Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Oleander » 24 lip 2019, o 22:29

violet_vill napisał(a):
jabu65 napisał(a):Ponieważ tak naprawdę, w głębi siebie, wiesz, że ten związek już wyczerpał swój potencjał. To widać po słowach, których użyłaś. Gdybyś teraz spotkała kogoś, kto spełnia Twoje oczekiwania i okazałby takie konkretne zainteresowanie Tobą, to jedynym Twoim dylematem byłoby: jak bezboleśnie zakończyć obecną relację. Tak to widzę.

To jest dobra rada dla kogoś, kto jest w "zwykłym" związku, ale ja niestety jestem w małżeństwie, więc nie chciałabym tego przerywać, raczej zrobić coś, by naprawić sytuację.

Hej @violet_vill , wydaje mi się, że @jabu65 dał Ci taką radę, ponieważ w poprzednim poście napisałaś, że nie wiesz czy naprawiać związek czy go zakończyć :) ale wygląda na to, że jednak chcesz próbować coś z tym zrobić. Ja od siebie mogę Ci poradzić, żebyś na youtubie poszukała filmików od Hicksów, ponieważ swego czasu przewinęło mi się ich trochę przez słuchawki i mieli niektóre dotyczące takich sytuacji, więc może dadzą Ci chociaż niewielką wskazówkę co dalej robić.
życzę powodzenia <3
Oleander

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez violet_vill » 25 lip 2019, o 22:30

Oleander napisał(a):
violet_vill napisał(a):
jabu65 napisał(a):Ponieważ tak naprawdę, w głębi siebie, wiesz, że ten związek już wyczerpał swój potencjał. To widać po słowach, których użyłaś. Gdybyś teraz spotkała kogoś, kto spełnia Twoje oczekiwania i okazałby takie konkretne zainteresowanie Tobą, to jedynym Twoim dylematem byłoby: jak bezboleśnie zakończyć obecną relację. Tak to widzę.

To jest dobra rada dla kogoś, kto jest w "zwykłym" związku, ale ja niestety jestem w małżeństwie, więc nie chciałabym tego przerywać, raczej zrobić coś, by naprawić sytuację.

Hej @violet_vill , wydaje mi się, że @jabu65 dał Ci taką radę, ponieważ w poprzednim poście napisałaś, że nie wiesz czy naprawiać związek czy go zakończyć :) ale wygląda na to, że jednak chcesz próbować coś z tym zrobić. Ja od siebie mogę Ci poradzić, żebyś na youtubie poszukała filmików od Hicksów, ponieważ swego czasu przewinęło mi się ich trochę przez słuchawki i mieli niektóre dotyczące takich sytuacji, więc może dadzą Ci chociaż niewielką wskazówkę co dalej robić.
życzę powodzenia <3

Nie do końca tak to wyglada. W głębi serca wiem, ze ten związek nie jest tym czego szukam i wolałabym to zakończyć, zacząć wszystko od nowa. Ponieważ jednak to niemożliwe, szukam sposobów by w jakiś sposob wskrzesic relacje:( Dziekuje za wszelkie pomysły.
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez cabochard » 26 lip 2019, o 21:18

Ja bym radziła odkreowanie do skutku.
TR + 2P
cabochard

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez jabu65 » 26 lip 2019, o 21:37

A, może, po prostu opisz ten związek. Zobaczmy co tam się dzieje, może da się coś wymyśleć?
jabu65

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Quantum » 31 lip 2019, o 20:15

ojej mrO napisałam tak trochę pół żartem pół serio, podczytuję forum w wolych chwilach (których ostanio nie mam zbyt wiele) i czasami widzę jak z grubej rury traktujesz nowicjuszy, którym może się po prostu zrobić gorzej. oczywiście wiem co Tobą kieruje, bo większość opisywanych sytuacji jest oczywista.
to tyle. ogólnie wiem, że Ty i Scarlett robicie świetną robotę, także no offence :sun

wiem, że to chciejstwo, ale czuję się jakbym straciła przyjaciela.
ogólnie nie wynika to z braku/samotności czy nudy bo mam dużo znajomych i paru naprawdę świetnych przyjaciół, z którymi ciągle gdzieś wychodzę albo wyjeżdzam, ale jednak gdzieś w głębi serca czuję, że chciałabym tak po prostu się z nim spotkać, pośmiać i powygłupiać przy piwku. oczywiście nie chcę mu tego proponować - that's the point.
chcę to zrobić za pomocą PP :) spróbuję może z tym odkreowywaniem, jeszcze nigdy tego nie robiłam.

ogólnie rozstaliśmy się w pokojowych warunkach, może on był trochę rozczarowany, ale myślę, że oboje wiedzieliśymy, że to nie ma dalszej przyszłości i jakoś od tego momentu kontakt nam się urwał.

nie będę robić nic na siłę, po prostu czuję jakiś taki żal, że tak po prostu się skończyło a był dla mnie bliską osobą.

i nie do końca zgadzam się, że nie można przejść od związku do przyjaźni, sama tego właśnie doświadczam, może nie na taką skalę przyjaźni ale mam z jednym ex świetny kontakt i zawsze możemy o wszystkim pogadać i mogę na niego liczyć, więc różnie bywa.
Quantum

Podziękował : 7 razy

Postprzez domi » 31 lip 2019, o 20:32

Quantum napisał(a):ojej mrO napisałam tak trochę pół żartem pół serio, podczytuję forum w wolych chwilach (których ostanio nie mam zbyt wiele) i czasami widzę jak z grubej rury traktujesz nowicjuszy, którym może się po prostu zrobić gorzej. oczywiście wiem co Tobą kieruje, bo większość opisywanych sytuacji jest oczywista.
to tyle. ogólnie wiem, że Ty i Scarlett robicie świetną robotę, także no offence :sun

wiem, że to chciejstwo, ale czuję się jakbym straciła przyjaciela.
ogólnie nie wynika to z braku/samotności czy nudy bo mam dużo znajomych i paru naprawdę świetnych przyjaciół, z którymi ciągle gdzieś wychodzę albo wyjeżdzam, ale jednak gdzieś w głębi serca czuję, że chciałabym tak po prostu się z nim spotkać, pośmiać i powygłupiać przy piwku. oczywiście nie chcę mu tego proponować - that's the point.
chcę to zrobić za pomocą PP :) spróbuję może z tym odkreowywaniem, jeszcze nigdy tego nie robiłam.

ogólnie rozstaliśmy się w pokojowych warunkach, może on był trochę rozczarowany, ale myślę, że oboje wiedzieliśymy, że to nie ma dalszej przyszłości i jakoś od tego momentu kontakt nam się urwał.

nie będę robić nic na siłę, po prostu czuję jakiś taki żal, że tak po prostu się skończyło a był dla mnie bliską osobą.

i nie do końca zgadzam się, że nie można przejść od związku do przyjaźni, sama tego właśnie doświadczam, może nie na taką skalę przyjaźni ale mam z jednym ex świetny kontakt i zawsze możemy o wszystkim pogadać i mogę na niego liczyć, więc różnie bywa.

Ale to co mówisz, to tylko Twój punkt widzenia :thinking Może tak właśnie miało być, że Wasze drogi się rozeszły. Może Wasza energia się mija, może ma ktoś inny trafić na Ciebie albo tak ma być w jego przypadku. Powodów może być milion, może to być też opór (Twój, jego) spowodowane właśnie przez chciejstwo, bo "ja tak chcę!" i to blokuje energię a przy tym jakieś wydarzenia, które by się zdarzyły, gdyby energia swobodnie płynęła.
Tak, jak ktoś mądrze wyżej napisał, ja też tu widzę chciejstwo. Skoro nie będziesz nic robić na siłę, to po prostu odpuść i zobaczysz co się stanie. Odkreowywanie nie zaszkodzi.
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 195 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Quantum » 31 lip 2019, o 20:59

domi wiem, macie tu wszyscy rację aczkolwiek to nie jest tak, że nie mogę spać po nocach bo tak bardzo tego chcę.
tylko czasem mi się włącza chęć rozmowy z nim, bo wiem, że on po prostu lepiej by zrozumiał niektóre sytuacje niż inni moi znajomi i tego mi brakuje. no i myślę o nim czasami i chciałabym wiedzieć co u niego, jak sobie radzi itd. tak po prostu i tyle.

zdaję sobię sprawę, że może być dokładnie tak jak mówisz i już powoli się z tym oswajam, jednak to dla mnie trochę przykre bo ciągle mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec tej znajomości, jakby jeszcze jakaś misja nie została zakończona czy coś w tym stylu, nie wiem, nie miałam tak nigdy wcześniej i po prostu jakoś dziwnie się czuję.
Quantum

Postprzez Born1975 » 31 lip 2019, o 21:44

Quantum napisał(a):wiem, że on po prostu lepiej by zrozumiał niektóre sytuacje niż inni moi znajomi

Po pierwsze to może być zwykły halun. Po drugie, jeśli to nie jest halun, to poszukaj takich znajomych, którzy zrozumieją te sytuacje, tak jak on by to zrozumiał.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez Quantum » 31 lip 2019, o 22:05

cieszę się, że Cię to bawi, może nigdy niczego takiego nie doświadczyłeś. po prostu czasami nie daje mi to spokoju, szczególnie jak mi się śni. czułam z nim jakąś taką niezwykłą więź, nie wiem jak to opisać... na poziomie duchowym? jakbyśmy byli połączeni, a jak mnie przytulał to czułam się jakbym była w innym wymiarze i nie miało to nic wspólnego z jakimiś przyziemnymi, ludzkimi odruchami.
nie wiem może jest tu ktoś kto miał podobne przeżycia, to chętnie posłucham.
Quantum

Postprzez Born1975 » 31 lip 2019, o 22:13

Kolejny halun w twojej głowie, że mnie to bawi. Ja sam miałem tak jak ty, ale byłem świadomy, że nic z tego nie będzie. Więc najrozsądniejszą rzeczą było odpuszczenie. Owszem szukałem osób, które myślałyby podobnie jak moja eks, a potem zrozumiałem, że chcąc iść w życiu do przodu, takie osoby byłyby wręcz przeszkodą. Moja mentalność się zmieniła i to wystarczyło, by przestać myśleć o tych sprawach.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie