PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

PP a wyglad

Postprzez monika_ » 17 cze 2016, o 08:05

W watku przyciagania milosci i konkretnych osob wypowiadaja sie najczesciej kobiety z tego co wyczuwam z postow wynika ze wiekszosc z Was to atrakcyjne kobiety. Nie wiem jak sie ma PP to tego jaki czlowiek sie urodzil z urody. Niech sobie kazda z was wyobrazi, ze ma nos szopena dlugi garbaty nie do zamaskowania wlosami, make-upem. Wyobrazcie sobie, ze jestescie ubrane w najpiekniejsza sukienke, a w pokoju pelnym atrakcyjnych kobiet jestescie niewidzialne, bo nikt na Was nie patrzy przez ten okropny nos. Niefajnie prawda? Ja tam mniej wiecej mam od podstawowki, a mam teraz ponad 30 lat. W Liceum wolali na mnie klamka od zakrystii albo baba jaga. Ciocia uprzejmie mnie pocieszala, ze nos przeciez mozna zoperowac. Mialam kilka zwiazkow z przystojnymi facetami, a kazdy konczyl sie, ze mnie zostawiali przez moja niepewnosc siebie. Jeden z ukochanym nawet przed zerwaniem w rozmowie powiedzial, ze zauwazyl moj nos po miesiacu bycia ze mna i nie mogl przez chwile na mnie spojrzec, potem sie przyzwyczail. Jak tu moze mi pomoc PP? Generalnie jestem zdecydowana na operacje. Nim to zrobie chcialam uslyszec jak to jest z PP i wygladem, genami. Ja sobie sama przyciaglam takie geny? Moj wujek tez ma taki nochal i cale zycie jest sam. Mam inna ciotke z pieknym nosem jak u jakiejs aktorki, a tez jest sama. Dziewczyny przez 20 lat sie mecze kazdego dnia, jestem zadbana, elegancka etc, ale nos niszczy wszystko i nawet kolezanki mnie namawiaja na te operacje.
monika_

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: PP a wyglad

Postprzez MagdaLooney » 17 cze 2016, o 08:16

Mam przyjaciółkę która miała taki sam problem. I od razu zaznaczam, problemem nie jest nos a Twój sposób postrzegania go. Napiszę na jej przykładzie: śliczna dziewczyna z ogromnym sercem. Jednak od dzieciństwa nosiła w sobie ten kompleks.a Wiesz co jest najśmieszniejsze? Znam ją prawie 20 lat a nos "zauważyłam" dopiero jak zaczęła o nim mówić. Bo każdy kompleks przede wszystkim istnieje w głowie. Jeśli uwierzysz że ten nos jest piękny,czyni Cie niepowtarzalną, to i ludzie odpowiedzą tym samym.
To tak na szybko.
Ps: A ten facet...delikatnie mówiąc - jakiś dziwny...
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowanie od
monika_
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez magicmind » 17 cze 2016, o 08:17

Operacja może zmienić nos ale nie jest powiedziane ,że zmieni twoje przekonania na temat atrakcyjności twojej.
Mowisz ,że byłas w związku z przystojnymi facetami a potem to do Ciebie wracało i nawet facet był dla Ciebie niemiły.
Niestety takie coś przyciągasz. Pytanie na czym Ci zależy bo możesz mieć powodzenie z takim nosem i szczęśliwy związek, możesz swój nos zaakceptować.

Jeżeli chcesz siłą woli zmienić ten nos to wybierasz sobie najtrudniejszą możliwych dróg.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez monika_ » 17 cze 2016, o 08:22

Sila woli czyli przez zaakceptowanie jaki jest?
monika_

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez magicmind » 17 cze 2016, o 08:49

monika_ napisał(a):Sila woli czyli przez zaakceptowanie jaki jest?

Chodziło mi o to ,że w jakiś magiczny sposób chciałabyś go zmienić ;)
Nie mówię ze to niemożliwe, bo tego co możliwe jest to ja nie wiem ale na pewno to by było najtrudniejsze do zrealizowania.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Nicky » 17 cze 2016, o 12:35

Oj tam! Ja znam dziewczyny z wielkimi nochalami które są mega atrakcyjne... a zresztą wystarczy spojrzeć na niektóre modelki czy aktorki. Np. Magda Szejbal. Jakoś nie spieszy się do operacji prawda? W ogóle zdaje się swoim nosem nie przejmować. A Justyna Steczkowska?? Przecież to przepiękna kobieta. W ogóle uważam, że nietypowa uroda to w dzisiejszych czasach ATUT, nie wada... piegi, nietypowe znamiona, duże lub małe nosy, uszy (zobaczcie jakie niektóre modelki mają ogromne uszy!), za małe albo za duże usta, wszystko to tworzy niepowtarzalną całość i sprawia, że taka osoba jest jeszcze bardziej interesująca. Ideały są nudne.

Edit: Lady Gaga którą mam na awatarze też ma dorodnego nochala :D I co?? Miliony fanów ją kochają :)
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez Renata » 17 cze 2016, o 12:44

Poddaliśmy się kanonom urody i przez to cierpi nasza wyjątkowość. Umysł nam wkręca, że jeśli nie mamy odpowiednich proporcji, to już z nami coś nie tak. Sztuką jest wyzbyć się takiego myślenia i zaakceptować siebie takim, jakim sie jest. Przecież jesteśmy idealni, nawet jeśli inni tak nie uważają. To my mamy siebie kochać, cała reszta nie musi.
Zresztą wygląd to sprawa powierzchowna. Jak napisała Nicky, wiele jest osób ze srednim typem urody, ale za to z charyzmą :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez koniczynka » 17 cze 2016, o 13:14

monika ja tez znam dziewczyne z dosc duzym nosem, ale tak atrakcyjna i kobiecą ze sama jak do mnie przychodzi to nie moge oderwac od niej wzroku ;) jestem pewna ze niejeden facet dalby sie dla niej pokroic :D
glowa do gory, zacznij dostrzegac w sobie atuty i spojrz na siebie z nieco innej strony :)
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Blau » 17 cze 2016, o 13:26

Niektórym z duzym czy garbatym nosem jest do twarzy. Mi osobiście podobają się faceci z garbatym nosem, który dodaje uroku ;)

O tu taki jeden typ: ten po prawo ;)

Obrazek
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez prana » 17 cze 2016, o 19:04

Mysle, ze kazda kobieta ma jakies kompleksy. A przyczyniaja sie do tego wlasnie kanony piekna rozpowszechniane w mediach. Ile razy slyszalam, ze kiedys to nie bylo cellulitu. Teraz to jest niby tak przetworzona zywnosc i przez to kazda kobieta ma cellulit...nasze babcie jadly smalec, cukier i mimo to ich ten problem nie dotykal. A ja uwazam, ze to wlasnie media wymyslily cellulit! Nie bylo go kiedys, bo po prostu takie pojecie nie istnialo! A stworzono je po to zebysmy kupowaly mase balsamow antycellulitowych...kiedy to zrozumialam cos przestawilo mi sie w glowie...cellulit to wytwor naszej wyobrazni!im wiecej zastanawiamy sie, czy aby na pewno nasze nogi sa gladkie i pozbawione cellulitu tym bardziej on bedzie powracal, bo same uwierzylysmy, ze go mamy. Teraz juz nie stosuje zadnych ujedrniaczy itp, a nogi mam calkiem spoko. Oczywiscie nie takie jak kaze moda - dlugie i wychydzone. Polubilam swoje nogi. zawsze uwazalam, ze mam za duza pupe. Ale za sprawa mojego narzeczonego ja tez polubilam. Piekno jest w glowie. Teraz wiele osob mowi mi komplementy, kilka razy slyszalam, ze mam pupe jak J. Lopez xD wystarczy polubic siebie! A kiedys serio mialam megaaaa kompleksy. Druga rzecz...pryszcze. nigdy nie mialam jakiegos tradziku, ale jakies tam pojedyncze pryszcze sie pojawialy. Ubzduralam sobie tez, ze mam gronkowca, bo naczytalam sie o tym w internetach. Kiedy uswiadomilam sobie, ze jest to wytwor mojej wyobrazni, powtarzalam sobie, ze przeciez mam piekna cere, to problem sam zniknal...i teraz mam wrecz idealna cere. To naprawde tak dziala. Wszystko jest w naszej glowie. Jesli mialabym jakis przeogromny kompleks, ktory sam nie zniknie, jak np duzy nos to pewnie zrobilabym sobie operacje. Co w tym zlego? Jesli to mialoby poprawic jakos znaczaco moje samopoczucie, to pewnie bym to zrobila. Nie mowie tutaj o przypadkach, gdy ktos pernametnie szuka w sobie czegos do poprawienia, bez uzasadnienia. Takie osoby nawet 30 operacjach nie beda sie czuly atrakcyjne, bo po prostu wmowily sobie, ze nie sa piekne. PIEKNO JEST W GLOWIE. tak jak wszystkie niedoskonalosci

Za ten post autor prana otrzymał podziękowanie od
sunray96
prana

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Następna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie