Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez avada6kedavra » 5 lut 2019, o 14:21

Mam pytanie odnośnie filmiku z techniką Pani WANDY WEGENER, którą trzeba robić przed zaśnięciem i po pierwszym przebudzeniu (tę o stadionie).

Czy mogę sobie to wszystko spisać na kartce - zarówno formułkę przed zaśnięciem, jak i późniejszy opis idealnego partnera, komplementy dla niego, przekonywanie dlaczego powinien mnie wybrać, itd? Czy mogę to sobie na spokojnie ułożyć w dzień i zapisać, a w nocy po prostu odczytać, żeby niczego nie zapomnieć lub czegoś nie przekręcić? Czy muszę wszystko dobrze zapamiętać w głowie i dopiero wtedy stosować?

Szczególnie nie mogę zapamiętać tej formułki przed zaśnięciem, ona jest taka sztywna jakaś, a ze mnie sklerotyk :thinking
avada6kedavra

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 5 lut 2019, o 14:22

Możesz z kartki :) sama tak robiłam :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
avada6kedavra
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1871 razy

Postprzez Clover » 6 lut 2019, o 10:43

Ja po procesie Pani Wandy nie znalazłam tego jedynego ale!! Co ważniejsze- zdałam sobie sprawę jakiego typu faceta nie chcę, napocilam się przy cechac a jak już przyszedł to uciekalam od niego kilka lat :bigsmile
A technikę wykonywalam ledwie lekko ponad tydzień :devil
Clover

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez avada6kedavra » 6 lut 2019, o 13:35

Clover napisał(a):Ja po procesie Pani Wandy nie znalazłam tego jedynego ale!! Co ważniejsze- zdałam sobie sprawę jakiego typu faceta nie chcę, napocilam się przy cechac a jak już przyszedł to uciekalam od niego kilka lat :bigsmile
A technikę wykonywalam ledwie lekko ponad tydzień :devil

A wiesz, że uświadomiłam sobie coś podobnego?
To znaczy ja tej nocy robiłam technikę dopiero pierwszy raz (więc nie mówię o efektach), ale już mi bardzo dużo dała, bo zdałam sobie sprawę, że... sama nie do końca wiedziałam jakiego mężczyzny chcę.
Sporo się napociłam, gdy spisywałam na kartce jego cechy (tak samo przy pisaniu listu do Wszechświata, bo właśnie o partnera prosiłam). Mam nadzieję, że już samo poważne podejście do tematu i spisanie tych najważniejszych aspektów dla mnie już sporo da i pomoże w przyszłych poszukiwaniach, że będę uważniej zwracać uwagę na pewne sprawy i łatwiej dyskwalifikować facetów, którzy już na starcie pokazują swoją postawą coś, czego ja w związku przecież nie chcę.

A co do samej techniki, to mam obawy czy robię ją dobrze. Mam straszny kłopot z wyobrażaniem sobie czegoś, ja tego po prostu nie widzę przed oczami. Czytam o tym stadionie, proszę mężczyzn, żeby wychodzili, ale nie mam tego tak wyraźnie przed sobą. Tak samo nie mogę zwizualizować na końcu, że jakiś mężczyzna zostaje. Od zawsze mam problemy z czymś takim. Wiem, że niektórzy czytając książki widzą przed oczami fabułę jak film i wyobrażają sobie dokładnie bohaterów, a ja nigdy tak nie mam, nie mam pojęcia dlaczego, zwłaszcza że czytam sporo książek i wyobraźnia powinna mi śmigać.
avada6kedavra

Postprzez Born1975 » 6 lut 2019, o 14:15

avada6kedavra napisał(a):A co do samej techniki, to mam obawy czy robię ją dobrze. Mam straszny kłopot z wyobrażaniem sobie czegoś, ja tego po prostu nie widzę przed oczami. Czytam o tym stadionie, proszę mężczyzn, żeby wychodzili, ale nie mam tego tak wyraźnie przed sobą. Tak samo nie mogę zwizualizować na końcu, że jakiś mężczyzna zostaje. Od zawsze mam problemy z czymś takim. Wiem, że niektórzy czytając książki widzą przed oczami fabułę jak film i wyobrażają sobie dokładnie bohaterów, a ja nigdy tak nie mam, nie mam pojęcia dlaczego, zwłaszcza że czytam sporo książek i wyobraźnia powinna mi śmigać.

Nie przejmuj się tym. Być może jesteś kinestetykiem kub słuchowcem i inaczej przetwarzasz informacje. Więc zamiast skupiać się na na obrazach, to skup się na wrażeniach dotykowych lub słuchowych. Efekt będzie ten sam, lub nawet lepszy.
No tengo miedo de nada :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
avada6kedavra
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Postprzez avada6kedavra » 6 lut 2019, o 14:31

Born1975 napisał(a):
avada6kedavra napisał(a):A co do samej techniki, to mam obawy czy robię ją dobrze. Mam straszny kłopot z wyobrażaniem sobie czegoś, ja tego po prostu nie widzę przed oczami. Czytam o tym stadionie, proszę mężczyzn, żeby wychodzili, ale nie mam tego tak wyraźnie przed sobą. Tak samo nie mogę zwizualizować na końcu, że jakiś mężczyzna zostaje. Od zawsze mam problemy z czymś takim. Wiem, że niektórzy czytając książki widzą przed oczami fabułę jak film i wyobrażają sobie dokładnie bohaterów, a ja nigdy tak nie mam, nie mam pojęcia dlaczego, zwłaszcza że czytam sporo książek i wyobraźnia powinna mi śmigać.

Nie przejmuj się tym. Być może jesteś kinestetykiem kub słuchowcem i inaczej przetwarzasz informacje. Więc zamiast skupiać się na na obrazach, to skup się na wrażeniach dotykowych lub słuchowych. Efekt będzie ten sam, lub nawet lepszy.

O, bardzo możliwe, że jestem kinestetykiem (nie znałam dotąd tego słowa, aż musiałam sprawdzić znaczenie), bo np. gdy słucham muzyki na słuchawkach i sprzątam przy tym mieszkanie (a więc ciągły ruch), to wtedy myśli mi najszybciej uciekają i potrafię przejść w inny świat i do tego stopnia odpłynąć w różne fantazje, że zdarza mi się zapomnieć o samym sprzątaniu :D

Czy w związku z tym techniki lub wizualizacje powinnam robić inaczej? :wstydnis I co z nagraniami hipnotycznymi, takimi np. na poprawę samooceny? Przy nich zawsze trzeba leżeć w ciszy, z zamkniętymi oczami i pełnym skupieniu... A mi to średnio wychodzi, czuję jakiś opór, np. wczoraj przy słuchaniu aż czułam drganie gałek ocznych (bardzo nieprzyjemne), musiałam wkładać sporo wysiłku w słuchanie tego i w próbowanie wyobrażania sobie różnych rzeczy tam zawartych, miałam ochotę otworzyć oczy, tak bardzo czułam w nich napięcie i zmęczenie. :roll:
avada6kedavra

Postprzez Scarlett » 6 lut 2019, o 14:35

avada6kedavra napisał(a):Czy w związku z tym techniki lub wizualizacje powinnam robić inaczej? :wstydnis I co z nagraniami hipnotycznymi, takimi np. na poprawę samooceny? Przy nich zawsze trzeba leżeć w ciszy, z zamkniętymi oczami i pełnym skupieniu... A mi to średnio wychodzi, czuję jakiś opór, np. wczoraj przy słuchaniu aż czułam drganie gałek ocznych (bardzo nieprzyjemne), musiałam wkładać sporo wysiłku w słuchanie tego i w próbowanie wyobrażania sobie różnych rzeczy tam zawartych, miałam ochotę otworzyć oczy, tak bardzo czułam w nich napięcie i zmęczenie. :roll:

Tak jak napisał Born - możesz pracować jednym zmysłem. Wizualizacja to połączenie wszystkich zmysłów naraz, ale wiadomo, że każdy z nas ma inne predyspozycje (wzrokowiec, słuchowiec itp.). Dlatego rób tak jak Tobie wygodnie, bo nie chodzi o technikę techniki a technikę ;)
A co do drugiej części - porzuć metody, które Ci nie służą. Technika ma być przyjemnością a nie obowiązkiem i męczarnią. może spróbuj nocnego programowania umysłu? Wtedy śpisz i poza spaniem nie musisz robić nic więcej - wszystko dzieje się i programuje bez Twojej akcji. No dobra, musisz podjąć jedną akcję - włączyć mp3 ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
avada6kedavra
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1871 razy

Postprzez avada6kedavra » 6 lut 2019, o 14:52

Scarlett napisał(a):Technika ma być przyjemnością a nie obowiązkiem i męczarnią. może spróbuj nocnego programowania umysłu? Wtedy śpisz i poza spaniem nie musisz robić nic więcej - wszystko dzieje się i programuje bez Twojej akcji. No dobra, musisz podjąć jedną akcję - włączyć mp3 ;)

To raczej też nie dla mnie, do snu potrzebuję grobowej ciszy i byle głupota mnie potrafi rozproszyć i irytować, a wtedy nie zasnę... :haha:

Muszę pokombinować i szukać innych sposobów. Może spróbuję sama sobie coś ponagrywać na dyktafon i słuchać tego za dnia lub przed snem, ale właśnie w ruchu :dance Ech, dlaczego te początki są takie trudne, nawet nie wiem od czego zacząć i w co ręce włożyć! :D A przecież sięgam po te najmniej skomplikowane rozwiązania. Podziwiam wszystkich tych, którzy są na wysokim levelu i robią rzeczy bardzo skomplikowane i zaawansowane i mają z tego efekty. Większość z tego co przeglądam na forum jest dla mnie czarną magią :bigsmile
avada6kedavra

Postprzez Koliberek » 6 lut 2019, o 14:56

avada6kedavra napisał(a): (...) Ech, dlaczego te początki są takie trudne, nawet nie wiem od czego zacząć i w co ręce włożyć! :D (...)

Odpiszę Ci bo miałem podobnie i momentami dalej tak mam. Polecam Ci się skupić na jednej lub dwóch rzeczach na początku i oswoić z tym, bo większość rzeczy w mniejszym lub większym stopniu się ze sobą pokrywa - ideą / podejściem i pewne rzeczy przyjdą same naturalnie. Delektuj się tym dalej :)

Za ten post autor Koliberek otrzymał podziękowanie od
avada6kedavra
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Born1975 » 6 lut 2019, o 14:57

avada6kedavra nie rób niczego na siłę. Nie każda technika będzie dla każdego, bo po prostu różnimy się od siebie. Jeśli potrafisz, to zamień bodźce wzrokowe na kinestetyczne, a jeśli nie potrafisz, to poszukaj technik, które będą Ci odpowiadać.

Nie pisz, że coś jest dla Ciebie czarną magią, bo programujesz swój umysł na niezrozumienie. Raczej sugeruj sobie, że wszystko z czasem zrozumiesz, musisz tylko przejść tą samą drogę, którą inni przebyli trochę wcześniej.
No tengo miedo de nada :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
avada6kedavra
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie