Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez mrO » 8 cze 2020, o 19:27

Suuziix3 napisał(a):Kilka dni temu

Jedziesz dalej, to dopiero początek. :twisted:
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 594 razy

Postprzez Świetlista » 9 cze 2020, o 08:53

Suzi im szybciej uwolnisz emocje tym lepiej :) po co mają Ci balaganic? Pozwól im przepłynąć i idź dalej po nowe jutro
Świetlista

Podziękował : 481 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Postprzez Suuziix3 » 9 cze 2020, o 14:06

Staram się, ale to nie takie proste. Wydaję mi się, że jestem od niego uzależniona emocjonalnie, bo codziennie mam myśli „Nie dam rady bez niego, życie bez niego jest bez sensu” i to już tak trwa 2 miesiące :thinking Dlatego zaczynam psychoterapię, chcę odzyskać siebie, a potem zacznę działać z PP, jak już mniej więcej uporam się ze swoimi myślami :sun
Suuziix3

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Oleander » 9 cze 2020, o 14:22

Suuziix3 napisał(a):Staram się, ale to nie takie proste. Wydaję mi się, że jestem od niego uzależniona emocjonalnie, bo codziennie mam myśli „Nie dam rady bez niego, życie bez niego jest bez sensu” i to już tak trwa 2 miesiące :thinking Dlatego zaczynam psychoterapię, chcę odzyskać siebie, a potem zacznę działać z PP, jak już mniej więcej uporam się ze swoimi myślami :sun

Jestem skłonna zaryzykować stwierdzenie, że większość z nas była kiedyś od kogoś emocjonalnie uzależniona - ja na pewno. Ale z każdego nałogu da się wyjść, w czym pomogło mi forum ^^. Także fajnie, że poszłaś na terapię, od siebie polecam przeczytać cały ten wątek - zajmie dużo czasu, ale ile dobrego mi dało to nawet nie jestem w stanie powiedzieć.
Oleander

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Świetlista » 9 cze 2020, o 14:35

Suzi nie wg pp ale na zdrowy rozum przeżyłaś bez niego 2miesiace prawda? Nie przestalas oddychać ,chodzić ,jeść i spac z tego powodu co znaczy że uwaga możesz bez jakiegoś onego przeżyć !Zobacz dało się!
Świetlista

Podziękował : 481 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Postprzez Nathalie » 9 cze 2020, o 14:59

Rozstania bolą to jest fakt :) Dwa miesiące to malutko czasu, pewnie jeszcze torchę poboli :) Gratuluję zdrowego podejścia do tematu!!
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Nathalie » 9 cze 2020, o 15:00

Zamiast bawić się w przyciąganie to postawiłaś na siebie. Psychoterapia to super pomysl bo pomoze Ci uporać się z emocjami :przytul:
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 59 razy

Postprzez Grace » 11 cze 2020, o 13:30

słuchajcie jakieś dwa miesiące temu robiłam tą technikę 21 dni Wandy, parę tygodni temu poznałam faceta, spoko człowiek, parę razy się spotkaliśmy i w sumie..wczoraj jakoś powiedziałam mu, że jednak nic z tego nie będzie, to przykre trochę, bo naprawdę dobry człowiek, w sumie przykro mi z tego powodu, ale..nic nie poczułam poza..sympatią, taką naprawdę czysto przyjacielską. Ale dzisiaj znalazłam moją listę cech sprzed dwóch miesięcy i muszę przyznać, że ten człowiek miał jakieś..80% cech z tej listy..co w sumie uświadomiłam sobie dopiero dzisiaj, więc wow, zapomniałam tylko oczywiście o kilku szczegółach, które okazały się być dla mnie istotne.. :facepalm i tak sobie dzisiaj pomyślałam, że to zabawne tak jakby "wszechświat" podsyłał różnych ludzi i pytał "czy to ten? czy ten jest ok? tego chcesz?" czy może jednak czegoś trochę innego- doprecyzuj! muszę też przyznać, że od kiedy rozleciała się znajomość z K. zauważyłam dużo problemów w sobie, oporów, przekonań, które właśnie odciągają mnie i blokują przed tym, czego naprawdę chcę, dlatego też zaczęłam od rozmów z psychologiem i poukładania siebie, żeby się jakoś odblokować i zmienić przekonania, a do tego to forum i mnóstwo innych rzeczy które czytam, słucham i szukam, żeby się poukładać ze sobą. Raz jest lepiej raz gorzej, ale zaczynam widzieć wszystko coraz bardziej klarownie, w dużej mierze dzięki Wam wszystkim :wstydnis tak sobie Wam to pisze, bo niestety wśród znajomych nie mam ludzi którzy korzystają z pp, ludzie w moim otoczeniu raczej sceptycznie do tego podchodzą, a po prostu muszę się podzielić! :D
"Spakowałam manatki, ruszyłam po własny sen. I gdzieś czeka ten szczyt, czymkolwiek on jest. Masz gwarancję, że tam kiedyś spotkamy się. Wokół mnie tylu ludzi, chcę widzieć lepszy świat, mieć więcej zysków niż strat."
Grace

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Zieziucha » 12 cze 2020, o 13:23

Tak sobie siedzę i przypomniało mi się zawsze jak to było u mnie na Tinderze apropo przyciągania, epoka przed PP :D

Zawsze podchodziłem do miłości zbyt poważnie (czyt. obsesyjnie), ba, byłem nawet dumny z tego, że w miłości ja jestem taki „poważny” i taki looojalny. Paradoksalnie nic poważnego nigdy z tego nie wychodziło, sami zdesperowani, mało atrakcyjni do mnie pisali (o zgrozo xD). Pamiętam jak kiedyś założyłem konto drugi raz przy znajomych, tak dla zabawy bo w głowie wiedziałem, że nici z tego. Mój target jest trochę specifyczny i myślałem, że będą tam sami dziadkowie. Dla próby podniesienia ego zacząłem wszystkich lajkować nie patrząc nawet na zdjęcia a poza tym „enjoyowałem” się towarzystwem znajomych i nie w głowie chłopy :D Kiedy znajomi poszli, patrzę na tel, a tam pewien mężczyzna do mnie zostawił wiadomość, zupełnie mój typ. Mojego wzrostu, poważny wygląd, zadbany, szarmancki, normalne zdjęcia i nikt nie pomyślałby, że jest gejem. Zaczęliśmy pisać i pisało nam się dobrze ale ja energetycznie już wpadałem w obsesję „bo przecież drugi taki mi się nie przydarzy” no i przestał pisać sam z siebie, nawet nie musiałem do niego wypisywać. Prawdpodobnie on to sam podświadomie wyczuł.. no i teraz tylko się z tego śmieję i wnoski do wyciągnięcia.
Zieziucha

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Grace » 12 cze 2020, o 17:21

no właśnie generalnie przyciągnąć jest raczej łatwiej niż potem utrzymać to zainteresowanie czy relację, a raczej siebie na tym poziomie kiedy się przyciągnęło, to chyba najtrudniejsze przynajmniej dla początkujących
"Spakowałam manatki, ruszyłam po własny sen. I gdzieś czeka ten szczyt, czymkolwiek on jest. Masz gwarancję, że tam kiedyś spotkamy się. Wokół mnie tylu ludzi, chcę widzieć lepszy świat, mieć więcej zysków niż strat."
Grace

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie