie się z psychologiem bądź psychoterapeutą oraz spróbowania dyskusji na forach psychologicznych.
Posty dodane na forum nie zastępują diagnozy medycznej oraz leczenia i nie można ich stosować jako alternatywy leczenia medycznego.

Osoby szukające nowych znajomości (i gotowych na rozwijanie tych znajomości), zapraszam do działu "Powitania" bądź "Swobodne dyskusje",
gdzie można się poznać.
Dyskusję uważam za zamkniętą.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Cecilia, Dwukryształkowa
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie