Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez sigg » 15 mar 2018, o 19:54

Hej Mandala, ja też sobie odkreowuję relację z jednym panem ;) Nie Ex, historia wygląda tak, że jemu zależało na mnie, ja zachowałam się coż...jak wariatka, a on związał się z inną i nie udało mi się już tego odkręcić.
I tak go sobie odkreowuje, wizualizuję i zobaczymy. Nie ma jakiegoś ciśnienia, ale chciałabym żeby nasza historia się jeszcze nie skończyła ;)

Ja wiem, że to jest trudne i brzmi jak ostatni banał, ale exowie wracają i wszystko zaczyna się lepiej układać gdy pokochasz siebie i skupisz się na sobie. Zrób sobie świadomy urlop od tęsknoty i myślenia o exie np. na tydzień i poświęć ten czas tylko na siebie. Tęsknota, smutek i te negatywne emocje nic nie dają, on od tego nie wróci. Najlepsza praca którą można wykonać na rzecz powrotu jakiejś osoby do naszego życia to, moim zdaniem, odkreowywanie i wirtualna rzeczywistość/slajdy plus dobre emocje. Sama tak działam, zobaczymy :mrgreen:
sigg

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 12:24

:kwiatek :kwiatek Dzięki, to się wspierajmy, co? ;-)

Ja wykonalam gigantyczną pracę nad sobą, wewnętrzną i zewnętrzną. Nie leżę i płaczę, żyję dalej - ale łatwo nie jest. ;-) Ale masz rację, na 100% nie jestem uwolniona.

Odnośnie Ciebie, zrobienie "wariatki" z siebie (wiem z doświadczenia) zmienia tylko te relacje, w ktorych facet wie czego chce (tzn rozsadnie mysli). To sie zdarza jednak rzadko, bo facet kieruje sie w dzialaniu testosteronem i swoim ego. (takie moje zdanie). Kobieta tez nie kieruje sie (niestety) glowa w relacjach miedzyludzkich, bo gdyby tak bylo, wszystkie mialybysmy piekne zwiazki. Juz to wiem, ze nie chodzi o bycie idealna, a o bycie prawdziwa.

Trzymam kciuki za Ciebie, trzymaj tez za mnie :)
Mandala

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 12:26

P/S Czym jest wirtualna rzeczywistosc???
Mandala

Postprzez Scarlett » 21 mar 2018, o 12:48

Mandala napisał(a):P/S Czym jest wirtualna rzeczywistosc???

viewtopic.php?f=35&t=586#p23946
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 442 razy
Otrzymał podziękowań: 1536 razy

Postprzez Mandala » 21 mar 2018, o 15:15

Dziekuję! ;)
Mandala

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie