Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez ladywriter » 7 sie 2017, o 13:58

Na co dzień w ogóle o tym nie myślę dla własnego zdrowia psychicznego :), ale wystarczy, że zadzwoni do niego telefon z prośbą o pomoc, bo nawet bidulka samochodu sama nie jest w stanie zatankować, bo trzeba jej zrobić zakupy :o i już mnie trafia szlag jasny.
W takim razie formuła powinna brzmieć:
Zgoda, niezgoda, dobrze, źle, wszystkie 9, POC and POD, w skrócie, ponad, nuklearne sfery. Teraz zniszczę, odkreuję relację.... z.... i każdą projekcję, oczekiwanie, odrzucenie i osad, jakie każde z nich ma na temat drugiego i na temat ich relacji z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. ? :)
I powinnam zmienić myślenie na to, że dziewczyna przestaje zawracać mojemu facetowi głowę i skupia się na swoim? :)
ladywriter

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 7 sie 2017, o 14:03

Ale jak to "Z nich"? znasz w ogóle PP? ;> Czy jesteś w tym kompletnie zielona? ;>
Każdy sam jest kreaotrem swojej rzeczywistości. Wszystko co jest w naszym życiu, zostało do niego przez NAS przyciągnięte. To że ona jest w Twojej, jest to Twoim przyciągnięciem i Twoją rzeczywistością. Jeśli odkreowujesz to musisz odkreowywać na to co TY czujesz w stosunku do tej sytuacji. Nie możesz odkreować ani jej ani swojego chłopaka, gdyż oni są twórcami własnej rzeczywistości, jak każdy z nas. Nie można kreować za kogoś. Mamy wolną wolę.
Poza tym to nie chodzi o to czy Ty myślisz o tym 24h na dobę czy też nie. Ty się tego boisz. Ty masz ŚWIADOMOŚĆ, że istnieje taka sytuacja. I póki to jest gdzies w tobie zakorzenione to będzie się to przejawiało w Twojej rzeczywistości. Wcale nie trzeba non stop o tym mysleć. To jest bardzo często nierozumiane w PP - ludzie myślą, że przyciągamy to, o czym ciągle myslimy. Dlatego ciężko jest przyzwolić ("no bo przecież ciągle muszę myślec") albo ciężko jest zrozumieć, że przyciągneło się coś złego ("przecież o tym nie myślalam!")

O odkreowywaniu wspominam w swoim nagraniu od 13:50 minuty. Posłuchaj tego.
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -wskazowki

I koniecznie przeczytaj poniżej zalinkowane wątki:
viewtopic.php?f=3&t=613
viewtopic.php?f=3&t=641
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez okrutny » 17 sie 2017, o 14:06

okrutny napisał(a):
okrutny napisał(a):Słuchajcie, od 2 tygodni odkreowuję relację z partnerem, zacząłem to robić dwa dni po rozstaniu. Efekt był niesamowity, ponieważ już po 2-3 dniach czułem obojętność, ale cały czas myślę o tej osobie. Ostatnio wskoczyła do mojej głowy delikatna tęsknota. Martwi mi to, że odkąd odkreowuję to nie wysypiam się, śpię jak zabity po 12 godzin... do tego codziennie mam sny o tej osobie co podczas związku zdarzało się bardzo rzadko (lub rzadko pamiętałem sny o niej).

Czy wszystko okej?

Słuchajnie, minął ponad miesiąc od odkreowywania - raz się kontaktowałem ze swoją byłą partnerką i zostałem zbrukany przez nią jak ostatnie ścierwo - takich wyzwisk nie słyszałem nigdy. Przyjąłem to na miękko.

A teraz słuchajcie tego - pole zamiast byłej partnerki dało mi koleją kobietę, która ma taki sam kolor włosów, tatuaże w tych samych miejscach, nawet kolczyki są w tych samych. Również profesja, którą wykonuje jest taka sama oraz zbliżone rejony Polski z których pochodzi. Jest tak samo piękna jak poprzednia, tyle, że młodsza i ma spokojniejszy charakter. Ale zgrywus z tego pola :haha:

No to słuchajcie tego. Minęło trochę czasu, odkreowywałem relację ponad miesiąc i przeszło całkowicie. Myśli na temat byłej partnerki są zawsze pozytywne jak tylko o niej pomyślę (a przypominam, że nie tak dawno dała wyraz jak bardzo mnie nienawidzi). Muszę przyznać, że wizualizowałem sobie sytuację, że odwiedzam ją i rozmawiamy ze sobą jak znajomi, którzy dawno się nie widzieli. I tak się stało - tak ułożyły się wydarzenia, że ją odwiedziłem, a kompletnie tego nie planowałem, nie zabiegałem o to, nie myślałem o tym (tylko wizualizowałem kilkukrotnie kilka tygodni temu, nie napinałem się na to, że to musi się stać). Rozmawialiśmy normalnie, było dużo śmiechu i w ogóle miła atmosfera. Czułem te same uczucia co podczas wizualizacji. Problem pojawił się po powrocie - nie potrafiłem zidentyfikować swoich emocji (a to bardzo ważne) już po odwiedzinach, nie wiedziałem czy ja się z tego cieszę, czy mnie to zaczyna dołować.

Tak rozmyślam nad tym odkreowywaniem i niektórzy wielokrotnie pisali (jeżeli dobrze pamiętam), że po tym zabiegu relacja trafia w miejsce jej przeznaczenia - albo się odnawia albo bezpowrotnie odchodzi. Nie zgodzę się z tym.
Uważam, że każda relacja jest do odzyskania, jeżeli ktoś nie odzyskuje swoje relacji, to oznaka tego, że w głębi serca tego nie chce, choć wydaje mu się, że chce.
Czytam wspaniałego G. Bradena i wspaniałych Hicksów :)
okrutny

Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Oohseriously » 17 sie 2017, o 20:59

Ja odkreowywałam ponad miesiąc swojego powiedzmy, że ex i w sumie ani do siebie nie wróciliśmy ani mi nie przeszło, ale powiedzmy, że jestem spokojna z moją miłością do niego co jest całkiem fascynującym uczuciem, chociaż troszkę dekoncentrującym. Przynajmniej nie myślę o nim tyle co kiedyś, chociaż zależnie od tego jak dużo poświęcam mu uwagi jego postać z różnym nasileniem przejawia sie w moim życiu co jest w sumie logiczne. Zobaczymy co przyszłość przyniesie :D
Oohseriously

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Carrie_Bradshaw » 18 sie 2017, o 08:55

Ja doszlam do wniosku, ze mi odkreowanie tylko i wylacznie pomaga sie uspokoic i wyluzowac.Nic poza tym, ale to i tak duzo :D
Carrie_Bradshaw

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Pinky » 14 paź 2017, o 10:56

Minął miesiąc mojego odkreowywania i chciałam podzielić się efektami. Odkreowywałam związek z byłym, będąc gotowa na wszystkie możliwości, że albo do siebie wrócimy albo się rozpłynie ostatecznie. Po pierwszym tygodniu miałam taki zjazd, że poryczałam się w pracy, całkowite osłabienie organizmu, kaszel, katar. Potem z każdym dniem czułam się coraz lepiej, silniejsza. Myśli na temat byłego zostały tylko pozytywne, poczułam przez chwilę prawdziwą bezwarunkową miłość - kocham go niezależnie od tego czy jest ze mną czy nie, całe chciejstwo posiadania odeszło. I tak sobie kontynuowałam odkreowywanie czując się cudownie:) (tzn nie tylko dlatego, w ogóle miałam fajny czas sama ze sobą, najlepszy od nie wiem kiedy :D ). Wczoraj minęło 30 dni i poczułam, że chcę go zaprosić na spacer. Napisałam, spotkałam się z odmową, runął mi świat w sekundę, serce pękło na nowo. Ale dzisiaj wstałam i wiem, że tak po prostu miało być, musiałam zamknąć rozdział, wiedząc, że nie siedziałam bezczynnie i czekając na zbawienie. Pozbawiona resztek nadziei co do powrotu do byłego, olewam już wszelkie nadmierne starania i wierzę, że musiało to runąć, żeby pojawiło się coś nowego:) oddaje teraz kwestię Wszechświatowi, ja już się dość w życiu naprosiłam tych facetów, nastarałam, robiłam za dziesięciu. Pierwszy raz od nie wiem kiedy czuję, że mam dość tego uganiania się, że to nie o to chodzi. Dobrze mi ze sobą, a jak jakaś kosmiczna miłość ma przyjść, to na pewno przyjdzie:) Miłego weekendu!

Za ten post autor Pinky otrzymał podziękowanie od
Miriam
Pinky

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez okrutny » 2 lis 2017, o 19:21

Nie oczekuj, że miesiąc odkreowywania załatwi powrót byłego. Odkreowywuj, żeby poczuć się lepiej i żeby rozmazać złe wspomnienia i przekonanie, że on z Tobą już nie chce być. Jak będziesz miała naprawdę neutralny stosunek do niego to wtedy zacznij od zmiany swoich przekonań co do niego czyli pozytywna afirmacja, wizualizacje i medytacja na wewnętrzny spokój (potężna broń), a to jest kolejny miesiąc jak nie lepiej.
Ja bym zrobił miesiąc odkreowywania na wyluzowanie, potem kolejny miesiąc bez odkreowywania na stabilizację. Ewentualnie potem znowu miesiąc odkreowywania i na koniec ogień z afirmacjami i wizualizacjami na przyciągnięcie Twojego wariata :)

Jestem przekonany, że zaraz po rozstaniu formułka odkreowująca działa tylko ze względu na jej drugą część, czyli "Zgoda, niezgoda..." bo wyciągamy nią swoją energię z rozmyślań na temat byłego partnera. Dopiero po jakimś czasie, jak już mamy wywalone na partnera to na podświadomość zaczyna działać pierwsza część czyli "A teraz ziszczę, odkreuję...". No wtedy to bite 3 tygodnie trzeba to klepać, żeby utworzyć przekonanie, że relacja ma czystą tablicę. Wtedy podświadomość nie będzie miała oporów, żeby przyjąć pozytywne treści na temat byłego partnera, w stylu, że "z każdym dniem dopasowujemy się ze sobą wibracyjnie", "z każdym dniem staję się coraz bardziej idealnym partnerem dla X".

UWAGA, daję pro tipa: Przypomnijcie sobie ile czasu minęło od pierwszych sytuacji, w których zaczęliście negatywnie myśleć o związku i partnerze do dnia, w którym się rozstaliście. I co najmniej tyle samo czasu będzie trzeba pozytywnych afirmacji i wizualizacji, żeby związek odzyskać. Jeżeli związek rozpadał się pół roku, to w miesiąc niczego nie odzyskacie.
Ostatnio edytowano 2 lis 2017, o 19:35 przez okrutny, łącznie edytowano 1 raz
okrutny

Postprzez Scarlett » 2 lis 2017, o 19:35

okrutny napisał(a): "z każdym dniem staję się coraz bardziej idealnym partnerem dla X".

Serio? To przerażające... Tak bardzo chcieć się dopasować do kogoś. Tak bardzo robić wszystko by ktoś nas pokochał. Jeśli kochamy samych siebie to nie potrzebujemy TEJ osoby do naszego szczęścia, Wychodzimy z założenia, że skoro nas nie chce to jego strata, a bo jesteśmy zbyt fajni by być z kimś, kto nas odrzucił. nie płaczemy, nie walczymy i nie szarpiemy się w pogoni za tą osobą.
Z perspektywy czasu widzę jak wielki brak (nie tylko partnera, ale i miłości do siebie) mają osoby chcące przyciągnąć byłego. Jak mało mają pojęcia o Wszechświecie, jego możliwościach, splątaniach kwantowych. Jak mało wiedzą z czego co wynika. Przeczytają jedną, dwie książki i myślą, że mogą wszystko, nawet złamać boskie prawa wszechświata, że PP to cud-magia. Ile jeszcze drogi przed takimi osobami.
Taka refleksja po dzisiejszej rozmowie z dziewczyną z tego forum, którą uwielbiam za to jak bardzo kocha sama siebie i swoje życie i jak wielkim jest przykładem w tej sprawie. Która mnie tak pozytywnie zaskoczyła, gdy zobaczyłam jej podejście, że niemal z butów wyskoczyłam.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
osa, Pinky
Scarlett

Postprzez okrutny » 2 lis 2017, o 19:37

Scarlett napisał(a):
okrutny napisał(a): "z każdym dniem staję się coraz bardziej idealnym partnerem dla X".

Ta afirmacja jest wzięta z jakiejś strony, chyba Maszke.pl
okrutny

Postprzez Scarlett » 2 lis 2017, o 19:39

Anyway...
Nie ma znaczenia czy jest wzięta z jakiejś strony. Ma znaczenie jak bardzo pokazuje uwiązanie do tego człowieka.

PS I przerażające jest to, że ktoś, kto rzekomo kreuje się na kogoś, kto ma pojęcia w temacie, zaleca komuś takie afirmacje. Nic, tylko ubrać pasiak i zacząć służyć.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie