Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Zieziucha » 21 cze 2020, o 17:42

feniks napisał(a):Kiedyś odkreowałam sobię relację z toksyczną przyjaciółką, męczyła mnie przyjaźń z tą osobą ponieważ wciąż narzekała, objawiała ludzi i pewnie wszyscy byli nie tacy jak ona chce. Znałam ja od dziecka więc była to długa znajomość. Cztery lata temu zrobiłam odkreowanie relacji razem z wizualizacja i stał się cud, sama zadzwoniła następnego dnia i zakończyła naszą znajomość :)

Wizualizowałaś sobie jak ona kończy z Tobą tę znajomość czy chciałaś ją wykreować na nowo jako miłą, super-przyjaciółkę? :P
Zieziucha

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez feniks » 21 cze 2020, o 18:17

Wizualizowałam sobie że teraz przyjdą wszystkie osoby czy wydarzenia które są dla mnie złe. W wizualizacji przyszła koleżanka, odcięłam nasze więzy z miłością i pożegnałam ją. To tak w dużym skrócie

Za ten post autor feniks otrzymał podziękowania - 2
jaskier, Zieziucha
feniks

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez Dream Walker » 22 cze 2020, o 21:57

Nie wiem, gdzie wrzucic to pytanie, ale czy znacie moze jeszcze jakies metody transformacji negatywnych uczuc do danej osoby? Po odkreowaniu i innych dzialaniach ujawnily sie u mnie podklady zlosci czy tez irytacji do paru osob (co dziwne - wcale niekoniecznie tych, ktore rzeczywiscie mocno naduzyly mojego zaufania) i chcialabym zastosowac jakas inna technike.
Dream Walker

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez AnnMargaret » 22 cze 2020, o 22:36

Dream, a może spróbuj to:

vortexng napisał(a):<33 <33 <33 TECHNIKA BOPA [Book of Positive Aspects] - Książka Pozytywnych Aspektów <33 <33 <33

Hej! Chciałam się z Wami podzielić bardzo fajną, miłą techniką, która jak dla mnie robi cuda.
Jednym z nich było całkowite odnowienie kontaktu z byłym, co stało się właśnie podczas tej techniki (dopiero dzisiaj sobie to uświadomiłam) aczkolwiek nie jest to technika 'na coś', poza byciem w Vortexie i wysokimi wajbami (właściwie dzięki temu wszystko i tak przychodzi do Was). :D :D :D

O co chodzi?

1. Kupujemy zeszyt.

Ja zazwyczaj kupuję w Empiku jakiś mniejszy notatnik, nie boję się na niego wywalić 15/20 zł nawet, bo w końcu ma mi pisanie w nim sprawiać ogromną przyjemność. Często kupuję też mały, kieszonkowy, by mi połowy torebki nie zajmował, nie ważne jakiej. Wkładam w niego długopis, albo gdzieś za gumkę, by zawsze mieć pod ręką. ;)

2. Piszemy datę, albo "dzień 1", jak wolicie.

3. Zaczynamy pisać kilka (3-5) stron pozytywnych aspektów CZEGOKOLWIEK.

Może to być Wasz kot, partner, książka, pogoda. Nie chodzi bowiem o przedmiot uwagi, ale uczucia doceniania (to jedna z najwyższych wibracji na Ziemi dzisiaj, bardzo podobnie do miłości).

4. Możemy napisać np. imię osoby, z którą relacje chcemy sobie polepszyć.

To działa magię. Kiedy zaczynacie skupiać się na pozytywnych aspektach, zaczynacie wyciągać tylko te pozytywne aspekty poprzez skupienie kiedy z nią jesteście. Wtedy ona zaczyna widzieć w Wa to samo! Polepszyłam sobie w ten sposób całą masę relacji. To jest tak proste i tak piękne, że szok. Co jest najśmieszniejsze, zaczniecie w ogóle ludzi postrzegać kompletnie inaczej i oni jakby staną się innymi osobami w Waszym towarzystwie.

5. Piszemy tak 30 dni.

Ogólnie zmianę samopoczucia i ciekawe manifestacje w moim przypadku zaczyna się dostrzegać po kilku dniach.

6. Kupujemy kolejny zeszyt, bo to sprawia tak ogromną przyjemność, jak już tylko się wciągniecie, że oszalejecie z radości. A i efekty też nie karzą na siebie długo czekać. ;)

Enjoy! :D

Jesteś tylko człowiekiem i aż człowiekiem. Możesz wszystko i nie musisz nic.
AnnMargaret

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Dream Walker » 22 cze 2020, o 22:48

Dzieki, stosuje te metode od kilku miesiecy :) bardzo poprawia nastroj - na wyzej wymienione emocje niestety nie dziala. Wizualizowalam sobie tez rozmowy z tymi osobami - ale widac wciaz gdzies lezy problem. Dla mnie samej jest niezrozumiale, dlaczego tak reaguje... :mur:
Dream Walker

Postprzez avada6kedavra » 22 cze 2020, o 23:16

Dream Walker napisał(a):Nie wiem, gdzie wrzucic to pytanie, ale czy znacie moze jeszcze jakies metody transformacji negatywnych uczuc do danej osoby? Po odkreowaniu i innych dzialaniach ujawnily sie u mnie podklady zlosci czy tez irytacji do paru osob (co dziwne - wcale niekoniecznie tych, ktore rzeczywiscie mocno naduzyly mojego zaufania) i chcialabym zastosowac jakas inna technike.

Mam podobny problem od jakiegoś czasu i też nic nie chce działać. Mam pretensje do różnych osób, że kontakt jest słaby, czuję się olewana strasznie i złość we mnie aż kipi czasem, zwłaszcza gdy nie odpisują nagle na wiadomości, choć sami zaczęli rozmowę. Chciałabym mieć duży dystans do ludzi, przestać być zależną od kogokolwiek... Szczerze to chciałabym się nauczyć mieć wszystkich głęboko w tyłku i nauczyć się funkcjonować samej, bo w sumie i tak jestem skazana na taki los. Całe życie tak mam i widzę to coraz wyraźniej, żadne afirmacje ani magiczne opukiwanie, odkreowywanie, no nic nie działa. Dla ludzi jestem przezroczysta i też chciałabym, żeby oni dla mnie tacy byli. Nie przywiązywać się do nikogo, żeby nic nie było mnie w stanie ruszyć - szczyt marzeń. Ale niestety chyba nigdy się tego nie nauczę :roll:
avada6kedavra

Podziękował : 65 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez jaskier » 22 cze 2020, o 23:27

ja swego czasu napisałam listy (hurtowo, do kilku osób, a co! :wstydnis ). Wygarnęłam w nich wszystko, co miałam każdemu po kolei za złe. Potem te listy spaliłam, a w ich miejsce napisałam nowe - w której każdej z tych osób podziękowałam (tak, tak, zawsze coś się znajdzie!) Bardzo mi to ulżyło. Potem trafiłam na leczenie złamanego serca McKenny i myślę, że od tego czasu (przynajmniej 21 dni codziennie) myśli o tych osobach, jeŚli się zdarzają, są neutralne. Jedna z osób nadal mnie denerwuje, ale to musi być coś na poziomie komórkowym, dopóki nie znajduje się w moim polu energetycznym, jestem pełna wyrozumiałości i zrozumienia nawet dla niej! ;)

Edit: Avada, zacznij od siebie. Naprawdę. Czujesz sie dla ludzi przeźroczysta, ale czy sama dla siebie jesteś najważniejsza? Z pustego i Salomon nie naleje, serio, powtarza się to tu w kółko, pokochaj siebie, a będziesz mogła kochać nawet tego dziada, co najpierw Cię zaczepia, a potem olewa! :givelove
Ostatnio edytowano 22 cze 2020, o 23:32 przez jaskier, łącznie edytowano 1 raz
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Dream Walker » 22 cze 2020, o 23:31

Hm, jedna z tych osob zrobila mi dosc drobne swinstwo, nigdy nie byla mi bliska, nie mialam z nia czestego kontaktu, nie zalezalo mi i nie zalezy mi na dobrych (ani jakichkolwiek) stosunkach z nia... Gdyby to chociaz byla istotna dla mnie relacja, albo powazne przewinienie, moglabym zrozumiec. :thinking
Wizualizowalam sobie rozmowe z tymi osobami, symbolicznie „oddajac” im, co ich, „zabralam”, co moje, napisalam tez list...
Dream Walker

Postprzez violet_vill » 23 cze 2020, o 07:13

Dream Walker napisał(a):Hm, jedna z tych osob zrobila mi dosc drobne swinstwo, nigdy nie byla mi bliska, nie mialam z nia czestego kontaktu, nie zalezalo mi i nie zalezy mi na dobrych (ani jakichkolwiek) stosunkach z nia... Gdyby to chociaz byla istotna dla mnie relacja, albo powazne przewinienie, moglabym zrozumiec. :thinking
Wizualizowalam sobie rozmowe z tymi osobami, symbolicznie „oddajac” im, co ich, „zabralam”, co moje, napisalam tez list...

Ja polecam napisanie listu w którym wyrzucisz wszystkie swoje emocje, powiesz to co masz do powiedzenia tym osobom. A następnie nie wracać już do tej sprawy. Czasami w takich sytuacjach rozmawiam też sama ze sobą ;) Wałkuje ten temat, opisuje wszystkie odczuwane emocje, ale wtedy naprawdę poświęcam na to nawet kilka godzin:) Po prostu wszystkie myśli, pomysły dlaczego coś się stało i co z tym zrobić wyrzucam z siebie. Mnie to pomaga w uspokojeniu myśli i zakończeniu danego tematu bo skoro przeanalizowałam go tak dogłębnie to później nie ma sensu już do tego wracać ;)
violet_vill

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postprzez sol » 23 cze 2020, o 09:22

avada6kedavra napisał(a): Szczerze to chciałabym się nauczyć mieć wszystkich głęboko w tyłku i nauczyć się funkcjonować samej, bo w sumie i tak jestem skazana na taki los. Całe życie tak mam i widzę to coraz wyraźniej, żadne afirmacje ani magiczne opukiwanie, odkreowywanie, no nic nie działa. Dla ludzi jestem przezroczysta i też chciałabym, żeby oni dla mnie tacy byli. Nie przywiązywać się do nikogo, żeby nic nie było mnie w stanie ruszyć - szczyt marzeń. Ale niestety chyba nigdy się tego nie nauczę :roll:

Można wszystko można. :)
Odkreowywanie, hoponka. Gadanie do siebie,że "dzięki, ale to nie należy do mnie". Wysyłanie do Wszechświata, czy tam gdzie chcesz... "jeśli coś - jakaś znajomość nie jest dla mnie, niech sobie odejdzie , dla mojego najwyższego dobra. Ja się czuję świetnie". Proste rzeczy.
Jeśli ten człowiek nie jest dla mnie, niech odejdzie w miłości, ja odczuwam spokój i harmonię:. Albo ogólnie z samego rana, dziękujesz za ludzi, którzy są dla Ciebie wspaniali. Trafi się dziad uciekacz, nie poczujesz nic.
:kwiatek
sol

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie