PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: PP a wyglad

Postprzez monika_ » 14 gru 2016, o 18:14

Wg mnie ma znaczenie bo wstydze sie swojego profilu twarzy i mam wewnetrzne przekonanie, ze nie zasluguje przez to, aby atrakcyjny koles chcial mnie cala na serio. Termin operacji sie krystalizuje. W wakacje poznalam babke, ktora twierdzi, ze po operacji nosa jej zycie tak naprawde sie zaczelo :-)
monika_

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Renata » 14 gru 2016, o 19:59

Kompleksy, zwłaszcza u kobiet, biorą się z uznanych społecznie i promowanych gdzie tylko się da, kanonów mody. Zauważcie, że wszelkiego rodzaju reklamy to wysyp pięknych dziewczyn, ze wspaniałą figurą, lśniącymi długimi włosami, z perfekcyjnym makijażem i śliczną buzią, na której wszystko jest doskonałe... No jak w takim świecie można funkcjonować z samym sobą, gdzie tu za dużo a tam za mało?
To działa na nas wbrew nam, patrzymy na piękno innych, porównujemy je z naszym i wychodzi niezbyt pocieszający wynik.
Jeszcze kiedyś też się tym przejmowałam, zawsze coś było do poprawienia, nigdy nie czułam się tak kompletnie zadowolona ze swojego wyglądu. Ale... co to zmieni? Po co przejmować się tym, na co nie mamy wpływu? Nie lepiej zająć się tym, w co można ingerować, czyli w swoje zachowanie, charakter, osobowość? Tam też jest dużo pracy, więc chyba lepiej wziąć się za rzeczy realne :D

Monika_ , jesteś śliczną dziewczyną, tym bardziej dziwi mnie, że takie osoby znajdują w swoim wyglądzie coś co im się nie podoba. Ale jeśli naprawdę tak bardzo zależy Ci by poprawić swój nos i uważasz że to dużo zmieni w twoim życiu, zrób to. Może akurat będzie to dobra decyzja :kwiatek
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Moon_Light » 14 gru 2016, o 23:58

renata17031 napisał(a):Kompleksy, zwłaszcza u kobiet, biorą się z uznanych społecznie i promowanych gdzie tylko się da, kanonów mody. Zauważcie, że wszelkiego rodzaju reklamy to wysyp pięknych dziewczyn, ze wspaniałą figurą, lśniącymi długimi włosami, z perfekcyjnym makijażem i śliczną buzią, na której wszystko jest doskonałe... No jak w takim świecie można funkcjonować z samym sobą, gdzie tu za dużo a tam za mało?

Tylko że te wszystkie gwiazdy wcale tak pięknie nie wyglądają przed retuszowaniem :) gdyby nie operacje plastyczne niektórych gwiazd, nie byłoby się czym zachwycać. Ale to prawda, że młode nastolatki są przesiąknięte telewizyjną ideą piękna. Ja sama pamiętam jak byłam nastolatką moją idolką była Britney Spears jak pewnie większości nastolatek. Miałam plakaty z nią, wycinki z gazet- segregatory gdzieś leża w piwnicy. Pamiętam, że chciałam wyglądać tak jak ona, a że byłam inna to się zadręczałam. To urosło i zakorzeniło się w przekonaniu, a teraz wychodzą tego skutki uboczne :) Choćby mi tysiąc ludzi mówiła jaka piękna jestem to uwierzę na chwilę a jak ich zabraknie to zapomnę, dlatego tak ważne jest wypracowanie w SOBIE MIŁOŚCI do SAMEJ SIEBIE. Miałam dużo przemyśleń ostatnio i postanowiłam, że się nie poddam... !!! Nie twierdze, że już jest super ale wierzę, ze ogarnę ten system i pewnego dnia opiszę moja wspaniała historię miłości do samej siebie <3
Też idealnego wyglądu nie mam... i mam pewne oryginalne cechy wyglądu które mogłyby mi przeszkadzać - choćby diastema. Ale gdybym założyła aparat i wyeliminowała tą furtkę czy nie znalazłabym wtedy czegoś nowego? Myślę, że każdy jest stworzony i piękny taki jaki ma być!! A na przykład posłużę sie moją koleżanką, która miała bardzo odstające uszy. Choć miala duże powodzenie u mężczyzn źle się czuła sama ze sobą. Wyjechała za granice aby zarobić na operacje uszu. Operacja powiodła się i uszy ma takie jakie chciała... co się potem okazało ? przestały podobać się jej zęby .. zarobiła na licówki. Później miała problem z cerą, to zarobiła na laserowe usuwanie blizn. I tak w kólko. A czy kocha siebie? absolutnie NIE. Jest zakompleksiona pomimo Tych zabiegów i do okola emanuje ciężka energią. Miałam okazję mieszkać z nią w jednym pokoju miesiąc czasu ... czułam sie fatalnie. Jakby zjadała całą energię ze mnie. Dlatego przed jakimikolwiek zabiegami warto Pokochać te Nasze niedoskonałości bo one tworzą NAS doskonałymi takimi jakimi jesteśmy :sun
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez Born1975 » 15 gru 2016, o 00:11

Nie miejcie kompleksów, bo to głupie. Ja ważę więcej niż powinienem, ale żadnej kobiecie to nie przeszkadzało do tej pory. To już raczej kumple czasem mi gadają, żebym schudnął. Był czas, że byłem za chudy. I też żadnej kobiecie to nie przeszkadzało, tylko kumple....

Jednemu się coś podoba, a drugiemu coś odwrotnego. Wszystkich nie zadowolicie. Olejcie to.... Uśmiech na pysk i idziemy dalej-ja tak robię i się sprawdza :D
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 3
MagdaLooney, Renata, Scarlett
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Moon_Light » 29 gru 2016, o 16:49

Kochani jak się będę gapić na wysportowane sylwetki i ... piękne dlugie włosy myślicie że przyciągnę to ?? Kiedyś oglądałam taki program gdzie wystarczyło wyobrazać sobie że cwiczysz bądz biegniesz ... ciało reagowało tak jak by działo się to w rzeczywistości. Chcę się jakoś zmotywować do cwiczeń. A cięzko mi ostatnio ruszyć tyłek :D
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Postprzez emilia87 » 29 gru 2016, o 16:54

HaHa sama sie zastanawiam
Ale podswiadomosc lubi obrazy wiec moze zrozumie ...
Wyobraznie ,umysl mozna oszukac Moze uwierzyc w cos co widzi wewnetrznie Tylko trzeba utrzymywac ten obraz I powtarzac go systematycznie ..
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Mal » 29 gru 2016, o 20:18

Moon_Light napisał(a):Kochani jak się będę gapić na wysportowane sylwetki i ... piękne dlugie włosy myślicie że przyciągnę to ?? Kiedyś oglądałam taki program gdzie wystarczyło wyobrazać sobie że cwiczysz bądz biegniesz ... ciało reagowało tak jak by działo się to w rzeczywistości. Chcę się jakoś zmotywować do cwiczeń. A cięzko mi ostatnio ruszyć tyłek :D

Oczywiście ! Ja chciałam w wakacje wyglądać na 17 lat... i potem sie zaczęło :D a to był tylko kaprys :D

Za ten post autor Mal otrzymał podziękowanie od
Moon_Light
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Moon_Light » 29 gru 2016, o 21:10

Co dokładnie robilas Mal i ile to trwało? :D
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Postprzez faith » 29 gru 2016, o 22:08

Moon_Light napisał(a):Kochani jak się będę gapić na wysportowane sylwetki i ... piękne dlugie włosy myślicie że przyciągnę to ?? Kiedyś oglądałam taki program gdzie wystarczyło wyobrazać sobie że cwiczysz bądz biegniesz ... ciało reagowało tak jak by działo się to w rzeczywistości. Chcę się jakoś zmotywować do cwiczeń. A cięzko mi ostatnio ruszyć tyłek :D

Hahah omg, Moon, cóż to za program? :D
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Moon_Light » 29 gru 2016, o 23:27

hehe juz nie pamiętam :) jakiś naukowy związany z prawem przyciagania. Może to był film? Ogólnie siedział facet na fotelu był podlączony do aparatury i kabelków :D wyobrazał sobie jak biegnie i mieśnie kurczyły się tak jak przy wysiłku fizycznym :D wiec pomyślalam, tez tak za eksperymentować a co :D skoro mogę WSZYSTKO :devil
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie