PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: PP a wyglad

Postprzez Scarlett » 30 gru 2016, o 00:26

Moon_Light napisał(a):hehe juz nie pamiętam :) jakiś naukowy związany z prawem przyciagania. Może to był film? Ogólnie siedział facet na fotelu był podlączony do aparatury i kabelków :D wyobrazał sobie jak biegnie i mieśnie kurczyły się tak jak przy wysiłku fizycznym :D wiec pomyślalam, tez tak za eksperymentować a co :D skoro mogę WSZYSTKO :devil

The Secret ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Mal » 30 gru 2016, o 07:28

Moon_Light napisał(a):Co dokładnie robilas Mal i ile to trwało? :D

Moon Kochana :D Po prostu rano, jak myłam zęby to mówiłam sobie: "Oo, jakoś młodziej wyglądam", potem u siebie w pracy również stwierdzałam, że wyglądam na 17 lat. Poza tym powtarzałam każdemu, że czuję się jakbym była nastolatką :D
Trwało to około półtora tygodnia i lawina ruszyła, w sklepach miałam zatrzęsienie, bo nikt nie wierzył, że mam 18 lat 8-)
Mal

Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Moon_Light » 30 gru 2016, o 11:47

Mal napisał(a):
Moon_Light napisał(a):Co dokładnie robilas Mal i ile to trwało? :D

Moon Kochana :D Po prostu rano, jak myłam zęby to mówiłam sobie: "Oo, jakoś młodziej wyglądam", potem u siebie w pracy również stwierdzałam, że wyglądam na 17 lat. Poza tym powtarzałam każdemu, że czuję się jakbym była nastolatką :D
Trwało to około półtora tygodnia i lawina ruszyła, w sklepach miałam zatrzęsienie, bo nikt nie wierzył, że mam 18 lat 8-)

Mi też dają dużo mniej lat :D Teraz chcę sprawdzić czy silą myśli osiągnę efekt bez ćwiczeń :D dam sobie czas.... będę wizualizować i czasem może coś tam poćwiczę jak mi się zechce :D ale głowny nacisk pójdzię na wizualizację i zapewnianie siebie jaki mam umięsniony brzuch, jędrna pupe :D a co najciekawsze i mam nadzieję, że to przez to a nie co innego :? powtarzam sobie że mam większy biust i faktycznie zauwazyłam że mi coś urosło :lol: oby to przez moje wiuzalizacje :mrgreen:. No i te moje kochana włosy - ;>
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez faith » 30 gru 2016, o 18:48

Moon_Light napisał(a):hehe juz nie pamiętam :) jakiś naukowy związany z prawem przyciagania. Może to był film? Ogólnie siedział facet na fotelu był podlączony do aparatury i kabelków :D wyobrazał sobie jak biegnie i mieśnie kurczyły się tak jak przy wysiłku fizycznym :D wiec pomyślalam, tez tak za eksperymentować a co :D skoro mogę WSZYSTKO :devil

Kurde, nieźle :D mega ciekawy pomysł warty wypróbowania hehe :devil
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Postprzez Alter_Ego » 30 gru 2016, o 19:24

To było w The Secret. Jakiś gość opowiadał o tym, że podobne badania były prowadzone za czasów misji apollo i nazywały się... eeee coś tam motoryki wizualnej. Denis Waitley się tym zajmował.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie