PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: PP a wyglad

Postprzez Nimfka » 27 cze 2016, o 21:04

Ja też uważam, że mam tragiczną mimikę, aczkolwiek od koleżanki usłyszałam, że po studiach to najbardziej będzie jej właśnie tego brakować, więc lał pies, jestem wspaniała :lol:
Ostatnio edytowano 27 cze 2016, o 21:08 przez Nimfka, łącznie edytowano 2 razy
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Postprzez koniczynka » 27 cze 2016, o 21:05

California napisał(a):Tak! Zniszczenie aparatów przede wszystkim! :D
Dziś zostałam nagrana przez koleżankę ze studiów i stąd ten dół, bo zobaczyłam siebie na tym nagraniu. Chociaż chyba najgorsza ze wszystkiego była...mimika! Gdzie ja się nauczyłam tak beznadziejnej mimiki?
Nauczenie się nie przejmowania tym to będzie dla mnie długa i ciężka droga :(

potwierdzam ze ja tez siebie nie lubie ze zdjec ani tym bardziej z nagran. no i oczywiscie tez zauwazam u siebie ta dziwna mimika :lol: :lol:
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez California » 27 cze 2016, o 21:21

Podobno mimikę można wyćwiczyć, któraś z Was coś o tym wie? :D
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Nimfka » 27 cze 2016, o 21:34

Obrazek
Jaaasne, że coś o tym wiemy :lol:
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Postprzez California » 27 cze 2016, o 21:47

Ten trick już znam :lol: szukam czegoś nowego :D
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez MagdaLooney » 27 cze 2016, o 22:34

Spędzać dużo czasu przed lustrem :D
U mnie to trąci narcyzmem ale kiedy zaczęłam pomieszkiwac kiedyś w innym kraju i usłyszałam,że mam emocje wypisane na twarzy i że to takie wyjątkowe - już się tym nie przejmuje. Ba!- uważam że to zaleta :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez Blau » 2 lip 2016, o 18:12

MagdaLooney napisał(a):Spędzać dużo czasu przed lustrem :D
U mnie to trąci narcyzmem ale kiedy zaczęłam pomieszkiwac kiedyś w innym kraju i usłyszałam,że mam emocje wypisane na twarzy i że to takie wyjątkowe - już się tym nie przejmuje. Ba!- uważam że to zaleta :)

Mnie się kiedyś klient zapytał czy mam korzenie azjatyckie i się ze mną sprzeczał, że na pewno mam. No nie podobało mi się to ale co zrobić ;)
A ja Polka z krwi i kości :D
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez cat_ » 4 lip 2016, o 11:29

Haha Blau, skąd to znam, bywałam już w swoim życiu Latynoską, Turczynką, a i o Rumunię też się otarło :D Choć ostatnio miałam okazję być na imprezie rumuńskiej, i wiecie co? Jestem ciemniejsza od statystycznego Rumuna :D
Btw- uważam, że Azjatki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata!

Osobiście nigdy nie miałam jakichś specjalnych kompleksów, raczej od dziecka uważam się za dość atrakcyjną osobę. Ale rok temu, dokładnie na wakacje, w efekcie jojo, przybrałam 10 kg!!!! Ależ byłam wściekła! Na szczęście dość szybko to zrzuciłam, ale od końca marca włożyłam dużo pracy, również z PP, żeby w tym roku podobny psikus na lato mnie nie spotkał. Co więcej, chyba nigdy nie czułam się w wakacje lepiej niż teraz ;)
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33

Za ten post autor cat_ otrzymał podziękowanie od
Blau
cat_

Podziękował : 104 razy
Otrzymał podziękowań: 117 razy

Postprzez Blau » 4 lip 2016, o 12:26

No nie wiem, mnie jakoś to nie ucieszyło hehe :lol:

Co do wagi to nigdy nie miałam problemów na szczęście i raczej mieć nie będę z czego się bardzo cieszę :)
Choć mam zamiar ostro się wziąć za bieganie i to już od jutra, w końcu urlop to najlepszy moment ;)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez koniczynka » 4 lip 2016, o 12:41

ja tez nie mialam nigdy problemow z waga, wrecz przeciwnie. i wiecie co? jem co mi sie podoba i zawsze jak mam ochote na cos zakazanego to zajadajac czuje przyjemnosc i z uporem maniaka wmawiam sobie ze to mi sluzy :D oczywiscie nie jest to na sile, ja poprostu w to wierze :lol:
za to jak urodzilam dziecko i chcialam po 2 miesiacach wygladac idealnie bo mielismy wesele w najblizszej rodzinie to tak sie spinalam, cwiczylam , bylam na diecie bo karmilam piersia , codziennie zapierdzielalam z wozkiem na dlugie spacery i w efekcie nie bylo takich spektakulatnych efektow jak na taki wysilek. w momencie gdy odpuscialam i przestalo mi zalezec (oczywiscie po weselu) to waga samostnie spadala :pijany teraz wiem ze to zasluga pp, ale wtedy jeszcze tego nie wiedzialam.
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie