Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez izonbizon » 21 lut 2018, o 13:20

Witam,

mam pytanie czy to odkreowanie działa również na obecny związek waszym zdaniem? moja relacja z mężem pełna jest niechcianych emocji, być może wyzerowanie tego i otwarcie na drugą osobę mogłoby pomóc w innym spojrzeniu na siebie. Nie wiem czy ktoś stosował w swoim związku, próbowałam przejrzeć forum ale jestem w pracy i krzywo patrzą ;D

z góry dzięki <3
izonbizon

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez soma » 21 lut 2018, o 13:42

izonbizon napisał(a):
moja relacja z mężem pełna jest niechcianych emocji,

Przez kogo nie chcianych?
Jezeli przez Ciebie, to czego nie zrobisz tak, zeby byly chciane? Chciane przestaja dominowac, a niechciane staja sie demonami.
Chciane to takie, ktore zauwazasz, przyznajesz sie do nich, pozwlasz sobie je czuc i sluchasz co maja do powiedzenia.
soma

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez izonbizon » 21 lut 2018, o 13:56

Niechciane przez oboje, natomiast myślę, że zmianę powinnam zacząć od siebie :) chyba tak to funkcjonuje, jest dużo negatywnych których nie umiem przekuć w pozytywne od razu, w moim odczuciu jest to sztuczne, może prościej byłoby pewne rzeczy "wyzerować' i uspokoić, nawet jeśli na jakiś czas pojawi się między nami obojętność, a później budować od nowa, o ile okaże się że jest co. Pytam czy ktoś z was robił to już z mężem, z którym ma dzieci, dom itp...
izonbizon

Postprzez soma » 21 lut 2018, o 14:23

izonbizon napisał(a): Pytam czy ktoś z was robił to już z mężem, z którym ma dzieci, dom itp...

Ja to robilam, ale nie odkreowywaniem, a uswiadamianiem sobie co w trawie piszczy.
Mialam i mam dosyc dobra relacje, ale od czasu do czsu pojawialy sie irytujace momenty. Gdy zaczelam brac odpowiedzialnosc za to co czuje, to tych momentow bylo mniej i mniej. To co wtedy robilam to gdy te chmury sie pojawialy to bralam zeszyt i pisak, wychodzilam do drugiego pokoju i oipsywalam sytuacje, co czuje, czulam to. I zawsze okazywalo sie, ze winnym nie byl moj partner a programy, ktorymi reagowalam. Te programy powstaly w dziecinstwie, najczesciej w relacji z moja matka. Pozniej ulatwialam sobie zadanie i gdy jakies niesnaski sie pojawialy, to od razu szukalam podobnej w relacjach z moja matka. I wlasciwie jak sie tego nie zrobi to sidzi sie jak w potrzasku, bo trudno jest rozwiazac problem widzac jedynie ta jedna sytuacje, z mezem i nie znalezc zrodla jego pochodzenia. Wiec wlasciwie nie uleczalam relacji z partnerem a z matka. Gdy uleczylam relacje z matka dotyczaca tego problemu, to ten problem z partnerem znikal. Czesto na partnera projektujemy nasze wczesniejsze problemy.
soma

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez izonbizon » 21 lut 2018, o 14:37

Dziękuję za odpowiedź :) spróbuję i tego.
izonbizon

Postprzez Scarlett » 21 lut 2018, o 16:01

izonbizon napisał(a):Witam,

mam pytanie czy to odkreowanie działa również na obecny związek waszym zdaniem? moja relacja z mężem pełna jest niechcianych emocji, być może wyzerowanie tego i otwarcie na drugą osobę mogłoby pomóc w innym spojrzeniu na siebie. Nie wiem czy ktoś stosował w swoim związku, próbowałam przejrzeć forum ale jestem w pracy i krzywo patrzą ;D

z góry dzięki <3

Tak, może zadziałać na każdy związek ;)
Jednak jak już będziesz po pracy, polecam zapoznanie się z tym wątkiem, gdyż wyjaśni on ewentualne zdarzenia, które mogą nastąpić podczas sesji odkreowywania oraz to czego możesz się spodziewać.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 442 razy
Otrzymał podziękowań: 1536 razy

Postprzez okrutny » 26 lut 2018, o 05:18

Czy ktoś już się zastanawiał nad zależnością między odkreowywaniem relacji a stanem emitowanych wibracji?

Wydaje się dla mnie logiczne, że jeżeli ktoś nisko wibruje z powodu rozstania i zabierze się za odkreowywanie to oczywiście "zresetuje" swoją relację, ale nisko wibrując nie przyciągnie z powrotem byłego partnera (już bez znaczenia czy chce go z powrotem czy już nie).
okrutny

Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Mandala » 12 mar 2018, o 08:43

Czy te regulke powtarza sie zawsze, kiedy sie ma potrzebe, czy np tylko rano? :) ja startuje od dzis. :)
Mandala

Postprzez osa » 12 mar 2018, o 11:16

kiedy chcesz, ile razy chcesz, albo ile potrzebujesz :) Przeczytaj cały wątek ;) Wtedy powinnaś zrozumieć o co w tym biega :)
osa

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez Mandala » 14 mar 2018, o 11:44

Witajcie. ;-)

Zaczelam odkreowywanie mojej reakcji z ex w niedziele, a w poniedziałek już mielismy kontakt. Nie mielismy kontaktu przez 2 lata, wiec strasznie wydaje mi się to zabawne ;)) Ale tak na prawde, chciałabym żeby mnie tak nie bolało, żeby mi tak nie zalezalo i zebym przestala myśleć. Czy ktoś jest teraz tez na bieżąco? Potrzebne mi wspracie…
Mandala

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie