Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez okrutny » 2 lis 2017, o 19:52

okrutny napisał(a):
Scarlett napisał(a):
okrutny napisał(a): "z każdym dniem staję się coraz bardziej idealnym partnerem dla X".

Ta afirmacja jest wzięta z jakiejś strony, chyba Maszke.pl

Może tak: dla mnie osobiście ta afirmacja oznacza to, żeby stać się kimś kim byłem na samym początku mojej relacji z partnerem - facetem, który miał wywalone czy relacja się uda czy nie. Dlatego przyciągnąłem partnerkę, która szalała za mną. Byłem dla niej idealny wtedy.
okrutny

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 2 lis 2017, o 20:00

Pytanie tylko czy chcesz być lepszy dla SIEBIE czy po to by kogoś odzyskać. Bo jeśli by kogoś odzyskać to nawet jesli tę osobę się przyciągnie, to ta relacja prędzej czy później jeb*ie. Z prostego powodu - z poziomu braku, nie możesz przyciągnąć czegoś co nie zrezonuje z brakiem. Z poziomu braku miłości do siebie, nie możesz przyciągnąć czegoś co rezonuje z autentyczną miłością. To jest typowy zgrzyt. A przyciągasz coś, co ma podobne wibracje.
To się bardzo często zdarzało. Osobom udało się przyciągnąć wymarzoną osobę, ale potem i tak po jakimś czasie legło w gruzach. Nie można popadać w paranoję. Dla mnie lepsze byłoby "Fajnie byłoby ją/jego przyciągnąć, ale jak pojawi się ktoś inny z kim idealnie się dopasuje to będzie cudownie. niech to lub coś lepszego stanie się udziałem wszystkich z tym związanych".
Kiedy przyciągamy konkretną osobę wchodzi w grę wolna wola drugiego człowieka. A na to nie ma reguły. Możesz być super biegły w PP, mistrz świata, guru itp. ale nie uda Ci się przyciągnąć, bo Twoja ukochana osoba Cię nie chce, a możesz być zielonym laikiem i uda Ci się to, bo Twoja ukochana osoba Cię pokocha. Przyciągnięcie konkretnej osoby jest proste jak wszystko, ale nie można wzbudzić w niej UCZUĆ. Bo nad tym nie masz kontroli. Także nawet jeśli ktoś pozbędzie się oporów, blokad, schematów, ograniczających przekonań, to i tak może nie przyciągnąć tej konkretnej osoby z powodu właśnie z powodu jej wolnej woli. A może się okazac, że przyciągnie. Serio, na to nie ma reguły. Dlatego ważne jest uświadamianie ludziom by zaczęli najpierw od siebie. pokochali siebie, pozamykali te wszystkie sprawy, bo jesli to zrobią to dokonają najważniejszego kroku. Jeśli ta osoba wróci to będzie super, a jak nie wróci to też super.
Nie wiem czy kiedyś zbiorę się na post, czy z braku czasu się nagram, ale tutaj bardzo ważny jest aspekt splątania kwantowego i pola morficznego waszego związku.
Ludzie przyciągający konkretną osobę są jak ludzie chodzący po lesie we mgle. Najlepiej to chcieliby usłyszeć to co chcą usłyszeć, a jak słyszą coś innego to obrażają się i upierają przy swoim. Czy to upieranie jest dobre? Niestety nie. bo pokazuje zamknięcie się na możliwości i wiedze, a brak otwarcia się na możliwości to niezły zgrzyt w PP.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
domi, MagdaLooney, Miriam, mrO
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Miriam » 2 lis 2017, o 21:40

Scarlett, to splątanie kwantowe i pole morficzne związku brzmią bardzo ciekawie.
Byłabym wdzięczna za takie nagranie z Twojej strony :)
Miriam

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez domi » 2 lis 2017, o 22:16

Scarlett napisał(a):Nie wiem czy kiedyś zbiorę się na post, czy z braku czasu się nagram, ale tutaj bardzo ważny jest aspekt splątania kwantowego i pola morficznego waszego związku.

Scarlett, jeśli miałabyś czas i chęci, również o tym bym posłuchała z wdzięcznością :kwiatek
Albo jeśli znasz/masz jakieś materiały na ten temat, również będę wdzięczna za podzielenie się nimi :* <33
domi

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Postprzez cabochard » 9 gru 2017, o 21:56

Po pół dnia odkreowywania relacji z facetami tak mi się posypał telefon, że musiałam go przywracać do ustawień fabrycznych, w wyniku czego zeżarło mi WSZYSTKIE kontakty. Pszypadeg?
No, to teraz kto kocha, to zadzwoni :banan
cabochard

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Pozytywna » 14 gru 2017, o 12:08

Czy mogę wykonać odkreowywanie na osobę, której nie znam osobiście(a robi mi koło pióra)?
Pozytywna

Podziękował : 7 razy

Postprzez Scarlett » 14 gru 2017, o 14:02

Jasne :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Pozytywna » 14 gru 2017, o 18:07

Super :) :kwiatek
Pozytywna

Podziękował : 7 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie