Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Born1975 » 2 sie 2018, o 00:24

Lilith04 napisał(a):A jeśli wziąć pod uwagę "Co miłego mnie dziś czeka?" Nie narzucamy, że coś miłego ma się zdarzyć?

To "miłe" już jest. Ty musisz się do tego dostroić. Jeśli się dostroisz to tak się stanie. Musisz sama zdecydować czy dostrojenie jest równoznaczne z narzucaniem.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez MagdaLooney » 2 sie 2018, o 00:40

Lilith04 napisał(a):A jeśli wziąć pod uwagę "Co miłego mnie dziś czeka?" Nie narzucamy, że coś miłego ma się zdarzyć?

Przede wszystkim nie narzucasz CO miłego ma się zdarzyć. Poza tym,słowo "narzucasz" jest tu niefortunne. Nie zamykasz się na możliwości. Przy określeniu "związek z X" to jest właśnie takie zamknięcie. Zamień X na "szczęśliwy związek " - dasz wszechświatowi pole do popisu :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez Lilith04 » 2 sie 2018, o 00:40

Ok, łapię. Dziękuję :-)
Lilith04

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Panna Nikt » 5 sie 2018, o 18:43

Dzień dobry. Czytam to forum już od kilku miesięcy, dostarczyliście mi mnóstwo informacji o tym jak przyciągać to czego się chce i odpychać to co niechciane. Byłam w nieudanym związku z panem X i doszło do rozstania. Nie cierpiałam po rozstaniu, chciałam go, bo wiedziałam że to nie ten. Jednak nie umiałam go z głowy wyrzucić. Zaczęłam odkreowywanie relacji z mężczyznami ( chciałam przestać myśleć o byłym i zresetować moje podejście do wszystkich facetów. Wiadomo, jak się jest po przejściach to nieświadomie można przenieść swoje negatywne nastawienie na kolejny związek i katastrofa gotowa). Odkreowywałam przez 30 dni i to na prawdę działa. Zobojętniał mi całkowicie, nie myślę o nim zupełnie, fantastyczne uczucie wolnosci. Ale stało się coś jeszcze. Facet z którym spotykałam się jeszcze przed poznaniem pana X , bardzo natrętnie nalega na spotkanie. Byliśmy w krótkim , burzliwym związku , zakoñczonym jego zdradą. Teraz on koniecznie chce się ze mną spotkać. Kontaktu nie mieliśmy ze sobą blisko 3 lata, a tu nie z gruszki ni z pietruszki dostałam od niego chyba z 10 wiadomości. Ciekawe co? Teraz kiedy jestem wolna rozpoczynam przyciąganie mojego jedynego :)
Panna Nikt

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Maisa » 23 wrz 2018, o 15:50

Witam :sun
Czytam Wasze posty i czytam, i ja też wzięłam się za odkreowywanie. W lipcu zaczęłam na relacje z mężczyznami, potem ciągnęłam tylko na dwie konkretne osoby. Wiele się zadziało. W tym momencie odkreowuję już nie konkretne relacje, a moje przekonania dotyczące mężczyzn i związków. Poczułam, że to jest dobry pomysł po przeczytaniu niedawno umieszczonego postu Black, która napisała o tym, że nic nam nie dadzą żadne techniki na przyciąganie kogokolwiek, gdy nasze przekonania kuleją. Ma rację, toteż oczyszczam swoje przekonania. Dodatkowo odkreowuję kilka innych dziedzin w swoim życiu i bardzo mi się to podoba. :D Ale nie o tym. Piszę właściwie, bo mam pytanie. Mimo, że już jakiś czas to robię, dopiero teraz przyszło mi do głowy pytanie jak to się robi prawidłowo, jeśli chodzi o konstrukcję przy powtarzaniu? Mam na myśli, czy mówicie:
Teraz zniszczę, odkreuję... + ZN... + ZN... + ZN...
CZY
Teraz zniszczę, odkreuję... + ZN... + Teraz zniszczę, odkreuję... + ZN... + Teraz zniszczę, odkreuję... + ZN...?

Być może to pytanie się już pojawiło gdzieś. Czytam wątki dotyczące tego tematu w poszukiwaniu odpowiedzi, użyłam lupki, jednak na razie nie trafiłam na odpowiedź. Może też nie ma to znaczenia? Do tej pory stosowałam tę technikę w ten drugi sposób i efekty są, jednak zastanawiam się czy nie byłoby jeszcze większych, gdybym korzystała z techniki poprawnie (o ile teraz korzystam niepoprawnie). Wiem też o tym, że mam niczego nie oczekiwać, robić to dla siebie, nie dla efektów oraz że dobrze jest zaufać intuicji i dobrym uczuciom, bo one nas naprowadzają, jednak jestem perfekcjonistką w jakimś stopniu i to pytanie mnie ciągle gryzie. :P
Działanie ma być sposobem na czerpanie radości z tego, co stworzyliście myślą.
Abraham
Maisa

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Scarlett » 23 wrz 2018, o 15:54

Myślę, że tu nie ma czegoś takiego jak "poprawnie" czy "niepoprawnie" - rób tak jak uważasz i tak jak Ci wygodniej. Nie skupiaj się na technice techniki, a na technice.
Mi jest lepiej robić osobne odkreowywania. Np. cała formułka plus zdanie odkreowujące powtarzane ile chcę (nie powtarzam co chwilę początkowej formułki, tylko powtarzam zdanie odkreowujące), a potem robię sobie z drugą rzeczą osobno. Nie łączę tego razem. Dlatego np. nie lubię robić miliona odkreowań na raz, ale np. kiedy robiłam na facetów to brałam ich wszystkich jednocześnie jako "relacje z mężczyznami". Wolę to odseparować ponieważ w każdym odkreowywaniu chodziło o coś innego.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1714 razy

Postprzez Maisa » 23 wrz 2018, o 16:41

Tak właśnie myślałam - robić to tak, jak czujemy się z tym najlepiej. :sun Mimo to wierciło mnie to, więc wolałam poznać zdanie bardziej doświadczonych. Pięknie dziękuję za odpowiedź. :sun
Działanie ma być sposobem na czerpanie radości z tego, co stworzyliście myślą.
Abraham
Maisa

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Mango » 25 wrz 2018, o 07:34

Witajcie.
Jakiś czas temu odkreowalam kogoś z kim spędziłam 2 naprawdę burzliwe lata. Zdecydowanie było więcej tych dni złych niż dobrych. Doszło do rozstania w równie burzliwy sposób. Dzięki temu zaczęłam żyć, zajmować się sobą i swoim życiem. Po 2 miesiącach ta osobą wróciła a właściwie to wróciliśmy do siebie (nie wiem czy nie zdałam testu jaki zesłał mi los) ale po czasie okazało się że on tak naprawdę się nie zmienił i jak to w życiu bywa doszło do kolejnego rozstania (także z piorunami). Powiedzmy że dałam się nabrac. Obecnie wzięłam się za odkreowywaniu od razu, dziś 11-y dzień i kompletna cisza. Na początku odkreowywaniu rozchorowałam się ale wiem że to się zdarza.
A teraz moje pytanie. Jak to się stało? Zasugerowałem się tym że skoro wrocilismy do siebie to jednak z tym kimś mi po drodze bo przecież w innym wypadku moja przestrzeń zostałaby oczyszczona z tej energii. Nie było łatwo, bo między nami było (jest?) bardzo silne uzależnienie emocjonalne, ale dałam naprawdę radę. tak mogłoby się wydawać bo całkiem mi było dobrze samej. Ale, wpadłam w to znowu i od początku zmagam się z tym żeby kolesia po prostu wyrzucić z głowy na dobre. Czy to był jakiś żart? Czy odkreowujac ponownie tę samą osobę ma to w ogóle sens? Czy cisza która nastała (kompletna) jest wynikiem tego ogromu negatywów i potrzebny jest czas, dużo czasu aby się jakoś zniwelowała? jestem zmęczona bo znów nagromadziło się mnóstwo negatywnej energii ale wierzę w odkreowywanie bo wiem że działa. Jako początkująca (bardzo) w PP i AC chciałam zapytać czy jest jeszcze coś co mogłabym poćwiczyć swoim umysłem żeby się tego dziadostwa pozbyć raz na zawsze?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Mango

Podziękował : 2 razy

Postprzez mrO » 25 wrz 2018, o 14:17

Mango, nie znam się, ale pozwól że się wypowiem. A raczej ci coś doradzę.
2 lata to dużo, tym bardziej jeśli np: mieszkaliście razem czy mieliście dużo wspólnego. Nie ma co się oszukiwać, bo każdy czas spędzony z drugą osobą to dużo. Myślisz że 11 dni powtarzania jakiejś "formułki" coś ci pomoże ? To przecież 2 lata.
Teraz zadaj sobie pytanie, czy to nie jest przypadkiem odpowiedź, którą sama sobie dajesz lub podejście z jakiego wychodzisz w tej sprawie.Może po prostu myślisz że 11 dni to za mało (tak nieoficjalnie, gdzieś tam z tyłu głowy :) ) i po prostu potrzebujesz więcej czasu. W końcu to tyle emocji.
Poza tym skąd tyle pytań ? No w końcu miałaś tyle oczekiwań, a tutaj tyle pytań i tylko pytań.Nie każde pytanie wymaga odpowiedzi, bo nie na każde tak na prawdę potrzebna mam jest odpowiedź.
Rób wszystko aby czuć się dobrze sama z sobą. Wszystko się ułoży, ale nie szukaj rozwiązań. Nie popełniaj błędów "początkujących" i nie męcz się pytaniami. Nie szukaj odpowiedzi. Szkoda twoje czasu, szkoda ciebie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Mango
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 299 razy

Postprzez Mango » 25 wrz 2018, o 22:22

Drogi mrO,
Nic lepszego chyba niż rada aby zaprzestać szukać odpowiedzi, nie mogłam przeczytać.
Dodam tylko że jak napisałam tego posta tutaj, sprawy niemalże natychmiast obróciły się o 180 stopni. Szanowny pan w niecala godzinę po tym stanął przed drzwiami. Dzieje się dużo ale odkreowuję dalej. Co ma być to będzie. Zaufam Wszechświatu że tak mi wszystko uklada żeby było dobrze. Niechaj cel uświęca środki :) :amen
Mango

Podziękował : 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie