PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: PP a wyglad

Postprzez magicmind » 4 lip 2016, o 19:27

Nimfka napisał(a):W tym tempie to zostaniemy jak modele, Ty od Calvina Kleina, ja od Victoria's Secret :lol:

hahaha :lol:
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez cat_ » 30 lip 2016, o 12:37

Jakoś od miesiąca stosuję technikę patrzenia w lustro i pytania "jak może być jeszcze lepiej?"
I wiecie co? Schudłam 3 kilo, bez żadnej diety, i każdego dnia mam wrażenie, że ogólnie budzę się coraz ładniejsza :D Moje włosy jakby odżyły, a cera jest jakby świeższa, polecam wszystkim gorąco!
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez koniczynka » 30 lip 2016, o 12:55

cat_ napisał(a):Jakoś od miesiąca stosuję technikę patrzenia w lustro i pytania "jak może być jeszcze lepiej?"
I wiecie co? Schudłam 3 kilo, bez żadnej diety, i każdego dnia mam wrażenie, że ogólnie budzę się coraz ładniejsza :D Moje włosy jakby odżyły, a cera jest jakby świeższa, polecam wszystkim gorąco!

ale super :brawo :brawo :brawo
wystarczy tylko zadawac to pytanie? :)
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez cat_ » 30 lip 2016, o 13:42

koniczynka napisał(a):
ale super :brawo :brawo :brawo
wystarczy tylko zadawac to pytanie? :)

Mi wystarczyło :sun
Ale co ważne, pytałam po doprowadzeniu się do ładu, przed wyjściem, czyli wtedy kiedy już byłam zadowolona ze swojego wyglądu :)
Także nie oszukiwałam się, uważałam szczerze, że jest dobrze, więc jak może być jeszcze lepiej? Bez oczekiwań, patrzałam sobie w oczy i zadawałam pytanie, czasami zdanie odkreowujące :sun
Otworzyłam okno i powitałam poranek. Wyglądał jakby nie mógł się doczekać kiedy wstanę..."
Goya. <33 <33

Za ten post autor cat_ otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Lwiczka
cat_

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy

Postprzez Marghi » 6 sie 2016, o 13:15

Jaki fajny temat :brawo

U mnie od miesiaca cos sie zmienilo ....
Niby nic, ale ja jestem inna.

Powtarzam czesto "jak moze byc jeszcze lepiej?", "jak moge byc jeszcze piekniejsza?"...

Dziala. :sun

Cos w sylwetce sie wyprostowalo. A otoczenie mi odpowiada komplementami z zaskoczenia. A, ze schudlam. A, ze pewnie wybieram sie na pokaz mody. :sun

Nie lubialam na siebie patrzec na zdjeciach. A teraz wylapuje niektore na ktorych wlasciwie "blyszcze" :sun

Odnalazlam jakies kolczyki, ktore mi sie wplataly w podswiadomosc, i duzo osob je zauwazylo....
Zuzylam juz duzo kremow, balsamow, a w otoczeniu znalazly sie osoby, ktore chcialy dotykac mojej skory na rekach :lol:

Dziala.
"Malgorzata, ciagle jeszcze w stanie podniecenia, ubrala sie i zaczela wmawiac sobie, ze w gruncie rzeczy wszystko bierze bardzo dobry obrot, a takie MOMENTY trzeba umiec uchwycic i wykorzystac."
Marghi

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez California » 10 sie 2016, o 09:41

Po rozmowie z moją koleżanką studiującą psychologię powiem Wam coś, co mnie pocieszyło i być może pocieszy i Was, a być może niektórzy z Was to wiedzieli lub wywnioskowali. Otóż ostatnio narzekałam tu, że mam dziwną mimikę twarzy i przy rozmowie z koleżanką powiedziałam jej o tym. Była mocno zaskoczona, ponieważ stwierdziła, że ona niczego takiego nie zauważyła. Opowiedziała mi o tym, że jak się okazuje większość ludzi, z którymi mamy kontakt nie zauważa naszych kompleksów, ponieważ myślą oni głównie o swoich kompleksach. Kochani, nie przejmujmy się więc kompleksami, bo wiele z nich nawet nie jest dostrzeżone przez innych :sun Poza tym wszyscy jesteśmy piękni :kwiatek
California

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Przyciągnięta » 10 sie 2016, o 10:01

California napisał(a):Po rozmowie z moją koleżanką studiującą psychologię powiem Wam coś, co mnie pocieszyło i być może pocieszy i Was, a być może niektórzy z Was to wiedzieli lub wywnioskowali. Otóż ostatnio narzekałam tu, że mam dziwną mimikę twarzy i przy rozmowie z koleżanką powiedziałam jej o tym. Była mocno zaskoczona, ponieważ stwierdziła, że ona niczego takiego nie zauważyła. Opowiedziała mi o tym, że jak się okazuje większość ludzi, z którymi mamy kontakt nie zauważa naszych kompleksów, ponieważ myślą oni głównie o swoich kompleksach. Kochani, nie przejmujmy się więc kompleksami, bo wiele z nich nawet nie jest dostrzeżone przez innych :sun Poza tym wszyscy jesteśmy piękni :kwiatek

A w szczegolnosci to faceci nie zauwazaja kompleksow. Ale zmian tez. Moja kolezanka zrobila sobie zeby bo miala mega szpare miedzy jedynkami i zrobila sobie licowki. Myslicie ze jej partner zauwazyl. Haha :D
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Najszczęśliwsza » 10 sie 2016, o 10:25

Obrazek

:lol: :lol: :lol:
Najszczęśliwsza

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Blau » 10 lis 2016, o 11:25

A ja odkryłam w sobie to, że często nie potrafię przyjmować komplementów. Znaczy chodzi o to, że mnie zawstydzaja. Nie wiem czym to jest spowodowane. Znam swoją wartość, mam świadomość tego co jest moja mocna strona, a i tak mnie to zawstydza. Ostatnimi czasy komplementy się nasilily i to od obcych facetów, A ja się czerwienią :lol: nawet przez neta, hehe. A przecież nieśmiała nie jestem ;)
Blau

Podziękował : 70 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez mikser » 10 lis 2016, o 14:20

myślę, że dziewczyny mają racje :) nos, aż nie ma takiego znaczenia :) zazwyczaj przyciąga nas wizerunek drugiej osoby ( a nie jej nos) poza tym to osobowość sprawia, że chcemy spędzać czas z drugą osobą, to jak nam wspólnie razem jest, jak się razem bawimy, anie jej nos :)
mikser

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie