Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Nimfka » 25 lip 2016, o 13:55

Mamy wątek o miłości, mamy wątek o pytaniach, to warto mieć i taki, w którym każdy będzie mógł pochwalić się swoimi skutkami odkreowywania wszelkich znajomości. Wszelkie przykłady, historie, wydarzenia, rady, wskazówki i pomysły mile widziane ;)

Ja się dopiero zabrałam za odkreowywanie. Chcę to zrobić tak jak powinnam, czyli 30 dni z rzędu, ale bez parcia, tyle razy dziennie ile razy mam na to ochotę. I mam nadzieję, że i moja historia tu trafi ;)

Zgoda, niezgoda, dobrze, źle, wszystkie 9, POC and POD, w skrócie, ponad, nuklearne sfery.
lub Right and Wrong, Good and Bad, POD, POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds.
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks

Za ten post autor Nimfka otrzymał podziękowanie od
Blau
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Blau » 25 lip 2016, o 14:02

Temat dla mnie na czasie :D dziś zaczynam.

Powodzenia Nimfka :)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Nicky » 25 lip 2016, o 14:05

Nimfka napisał(a):Mamy wątek o miłości, mamy wątek o pytaniach, to warto mieć i taki, w którym każdy będzie mógł pochwalić się swoimi skutkami odkreowywania wszelkich znajomości. Wszelkie przykłady, historie, wydarzenia, rady, wskazówki i pomysły mile widziane ;)

Ja się dopiero zabrałam za odkreowywanie. Chcę to zrobić tak jak powinnam, czyli 30 dni z rzędu, ale bez parcia, tyle razy dziennie ile razy mam na to ochotę. I mam nadzieję, że i moja historia tu trafi ;)

Zgoda, niezgoda, dobrze, źle, wszystkie 9, POC and POD, w skrócie, ponad, nuklearne sfery.
lub Right and Wrong, Good and Bad, POD, POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds.

Kochana, jeśli to relacja z kimś ma być odkreowywana, to musisz dodać jeszcze tą formułkę PRZED zdaniem odkreowującym:

Teraz zniszczę, odkreuję swoją relację z.... i każdą projekcję, oczekiwanie, odrzucenie i osad, jakie każde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 248 razy

Postprzez Nimfka » 25 lip 2016, o 14:21

Nicky, jak najbardziej ją stosuję w pełnej wersji. :)
Blau, to za 30 dni raportujemy tutaj :sun
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy

Postprzez Blau » 25 lip 2016, o 14:32

Nimfka napisał(a):Nicky, jak najbardziej ją stosuję w pełnej wersji. :)
Blau, to za 30 dni raportujemy tutaj :sun

No oczywiście i to same wspaniałe, pozytywne relacje będą :D
Blau

Postprzez katuni » 25 lip 2016, o 14:34

Nimfka napisał(a):Zgoda, niezgoda, dobrze, źle, wszystkie 9, POC and POD, w skrócie, ponad, nuklearne sfery.

A nie powinno byc: zgoda, niezgoda. Dobrze, zle. POC, POD. Wszystkie 9. W skrocie. Ponad nuklearne sfery.

Nie chce sie czepiac. Niby tylko kolejnosc. Po prostu ja mowie tak i nie wiem czy to ma jakies znaczenie czy nie. A wole sie upewnic :)

Ja dzis koncze moje 30 dniowe odkreowywanie relacji....
"Mozesz byc wszystkim, robic wszystko, miec wszystko" E. J. Hicks
katuni

Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postprzez Scarlett » 25 lip 2016, o 14:43

Pytania kwantowe i odkreowywania zainteresowały mnie od razu, kiedy o nich czytałam. Przyznam, że zakochałam się w tych metodach i korzystałam z nich od czasu do czasu. Kiedy Serena napisała o tym, że jest fajne zdanie, które można połączyć z odkreowywaniem, postanowiłam, że spróbuję. Łącznie miało to trwać 30 dni.
Wybrałam konkretną osobę z którą chciałam tę relację odkreowywać, odnowić i naprawić. Potem się okazało, że łącznie tych osób wypadło mi aż trzy :D Były między nami różne niedokończone sprawy, nieporozumienia, a z jednym chciałam żeby się ułożyło i wiecie sami... :D
Dlatego postanowiłam skorzystać ze zdania zaproponowanego przez Black, a mianowicie:
Teraz zniszczę, odkreuję moje relacje z mężczyznami i każdą projekcję, oczekiwanie, odrzucenie i osad, jakie miałam i mam na ten temat w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Żeby się nie pogubić, ostatni dzień zaznaczyłam kropką w swoim kalendarzu ściennym, a żeby wiedzieć czy nie wyleciało mi z głowy powiedzenie zdania (a jestem nieco zapominalską osobą), codziennie taką kropkę zaznaczałam w tym kalendarzu.
Oczywiście nie dlatego żeby liczyć dni, ale żeby się nie pogubić. Nie można traktować odkreowywania jak jakąś konieczność. To musi być dla nas fajne, ciekawe doświadczenie, musimy robić to chętnie, nie mechanicznie i od niechcenia ;) Należy też pamiętać, że robimy to głównie dla siebie, nie po to by coś tym osiągnąć, np: "Zrobię odkreowywanie i X do mnie wróci". Otwórzcie się na możliwości i przestańcie się skupiać tylko na jakimś facecie. Róbcie to dla zabawy.
Odkreowywanie robiłam raz dziennie po 5 razy, kiedy jechałam rowerem do pracy.
Już 4 dnia poczułam taką... obojętność. Zeszła ze mnie niepotrzebna spina, jakieś takie parcie... Co ma być to będzie i tyle :) I tak robiłam, robiłam, robiłam. Przypominam, że było to ogólnie na relacje z mężczyznami.
Dodam też to, co Black wspomniała:
Black napisał(a):Według mnie, samo słowo "oczekiwanie" ma tutaj duże znaczenie bo wielu z nas ma różne oczekiwanie i czasem one po prostu stwarzają pewne blokady. Osad to wszystko co pozostawiło w nas jakiś ślad po nieudanych relacjach, z kolei odrzucenie to wiadomo ;) Projekcja jest tym co widzimy i co kreuje jednocześnie naszą przyszłość, bo co widzimy to nadajemy temu obraz. Obraz z kolei nasycamy myślą, a dalej wiemy jak wszystko się toczy.

Wiele z naszych przeszłych doświadczeń, rodzi w nas jakieś obawy i przekonania, które podświadomie rzutują na naszych kolejnych relacjach. Dlatego tak bardzo sobie cenię to zdanie.
Także po ok. 20 dniach odkreowywania tych relacji... poznałam nowego mężczyznę ;)
Wypisz-wymaluj z techniki Wandy, którą robiłam rok temu, ale pomińmy ten temat :lol:
W każdym razie, nasza relacja układa się świetnie, każdy inny facet wyparował z mojej głowy i nie ma znaczenia. A jeden naprawdę był niegdyś bardzo ważny i uważałam go za miłość życia ;)
Także tego :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 5
Blau, Born1975, Karla, kawa_z_mlekiem, Mal
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Blau » 25 lip 2016, o 15:22

Scarlett super i gratuluję :)
Też robiłam tą metodę tej pani, ale ze dwa lata temu i cgyva nie do konca dobrnelam. Niestety wtedy sama nie wiedziałam czego chcę, Z gust zmieniał mi się dość często. Po za tym po tej metodzie zauroczylam się totalnym przeciwieństwem tego chcianego faceta :lol:

To ciekawa jest ta metoda. Zobaczymy jak u mnie zadziała :D Ja mam trzech facetów do odkreowania :lol:
Blau

Postprzez Scarlett » 25 lip 2016, o 15:25

To próbuj za jednym zamachem jak ja :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez kawa_z_mlekiem » 25 lip 2016, o 15:28

Scarlett, odkreowując myślałaś jednocześnie o 3 facetach? czy robiłaś dla każdego oddzielnie?
kawa_z_mlekiem

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Następna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie