Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez niweleta » 24 cze 2020, o 09:15

U mnie na takie coś zadziałało combo medytacja + programowanie podświadomości. Medytacje prowadzone, w których celem było wywalenie z siebie różnych złych emocji, uwolnienie się od żalu, zamknięcie przeszłości, rozmowa z wewnętrznym dzieckiem w sobie, umocnienie siebie. Jest takich medytacji mnóstwo na youtube i w internecie. A programowanie podświadomości na siebie - wzrost pewności siebie, podniesienie własnej wartości itd. To o czym Scarlett pisała w wątku o programowaniu, żeby od tego zacząć.
Efekt tego combo jest taki, że z totalnego frajera, gdzie strasznie ciągnęły się za mną takie własnie żale do innych ludzi z przeszłości, jakieś poczucie krzywdy, gdzie myślami często wracałam do różnych ludzi, a jak ktoś mnie olał to strasznie przeżywałam to teraz mam na to kompletnie wywalone. A w efekcie widzę, że dzięki temu to teraz ludzie zabiegają o moje względy i się do mnie przymilają.A to ja decyduję komu poświęcam swoją uwagę, a komu nie. Nie czuję się już ofiarą w życiu. I mam wywalone też na to co ktoś mi zrobił kiedyś.
Myślę, że dzięki zrzuceniu tego bagażu zbędnych negatywnych emocji do rożnych ludzi zyskałam wolność i energię na to, aby żyć lepiej i szczęśliwiej, bo powolutku realizują się wszystkie moje cele, które sobie założyłam. Wcześniej te emocje mnie bardzo tłamsiły i męczyły. Dlatego warto się ich pozbyć. Też w takich emocjach stłamszonych w sobie ważne jest to aby pozwolić im wypłynąć i odejść a nie zakopywać jeszcze głębiej.

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowania - 8
altair, Anka12, cambio__, Dream Walker, jabluszko88, Lilly079, michu, Świetlista
niweleta

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 160 razy

Postprzez Forge » 17 sie 2020, o 21:15

Dzień dobry wszystkim
Jest to mój pierwszy post choć forum przeglądam już kilka miesięcy.
Odkrrowywalem kilka relacji. We wszystkich szybko nastąpiło odpuszczenie. No prawie, bo w jednej nie.
Między nami jest gorzej, choć mi wcale nie zależy mniej.
Odkreowuje tę relację już 2 miesiące. Do tego Hopka, od jakiegoś czasu stosuje również eft, a od tygodnia do snu słucham nagrań które mają pomoc odpuścić różne sprawy. Z tym nagraniem odpuściłem wszystkie moje zmartwienia, żyje luźniej.
Niestety ta jedna relacja jest taka jaka była.
Przeczytałem cały temat, ale z roztargnienia możliwe, że coś na pewno przeoczyłem.
Z czego może wynikać taką blokada?
Jak się jej pozbyć?
Pozdrawiam wszystkich, dzięki, że dzielicie się swoją wiedzą która mi bardzo pomogła
Forge

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 17 sie 2020, o 21:29

@Forge bez urazy ale przeczytaj jak to brzmi
Forge napisał(a):Odkreowuje tę relację już 2 miesiące. Do tego Hopka, od jakiegoś czasu stosuje również eft, a od tygodnia do snu słucham nagrań które mają pomoc odpuścić różne sprawy.

Jak to przeczytałem to dosłownie zacząłem się śmiać, zabrzmiało to jakby na forum krążył jakiś "przepis" na odkreowywanie relacji.
Trochę mi się skojarzyło z jakaś youtuberką która opisuje jak robi swój makijaż :bigsmile
Minęły dopiero 2 miesiące, zobacz co już osiągnęłaś i doceń to co masz. Daj sobie więcej czasu i trzymaj się jednej rzeczy. Nie skacz jak małpka z gałęzi na gałąź bo sąsiednia wydaje ci się lepsza.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Forge
mrO

Podziękował : 147 razy
Otrzymał podziękowań: 621 razy

Postprzez Antje » 26 sie 2020, o 21:23

Robilam odkreowywanie na teraz juz przyszlego eks-meza. Ulga, ktora przychodzila z dnia na dzien, jest nie do opisania :)
Nie nastawialam sie na nic: ani na znalezienie nici porozumienia miedzy nami ani na zakonczenie naszej relacji. Po prostu, bawilam sie codziennie kilka razy ta regulka, do tego dolaczylam Hoponke. Wszystkie nasze problemy sie wyjasnily i teraz kazdy idzie w swoja strone. A ja, zamiast uzalac sie nad soba, ciesze sie, ze mam w konc spokoj i czas dla siebie :)

Niedawno opisywalam tu na forum w pewnym watku moja sytuacje. Zmiana myslenia + zmiana nastawienia + dbanie o siebie i codzienna praca nad soba sama zeby sie szczerze pokochac: to wszystko dziala cuda! I to w tempie ekspresowym. Wystarczy CHCIEC i WIEDZIEC, ze bedzie dobrze :)
"- Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
- Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec.
- Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek."

Za ten post autor Antje otrzymał podziękowanie od
Dream Walker
Antje

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie