Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 18 kwi 2019, o 13:14

Kochani, po tych ponad 400 stronach marudzenia i ciężkiej energii przeplatanej od czasu do czasu pozytywnymi historiami, chciałabym podzielić się z Wami naszym (bo moim i mrO) szczęściem.
Powiedziałam TAK swojemu wymarzonego mężczyźnie z listy <3
W przyszłym roku wychodzę za mąż :monkey
Spełnia się kolejne z moich marzeń, do którego zainspirowała mnie inna użytkowniczka, pisząc o swojej prawoprzyciąganiowej rodzince. Też tak chciałam :D

Obrazek

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.
Antoine de Saint-Exupéry (z książki Mały Książę)

Gdyby mi ktoś powiedział w maju 2017 roku, kiedy akceptowałam konto mrO na forum, że ten wówczas anonimowy dla mnie człowiek zostanie w przyszłości moim mężem i ojcem moich dzieci to zapewniam, że mimo naprawdę ogromnego otwarcia się na możliwości, nie uwierzyłabym w to.
Choć od czasu jego pojawienia się na forum zaakceptowałam prawie 400 kont (!), to właśnie akceptację jego konta pamiętam bardzo dobrze. Początkowo myślałam, że to jakiś troll, bo pojawił się w lutym, napisał jeden post po czym zniknął aż do maja, kiedy założył nowe konto, którego nickiem był jego mail. Obie te rzeczy są sprzeczne z regulaminem (a jak wiecie ja jestem chodzącym regulaminem :lol: ). Napisałam więc do niego po pierwsze po to aby go poinformować, że miał tu już konto i mogę mu oba konta połączyć, ale musi zmienić nick, bo maile są nieregulaminowe :P Wybrał na szybko mrO, bez żadnego w ogóle zastanowienia. I oczywiście jak każdy nowy użytkownik, któremu zwracam uwagę na regulamin, pomyślał, że jestem czepliwą babą, a moja znajomość PP kończy się na Sekrecie :D
Szybko jednak doceniliśmy się nawzajem. mrO zobaczył, że na forum mamy bardzo dużo informacji a admin nie jest fanem Sekretu. Ja zauważyłam, że to nie żaden troll tylko naprawdę mądry facet, a jego posty są ogromną wartością dodatnią na forum. Zaproponowałam mu bycie moderatorem bardzo szybko. Nikt na forum jeszcze nie dostał takiej propozycji mając tak krótki staż i tak mało postów (mrO miał ich wówczas mniej niż 100). Mieliśmy kontakt na FB, ponieważ taki jest mój wymóg co do moderatorów. Nie wyobrażam sobie by dać dostęp do forum osobom, które są dla mnie anonimowe. Choć oczywiście trzeba go było czasem temperować, bo jest zbyt bezpośredni i czasem nawet ostrzejszy niż ja (już tak się dobraliśmy jak widać). Było w nim dla mnie coś ciekawego, a i sam mrO zaczął sobie myśleć, że fajnie byłoby mieć ze mną większy kontakt. Tak właśnie poznaliśmy się bliżej (także spory czas po tym jak został moderatorem, a nie po znajomości). Odkąd go poznałam wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek miałabym komuś oddać forum to będzie to właśnie on. Nie przyszło mi wtedy do głowy, że stanie się kiedyś naszą małą, rodzinną działalnością. Tak jak pisałam w poście opisującym swój związek (http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=28&t=399&start=3980#p35345), odkąd go tylko poznałam to wiedziałam, że to osoba z najdłuższej listy jaką kiedykolwiek stworzyłam. Osoba z programowania, które kiedyś robiłam. Osoba o której zawsze marzyłam. I najlepsze jest to, że od 2017 roku był cały czas pod moją ręką. Dokładnie po tym jak skończyłam warsztat dwupunktu. Ale mimo tego, że coś nas ciągnęło do siebie to żadne z nas nic z tym nie zrobiło, bo żadne nie myślało, że można sobie znaleźć męża/żonę na forum PP :lol:
Warto też nadmienić, że początkowo dzieliło nas prawie 600 km więc tym bardziej nie zwracaliśmy na siebie uwagi. Poza tym mrO myślał, że jestem starsza od niego, a okazałam się młodsza o 3 lata (co zabawne, miał na swojej liście, że jego partnerka ma być 3 lata młodsza). Jak widać Moc Żywiołów wszystko naprostowała. Także być może to będzie lekcją aby nie zamykać się na żadne możliwości i nie zwracać uwagi na przeszkody tylko podążać za INSPIRACJĄ I INTUICJĄ.
To tak oczywiście w wielkim skrócie.
Szczerze? Nie wyobrażam sobie lepszej prawoprzyciąganiowej pary i już zazdroszczę naszym przyszłym dzieciom dorastania w prawoprzyciąganiowej rodzinie :P Wiem jak to nieskromnie brzmi, ale świadomy człowiek nie zacznie z tego powodu obgadywać :D Każdemu z Was tego życzę :)

Choć czasem drażnię innych swoimi wypowiedziami, zapewniam, że zaczynałam w tym samym wątku i przechodziłam swoją drogę. Nie było tak, że przeczytałam jedną książkę, obudziłam się rano i byłam jaśnie oświecona. Choć przyznam, że podjęcie decyzji o tym, że zamierzam w pełni świadomie korzystać z PP w kwietniu 2016 roku oraz mój perfekcjonizm, sprawił, że tak właśnie się stało.
Nic nie jest trudne, a to ile nasz rozwój wymaga czasu, zależy od nas. Ten bufor czasowy określamy sami.
Życzę wszystkim DOBRZE <3
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett

Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2208 razy

Postprzez SnowWhite » 18 kwi 2019, o 14:24

Gratulacje Scarlett mrO :brawo
SnowWhite

Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Likana » 18 kwi 2019, o 15:36

Gratulacje !!! Aż mi się łezka w oku zakręciła czytając o takiej pięknej miłości :lovki
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez jaskier » 18 kwi 2019, o 15:43

Gratulacje narzeczonym! :kwiatek Gratulacje nam, że znalazłaś inne rozwiązanie, niż zamykanie forum (dziękuję mrO! :sun ) I przyszłym dzieciom też już zazdroszczę! :party
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postprzez Thalia » 18 kwi 2019, o 19:23

Gratuluję Wam z całego serca i życzę szczęścia!!!
Thalia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez feniks » 19 kwi 2019, o 07:34

Gratuluję Scarlett <3
A poza tym od długiego czasu czułam że coś jest na rzeczy, nawet jak nie mówiłaś (ciekawe skąd :))
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Garden » 19 kwi 2019, o 09:33

Historia Scarlett i mrO..kolejny dowód, że PP działa. Już przebieram nóżkami żeby opisać moją historię, ale może jeszcze chwilkę poczekam. Wszystko układa się jak w książce. Po kolei lista moich pragnień się spełnia (związek, rodzina, dom, praca). To jest niesamowite uczucie :)

P. S. Nie wyobrażam sobie, ze tego forum nie ma :(
To miejsce to azyl dla zagubionych ludzi. Ileż to razy pomogło mi odnaleźć drogę.
Garden

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez cabochard » 19 kwi 2019, o 13:21

Scarlett, mrO, gratulacje i najlepsze życzenia :kwiatek :kwiatek :kwiatek Wspaniała historia :sun
cabochard

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez domi » 19 kwi 2019, o 19:08

Ja również przyłączam się do gratulacji, chociaż Ola Ty wiesz, że "tak żem czuła" że tak będzie :kwiatek :kwiatek :kwiatek <3
If you can hold it in your head, you can hold it in your hand.
domi

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Świetlista » 20 kwi 2019, o 20:36

Gratulacje :)
Świetlista

Podziękował : 430 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie