Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Aqua » 9 gru 2018, o 15:45

Przyszłam podsumować swoje odkreowanie, ponieważ minął już równy miesiąc a mi się dalej nie chce już tego robić. :D Zastanawiałam się czy nie pociągnąć formułki do Nowego Roku, ale uważam, że chyba nie ma już takiej potrzeby. Dodam, że odkreowywałam codziennie po kilka-kilkanaście razy, w zależności od potrzeby i chęci. :)

Jak to wszystko na mnie wpływało można przeczytać u góry, bo niezły spam tu narobiłam. Jednak napiszę to jeszcze raz, dzieląc na etapy i opisując najkrócej jak tylko mogę.
1. Na samym początku niekomfortowo się czułam wypowiadając tę formułkę. Zależało mi na tej osobie BARDZO i ogólnie do samego odkreowywania byłam bardzo sceptycznie nastawiona, chociaż moje posty mogły na to nie wskazywać.
2. Tutaj zaczęła się powoli poprawiać moja sytuacja życiowa, także czułam się już trochę lepiej a pan X nie nękał mnie już tak w myślach. Na tym etapie byłam bardzo pozytywnie nastawiona i myślałam, że lada moment z tego wyjdę. :P
3. Powoli sytuacja psychiczna a także życiowa zaczęła się powoli psuć. Jak psuć, to pisałam powyżej. Dodatkowo strasznie pogorszyły się moje relacje z ojcem, jakoś tak obydwoje nie mogliśmy nawet na siebie patrzeć, nie mówiąc nawet o docinaniu sobie... niestety. Psychicznie było mi bardzo ciężko - zaczęłam tęsknić, potrafiłam się rozpłakać, bo tak. Miałam wrażenie, że wszystko jest nie takie jak być powinno. Czułam się po prostu beznadziejnie, jakbym cofnęła się 9 miesięcy emocjonalnie w tył. Ten stan trwał najdłużej, bo około 10 dni.
4. Krótko, bo krótko, ale nadszedł czas złości na osobę odkreowywaną. Nagle stał mi się w moich oczach niedobrym człowiekiem, gnojem a resztę epitetów możecie dopisać sobie sami. Troszkę było lepiej, ale jeszcze nie czułam się komfortowo sama ze sobą. Tutaj myślałam, że jeszcze długo będę ciągnąć odkreowywanie, choć już na tym etapie miewałam niechęć do robienia tego.
5. Tutaj nastąpił praktycznie skrajny przełom. Pan X mi się śnił i był to sen bardzo nieprzyjemny, mianowicie miał do mnie o coś pretensje (jakby miał za co :lol:) a ja się próbowałam bronić... i w tym momencie się obudziłam. Po przebudzeniu nie wiedziałam przez chwilę co się dzieje i czemu miał ten sen służyć, ale właśnie w tym momencie zaczęłam czuć się względem tej osoby obojętna. Był to właśnie początek tygodnia, który miałam dość pracowity, ale i pozytywny, przynoszący zmiany. Minął już tydzień od tego snu a ja ilekroć pomyślę o tej osobie, to czuję się jakbym myślała o totalnie obcym mi człowieku. W końcu mogę powiedzieć, że czuję obojętność, może jeszcze trochę niechęci jest, ale bynajmniej myśli o nim nie powodują u mnie zmian nastroju jak to bywało przez ostatnie... 9 miechów. :D
Ale co najważniejsze ten etap przyniósł, to upragniony spokój psychiczny - taki prawdziwy, nie chwilowy. Spotkały mnie ostatnio dobre rzeczy, doświadczyłam nowych rzeczy i wiem, że przyszłość maluje się w jasnych barwach, dodatkowo dopięłam niezamknięte sprawy z przeszłości na ostatni guzik (i nie mówię tu o sprawach związanych z exem :D) i ogólnie zaczęłam siebie traktować z większą dobrocią. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że czuję się WOLNA i nawet pisząc to wiem, że brzmi to nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno czułam się jakbym dotykała już dna.

Także Panie i Panowie, mogę powiedzieć, że jestem dumna z siebie, że wytrzymałam w danym postanowieniu miesiąc! :banan
Polecam daną technikę i proszę się nie zrażać do chwilowych dołków. Będziecie pod wrażeniem, jakie efekty Wam to przyniesie. :D

Za ten post autor Aqua otrzymał podziękowania - 3
cabochard, Lusia07, mrO
Aqua

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez sympatyczna » 20 gru 2018, o 15:28

Cześć ❤️jestem tu nowa i miło mi, że mogę tu być! O odkreowywaniu uslyszalam od znajomej, która sprawiła że jej były dosłownie za nią latał. Sama przeżyła szok
:devil. Etap plakania i chceumrzecnatejzimnejpodlodze mam już za sobą. Mija 2,5 miesiąca od mojego rozstania... W między czasie pary razy pisaliśmy, zwykle on pierwszy zaczynał... Pisałam codziennie za co jestem wdzięczna I wysyłałam mu miłość. Łudzilam się, że nadal mu zależy, tylko sobie ogarnie na spokojnie i będzie jak dawniej. Czarne chmury zawisły gdy zapomniał o moich urodzinach Okej, nie liczyłam na żadne prezenty, ale kilka miłych słów poprostu. Wtedy do mnie dotarło, że już się dla niego raczej nie liczę :( byłam zła i miałam żal, a teraz poprostu chce go zwalić z tego krzesła, bo się na dobre zakorzenil w mojej głowie :thinking ponad tydzień temu zaczęłam go odkreowywac tą standardowa formulka,, teraz zniszcze... " I później kilka razy zdanie odkreowuje I tak w kółko. I mam o nim na złość jeszcze więcej myśli praktycznie ciągle coś :thinking chce już tylko o nim zapomnieć :( humor mam raczej taki sam. Tak jakby u mnie to nie działało... Ale czy to możliwe? Zastanawia mnie też to, że zaczynam powtarzać formulke I zaraz mam 100 myśli nie mogę się skupić... ciągle, wiem, że to jest cudowny facet dla mnie ale może za jakieś 5 lat...Ile to jeszcze będzie trwać? Najlepsze jest to, że ciągle się czymś zajmuje i poświęcam czas sobie , a i tak to mnie męczy. Nie chce o nim myśleć. Doradzcie mi coś, proszę, wierzę w Was <3
sympatyczna

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez ekwidyn » 20 gru 2018, o 22:47

Opowiem Ci jak to wyglądało u mnie. Przyciągnąłem osobę, którą chciałem przyciągnąć od dawna, ale dzisiaj się ze sobą pożegnaliśmy. Po rozstaniu odczuwam ulgę. Nie warto marnować czasu na kogoś, kto nie ma go dla nas i kto traktuje nas gorzej niż źle. Wydaje mi się, że ten facet był dla Ciebie ważniejszy niż Ty sama, stawiałaś go na piedestale. Dlatego to nie mogło się udać. Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza, a partner powinien być jedynie takim Twoim uzupełnieniem. To pierwsza sprawa. Po drugie: nie zamykaj się na inne możliwości. Powiedz sobie, że gdzieś tam jest ktoś, z kim będziesz bardziej dopasowana i że spotkacie się w odpowiednim czasie. Wszechświat o to zadba. Jeśli chodzi o natrętne myśli to one będą powracać tak długo, jak długo będziesz stawiała na pierwszym miejscu faceta, zamiast siebie. Może spróbuj wyobrazić sobie wszystkie jego wady i w wyobraźni kopnij go mocno w tyłek?
Nie jestem najbardziej światłą osobą na tym forum, ale jakieś swoje doświadczenia w przyciąganiu mam. Były zarówno wzloty, jak i porażki, z których starałem się wyciągać wnioski. Myślę, że napisałem Ci o wszystkim, co jest najważniejsze i co mogłoby Ci pomóc. Mam nadzieję, że moje wskazówki okażą się dla Ciebie użyteczne. Powodzenia. :)
ekwidyn

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez niweleta » 20 gru 2018, o 22:59

sympatyczna napisał(a): humor mam raczej taki sam. Tak jakby u mnie to nie działało... Ale czy to możliwe? Zastanawia mnie też to, że zaczynam powtarzać formulke I zaraz mam 100 myśli nie mogę się skupić... ciągle, wiem, że to jest cudowny facet dla mnie ale może za jakieś 5 lat...Ile to jeszcze będzie trwać?

