Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez natka » 23 sty 2020, o 17:32

Tak, dziękuję tobie bardzo mocno :)))
natka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez natka » 23 sty 2020, o 21:33

Jeszcze jedno pytanie...skoro odkreowywanie relacji działa tak naprawdę na nas samych to z czego wynika że osoby, na które je robimy czasem się dziwnie zachowują wobec nas? Dlaczego widać też zmiany u NICH?
natka

Podziękował : 0 raz

Postprzez Nathalie » 23 sty 2020, o 21:52

To Twoje postrzeganie się zmienia :) Poczytaj o mijaniu wibracyjnym albo posłuchaj nagrania Scarlett z głównego działu :)) tam są odpowiedzi. chyba nawet wątek jest w tym dziale relacje międzyludzkie "mijanie wibracyjne".
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Dream Walker » 23 sty 2020, o 22:12

Ja rowniez zastanawialam sie nad tym samym pytaniem, ktore zadala natka. Po kilku dniach odkreowywania „i kazda zla projekcje, oczekiwanie i osad, jakie kazde z nas mialo na temat drugiego” zamienilam na „jakie mialam i mam na ten temat”. Dziekuje za informacje, ze najbardziej znaczace sa slowa „right and wrong...”.
Spiesze doniesc, iz efektow nie widze, lecz bawie sie calkiem dobrze, zatem nadal bede odkreowywac. Moze sie sie cos, gdzies, poza moja wiedza, dzieje. A jesli nie, to nic mi nie zaszkodzi. ;>
Dream Walker

Podziękował : 13 razy

Postprzez Dream Walker » 26 sty 2020, o 12:32

Ciekawa rzecz, wczoraj zrobilam sobie odkreowywanie w wersji skroconej (teraz mowie tylko te najwazniejsza formulke) i w nocy bolala mnie glowa, gardlo i mialam koszmar w roli glownej z osoba, relacje z ktora chcialam odkreowac (rzadko kiedy cos mi sie sni, zwykle zasypiam „jak kamien”, bez marzen sennych). W tym snie byla dla mnie niezbyt mila. Po obudzeniu sie objawy choroby zniknely.
Dream Walker

Postprzez avada6kedavra » 27 sty 2020, o 14:48

Dream Walker napisał(a):Ciekawa rzecz, wczoraj zrobilam sobie odkreowywanie w wersji skroconej (teraz mowie tylko te najwazniejsza formulke) i w nocy bolala mnie glowa, gardlo i mialam koszmar w roli glownej z osoba, relacje z ktora chcialam odkreowac (rzadko kiedy cos mi sie sni, zwykle zasypiam „jak kamien”, bez marzen sennych). W tym snie byla dla mnie niezbyt mila. Po obudzeniu sie objawy choroby zniknely.

Ciekawe, od jakiegoś czasu też odkreowuję formułką jedną osobę i miałam coś podobnego - też mi się ona przyśniła (NIGDY WCZEŚNIEJ MI SIĘ TO NIE ZDARZYŁO), a sam sen był dosyć dziwny. Na początku czułam się dobrze przy tej osobie i działo się coś fajnego, a po chwili wszystko się zmieniło i czułam niepokój, wręcz że moje życie jest w pewnym stopniu zagrożone (ten ktoś mega szybko i nieodpowiedzialnie prowadził auto, bałam się, że przez niego się rozbijemy). Niestety po przebudzeniu (i teraz, czyli tydzień później) efekt jest odwrotny od Twojego - nie czuję żadnej ulgi, nie czuję, by choć troszkę mi przeszło, a jest wręcz przeciwnie - myślę o nim jeszcze intensywniej, za nic nie mogę go wykurzyć z głowy, ciągle analizuję, co mogłam zrobić/powiedzieć inaczej lub co myśli o mnie ta osoba, że może mam błędne przekonania i może jest jeszcze jakaś nadzieja, że może ja złe sygnały wysyłam, że może powinnam zrobić coś szalonego i zawalczyć... A z drugiej głosik, że nie jestem wystarczająco dobra, że z jakichś powodów jednak on się mną poważniej nie zainteresował, że nie dąży do nawiązania konkretnego kontaktu, że powinnam przestać się łudzić i dać sobie spokój, nie snuć fantazji o nim.

Tej nocy miałam napad tak negatywnych myśli na swój temat, tego jaka jestem beznadziejna i jak bardzo nie mam perspektyw na lepsze jutro W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA, że ryczałam chyba z 2 godziny i nie mogłam się uspokoić. A nie jestem osobą zbyt płaczliwą. Dziś w pewnym sensie czuję się troszkę lepiej, bo niektóre emocje ze mnie zeszły, ale nadal nie mogę zaakceptować samotności i tego, że czuję bezradność, że nie umiem wziąć życia w swoje ręce i bardziej uwierzyć w siebie... Że nie potrafię znaleźć żadnej pracy, mieć choć jednej koleżanki, a o facecie już nawet nie marząc. Mam wrażenie, że od kilku lat wisi nade mną fatum i spadają na mnie (i moją rodzinę również) wszelkie możliwe nieszczęścia plus totalna stagnacja i tkwienie w jednym miejscu, a dokładniej mówiąc w czarnej du**e. :/
avada6kedavra

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Dream Walker » 27 sty 2020, o 18:08

Nie rozumiem o jakich efektach odkreowywania mówisz, ze masz odwrotnie, niż ja, bo pisałam, ze nie odnotowałam żadnych efektów.
Mój spokój wynika z tego, ze staram się nie skupiać na negatywnych myślach (co, przyznaje, nie zawsze mi wychodzi) i nie analizować. Szanuje tez prawo mojego byłego do niekochania mnie i do braku chęci kontynuowania związku.
Moje uczucia względem niego zmieniły się poczucia braku, samotności, bycia osoba niepełnowartościowa, obwiniania siebie o zakończenie naszego związku w złość, gdy uświadomiłam sobie, ze próbował mną manipulować (świadomie lub nie). Czekam, aż zmienia się w spokojna akceptację.

Nie martw się praca. Jest wiele miejsc, gdzie przyjmują ludzi od ręki, nie pytając nawet o CV.
Dream Walker

Postprzez avada6kedavra » 27 sty 2020, o 18:38

A ja Twój post zrozumiałam nieco inaczej - że po odkreowaniu coś Cię bolało, choroba Cię trawiła, miałaś koszmary z tym facetem, a nad ranem objawy zniknęły, w sensie, że ogólnie poczułaś ulgę i jakby wszystko co złe z Ciebie nagle zeszło, również facet. Wybacz, źle Cię zrozumiałam i nadinterpretowałam :)

U mnie problem z pracą jest o wiele głębszy, bo ciągnie się latami. Mam fobię przed pracą, brak jakichkolwiek kwalifikacji i umiejętności, a i ze zdrowiem różnie bywa. Szukam czegoś prostego, zbytnio nie obciążającego, i do tego bez wymaganego doświadczenia... Gdy mieszka się w małej mieścince otoczonej wsiami, to niestety już nie ma tak różowo, no ale to nie o tym temat, trochę z niego zeszłam... :)

Wracając do faceta - ja sobie dziś zamierzam nagrać na dyktafon tę regułkę z odkreowania + jakieś teksty w stylu: "X jest mi całkowicie obojętny, tak samo jak większość mężczyzn na ziemi, nie wzbudza we mnie żadnych emocji, nie wpływa na moje samopoczucie" itp. I puszczę to sobie w pętli przed snem przez minimum kwadrans. Zobaczymy, może będzie lepiej.
avada6kedavra

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Dream Walker » 27 sty 2020, o 21:23

Mialam tylko objawy chorobowe, w kwestii nastawienia nie zauwazylam zmian.

Jesli masz fobie, powinnas ja leczyc, a kilka lat bez pracy to sporo czasu, aby sie czegos nauczyc. Przykladowo, ja kilka lat temu bylam miesiac bez pracy i w tym czasie nauczylam sie robic prosciutkie strony www w Wordpressie od 0. Moze Ty tez masz taka dziedzine, ktora Cie interesuje i w ktorej moglabys sie doskonalic.
W niektorych rejonach, zwlaszcza wiejskich, rzeczywiscie jest znacznie mniej ofert niz w duzych miastach - rozwiazaniem jest codzienne dojezdzanie do pracy, praca z domu lub przeprowadzka.
Jesli chodzi o Twoj brak doswiadczenia, nie zawsze jest istotny. Wazny jest sposob, w jaki potrafisz sie „sprzedac”.
W Internecie jest mnostwo przykladow i szablonow CV i informacji, jak dobrze wypasc na rozmowie kwalifikacyjnej, trzeba tylko dobrze poszukac. Uzbrojona w te wiedze, mimo niewielkiego doswiadczenia, bedziesz w stanie napisac interesujaca aplikacje.

Moim zdaniem, powtarzajac te regulke, bedziesz sie po pierwsze skupiala na X, poza tym podobno podswiadomosc nie przetwarza slowa „nie”, zatem bedziesz sobie wmawiac, ze X wzbudza w Tobie emocje i wplywa na Twoje samopoczucie. Chyba nie warto. :devil
Dream Walker

Postprzez Dream Walker » 30 sty 2020, o 10:04

Nie mam pewności, czy to efekt odkreowywania, ale nadal odczuwam złość na myśl o ex. Co jest dziwne, ponieważ zwykle nie chowam uraz - tym razem tym bardziej nie pielęgnuję tego uczucia. :/
Dream Walker

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie