Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez jabu65 » 3 wrz 2019, o 12:32

Dokładnie tak to wygląda. Dziwne, że sama tego nie zauważyłaś... musiałaś przecież..
jabu65

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez stokrotkaaa » 3 wrz 2019, o 14:43

Wiecie co ? Nie wiem dlaczego, ale nie spojrzałam na to od tej strony. Teraz daliście mi do myślenia ( to jest AŻ tak proste )
Chce mi się śmiać z samej siebie :D Patrzyłam na to pod kątem tego, że jest takie przyciąganie - odpychanie i, że skoro znowu pojawił się w moim życiu, to na pewno coś to musi znaczyć.
Dzięki <33
stokrotkaaa

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez muszla » 6 wrz 2019, o 17:22

Hej wszystkim!
Nigdy wcześniej nie pisałam na tym forum, ale dłuuugo je czytałam bez konta, a sto lat wcześniej interesowałam się samym pp, tak że w tych sprawach jestem już dosyć obczajona. Zresztą z powodzeniem udaje mi się przyciągać wiele rzeczy :wstydnis
Chciałabym Wam opisać co, a raczej kogo, próbuję aktualnie przyciągnąć, stąd też piszę właśnie w tym wątku
No to tak... chłopak ten jest naprawdę fajny według mnie, znamy się ponad 2 lata, a wcześniej mieliśmy wspólnych znajomych. Rok temu nagle zaczął się dziwnie zachowywać w moim towarzystwie, zmieniał mu się głos, gubił się w tym, co mówi, a nasz wspólny kolega twierdził, że mu się podobam i wspominał mi o tym na każdym kroku. Ja wtedy nie byłam zbytnio nim zainteresowana, więc nie brałam spraw w swoje ręce, ale pewnie gdyby się postarał, to coś by z tego było już wtedy, bo naprawdę go lubiłam. Teraz sama nie wiem, czy dalej mu się podobam, ale mam nadzieję, że tak, chociaż już nie wygląda, żeby jakkolwiek wstydził się w moim towarzystwie, ale również nie próbuje nawiązać jakiegoś bliższego kontaktu. Jedyne co robi to od czasu do czasu spyta mnie o coś, o co tak naprawdę mógłby spytać któregoś ze swoich kolegów, więc można to niby uznać za pretekst do rozmowy, ale też jakoś jej długo nie ciągnie.
No i ogólnie chłopak ten zmienił się na super-przystojnego, zresztą od tamtej pory ja również zdążyłam się zmienić... moim zdaniem na lepsze. A teraz do sedna: jakiś czas temu miałam sen z jego udziałem i był to najromantyczniejszy sen mojego życia. I w związku z nim od kilku miesięcy siedzi mi ów chłopak bez przerwy w głowie, chciałabym, żeby do mnie zagadał, żeby dało się pociągnąć to dalej i codziennie staram się to przyciągać. Tym bardziej, że niedługo mam studniówkę i moim marzeniem jest to, by iść właśnie z nim. Ani on, ani ja nie mamy partnerów. Jak na razie moje przyciąganie jakichś szczególnych rezultatów nie przynosi, ale trzymajcie za mnie kciuki <3
muszla

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez jabu65 » 6 wrz 2019, o 17:55

Sama do niego zagadaj, bo możesz się nie doczekać. Zaaranżuj to tak, żebyście mogli trochę dłużej porozmawiać i żeby nikt nie przeszkadzał. Faceci są wzrokowcami, więc wykorzystaj swoje atuty. Mimochodem wspomnij o studniówce i że nie masz pomysłu z kim pójść, ale nie ciągnij tego tematu, szybko przeskocz na inny, od czasu do czasu spójrz mu głęboko w oczy, tak na ułamek sekundy i nie przeciągaj spotkania, żeby nie zapanowała "taka niezręczna cisza". Resztę zostaw jemu. Jeżeli nie jest gamoniem, to powinien zaproponować jakieś spotkanie, a później też coś wspomnieć o studniówce. No, chyba, że aktualnie spotyka się z Julią Wieniawą, to pozamiatane :bigsmile Gdyby gdzieś w międzyczasie wyszedł temat studniówki, to oczywiście warto poćwiczyć taniec (bo Tobie to akurat słabo wychodzi).. A, wtedy już go masz :)
Acha:
- zahacz go pod jakimś naturalnym pretekstem, typu; niech Ci potrzyma na chwilę torbę, bo coś tam poprawiasz, a później pójdziecie w tym samym kierunku; o coś tam zapytaj i też idźcie w tym samym kierunku, po drodze warto gdzieś usiąść ( miej przy sobie te parę złotych, na wodę i dwie słomki, bo różnie może być)..
- najpóźniej po 30 sekundach skończą mu się tematy, więc przygotuj się, że to jednak Ty pociągniesz rozmowę
- PP też nie zaszkodzi

Za ten post autor jabu65 otrzymał podziękowanie od
muszla
jabu65

Postprzez mrO » 6 wrz 2019, o 18:14

@muszla
Najpierw wspominasz o tym że PP interesujesz się od jakiegoś czasu i że jesteś w tym obcykana na swój sposób, po czym dalej tak na prawdę temu wszystkiemu zaprzeczasz. Nie chcę aby to zabrzmiało jakbym ciebie pouczał czy coś takiego, ale przeczytaj to co napisałaś i zastanów się nad tym.
I nie, nie chodzi tutaj o to abyście w ogóle nie pisali, chodzi o to abyście zadawali dobre pytanie, a nie te same błędne, błahe powtarzane na forum jak mantra i fochanie się w razie braku oczekiwanej odpowiedzi.
Skoro jesteś tak długo na forum to czy czytasz np posty Scarlett ?

Podstawowa wiedza PP mówi o tym że jeśli chcemy kogoś dla siebie to wystarczy po prostu zdecydować że to jest ten czas aby mieć osobę jak najlepszą dla nas i tyle. Ucinamy się o tego, nie kombinujemy, nie staramy się przyciągnąć spojrzenia faceta "bo faceci są wzrokowcami". Nie stosuj żadnych sztuczek czy podrywów, bo nie musisz. Wcale nie musisz tego robić, nie musisz nic robić dla kogoś, musisz tylko coś zrobić dla siebie. Po prostu określić się że "sam przyjdzie, a jak nie to ktoś lepszy" i nie oczekuj że stanie się to już teraz. Idealnym przykładem czym piszę jest to jak zaczął się mój związek ze Scarlett.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Amazonka
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 421 razy

Postprzez jabu65 » 6 wrz 2019, o 18:35

Tylko, zanim @muszla przebuduje swoje myślenie i swój świat tak, że ten lub lepszy facet do niej sam przyjdzie, to będzie już po studniówce. A, tu jest sprawa tak prosta, jak kupno kartofli w warzywniaku. Medytowałbyś przed wyjściem do warzywniaka?
jabu65

Postprzez mrO » 6 wrz 2019, o 18:48

@jabu65
A po studniówce to będzie koniec świata? Jeśli nie będzie z nim na studniówce to co się stanie? A co jeśli pozna kogoś na studniówce?
Nic się nie stanie, dosłownie nic się nie stanie. Siłownie się, poświęcanie się dla kogoś jak jej radzisz jest zbyteczne, przyniesie więcej złego niż dobrego, jest płytkie i powierzchowne. Twoje rady należą do rad "superpodrywacza"/znawcyPUA/rozwojowca, a nie osoby która patrzy na dobro drugiej osoby z większej perspektywy. To jest forum Prawa Przyciagania a nie Prawa Podrywania.
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Postprzez jabu65 » 6 wrz 2019, o 19:26

@mrO
Sporo wpisów na tym forum, tam gdzie ktoś coś osiągnął, ma w sobie taki wątek, że ktoś chciał coś przyciągnąć, robił różne techniki, żył swoim nowym wymarzonym życiem i tp i td i w efekcie wpadł na jakiś pomysł, coś przeczytał, coś usłyszał, coś go zainspirowało i postąpił zgodnie z tym. I osiągnął swój cel.
A, co jeśli @muszla zrobi coś w tym stylu, co jej zaproponowałem i to będzie strzał w dziesiątkę?
Powiesz jej, żeby natychmiast z niego zrezygnowała, bo to związek "z nieprawego łoża" i napewno kogoś skrzywdzi i to płytkie i denne i śmierdzi jakimś PUA i w ogóle w takim miejscu nie wypada o takich rzeczach pisać ? Czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i osobiście wykonać jakieś czynności. To chyba lepiej się do tego jakoś przygotować merytorycznie. Jak Ci wiatr zerwie dach, to będziesz robił dwupunkty i rozmyślał nad głębszym sensem tego zdarzenia, czy ratował, co się da? Gdzie Ci to koliduje z prawem przyciągania?
jabu65

Postprzez mrO » 6 wrz 2019, o 19:36

To rozwiązywanie powierzchownych problemów, które są chwilowym rozwiązaniem. Zachęcam do głębszego zapoznania się z PP :)
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Postprzez jabu65 » 6 wrz 2019, o 19:45

A, owszem, nie zaniedbuję :sun
jabu65

Poprzednia stronaNastępna strona