Odkreowywanie to nie jest jakieś magiczne zaklęcie, które wypowiesz i już po sprawie. A z tego co piszesz wynika jakbyś tak to traktowała. Rozstanie trzeba przeżyć/przeboleć. To całkiem normalne na początku, że ma się natłok myśli. Odkreowywać można, ale nie z nastawieniem takim, że szuka się efektów i że "ma działać natychmiast, już i czemu nie działa?". Zajmij się sobą. A jeśli chcesz naprawdę sobie pomóc to posłuchaj nagrań Scarlett o tym jak przestać cierpieć przez faceta. Masz tu skarbnicę wiedzy, a z niej nie korzystasz.
niweleta

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez sympatyczna » 21 gru 2018, o 17:09

Czy to początek? Hmm już trochę czasu upłynęło.. No cóż widocznie potrzebuje go więcej. Już się nie oszukuje, że coś z tego będzie. Przynajmniej nie teraz. Chcę tą osobę zrzucić z piedestalu, to ja tutaj jestem najwazniejsza! ;)
sympatyczna

Postprzez Aqua » 22 gru 2018, o 14:39

Wbrew pozorom 2,5 miesiąca to jest mało. Powiem Ci, że to dobrze, że zdałaś sobie sprawę z tego, że to już koniec, bo im szybciej to sobie uświadomisz, tym szybciej staniesz na nogi (nie to co ja ;) ).
Rób dalej to co robisz, masz teraz mnóstwo czasu by zająć się sobą i pokochać siebie na nowo :kwiatek
Daj sobie trochę czasu na żałobę, z czasem uświadomisz sobie, że nie ma sensu rozpaczać za kimś kto nas nie chce. Mi w sytuacjach kryzysowych bardzo pomagały materiały samorozwojowe, odkreowywanie było tylko dodatkiem, które wg mnie miały mi jedynie pomóc pozbierać myśli. Tak naprawdę zaczęłam czuć się dobrze z sobą, gdy zaopiekowałam się sobą i starałam się robić wszystko, co dla mnie najlepsze. :P
Aqua

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Mango » 16 sty 2019, o 01:56

Witajcie,
Mam pytanie odnośnie odkrywania relacji w której nie jesteśmy stroną. Mam przyjaciółkę która od lat jest w konflikcie z własną matką. Wiem że cierpi i że jej próby kontaktu z mamą niestety nie zdają egzaminu (matka tej dziewczyny jest bardzo zacięta). Ponieważ ja wiem że odkreowywanie działa a ona w to nie wierzy w ogóle, to czy ja mam możliwość odkreowania takiej relacji będąc osobą postronną? Czy mogę tak ruszyć im tę energię aby to poszło do przodu? Czy mamy jedynie wpływ na swoje życie? Na pewno napiszecie że nie powinnam się wtrącać i przyznaję rację ale chciałabym to zrobić w dobrej wierze a intencje moje są jak najlepsze dla obu pań :) i wiem że to tylko mur który chciałyby zburzyć ale nie potrafią.
Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Mango

Podziękował : 2 razy

Postprzez Scarlett » 16 sty 2019, o 06:54

Nie, każdy sam jest kreatorem swojego życia. Nawet jak odkreowujesz swoją relację z kimś, to pracujesz na sobie, zmieniasz swój punkt, nie kogoś. Mówiłam o tym w nagraniu "Pytania kwantowe (otwarte)", zajrzyj do niego.

Poza tym... NIGDY nie bierz na siebie cudzej energii. Zwłaszcza negatywnej.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1873 razy

Postprzez Mango » 16 sty 2019, o 14:49

Scarlett napisał(a):Nie, każdy sam jest kreatorem swojego życia. Nawet jak odkreowujesz swoją relację z kimś, to pracujesz na sobie, zmieniasz swój punkt, nie kogoś. Mówiłam o tym w nagraniu "Pytania kwantowe (otwarte)", zajrzyj do niego.

Poza tym... NIGDY nie bierz na siebie cudzej energii. Zwłaszcza negatywnej.

Dziękuję Scarlett <33 Zajrzę na pewno. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.
Mango

Podziękował : 2 razy

Postprzez kinga1810 » 20 lut 2019, o 15:49

Chcialam wyzbyc się obsesyjnego myślenia o czlowieku, ktory zrobil mi ogromna krzywde i potraktowal jak zabawke - moim ex.
Jestem dopiero przy 4 dniu a juz zaczynam zauwazac zmiany. Myślę o nim, ale juz nie tak jak wcześniej. Zaczynam nabierac do niego coraz wiekszej niecheci.
Jestem zmeczona, ale nie zauwazylam zadnych zmian na twarzy.
Jak tak dalej pójdzie to spelni sie moje marzenie i calkowicie uwolnie sie od uczucia do tego osobnika a wierzcie mi, ze kochalam go nad zycie :wstydnis
kinga1810

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie