Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez niweleta » 26 sty 2019, o 13:53

violet_vill napisał(a):Jeżeli możliwe jest przyciągnięcie wszystkiego, o ile do dotyczy nas, to czy w mojej sytuacji mogę coś zrobić, jakoś zadziałać by zakochać się w tym facecie, poczuć te wszystkie rzeczy, za którymi tęsknię (wykorzystując pp oczywiście)?

Mam fajną żółtą bluzkę. Ładnie w niej wyglądam, wszyscy mnie chwalą jak ją ubieram i generalnie super. Ale nie lubię żółtego. Czy mogę przyciągnąć żebym lubiła żółty?
Dla mnie tak to trochę brzmi. Absurdalnie.
Albo coś się czuje albo się nie czuje.
niweleta

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez osa » 26 sty 2019, o 14:49

:kiss Moje zdanie jest takie że uczuciami się przyciąga, a nie przyciąga się uczucia.
osa

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez jaskier » 26 sty 2019, o 19:09

A moje jest takie, że wg naukowców stan zakochania (a to właśnie przypomina to, o czym piszesz), trwa max 2-3 lata. Nie wiem, co nazywasz dłuższym czasem, ale jeśli chcesz stworzyć trwały związek, to zapomnij że na diamentowe gody będziesz miała motyle w brzuchu myśląc o mężu....
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Asuna » 27 sty 2019, o 00:48

Niestety, ale stan zakochania to chwila, która często przemija bezpowrotnie. Niektórzy zatracają się w tych emocjach zapominając, czym jest miłość. Pytanie brzmi: czy kochasz? I czego oczekujesz od związku z drugą osobą? Tego nikt Ci nie powie poza Tobą. Nie trać czasu za tęsknotę za motylami- to zwodnicze, bo możesz stać się ich ofiarą odrzucając kogoś ważnego za każdym razem, gdy uczucie zniknie :/
Asuna

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez osa » 27 sty 2019, o 01:09

Asuna napisał(a):Niestety, ale stan zakochania to chwila, która często przemija bezpowrotnie. Niektórzy zatracają się w tych emocjach zapominając, czym jest miłość. Pytanie brzmi: czy kochasz? I czego oczekujesz od związku z drugą osobą? Tego nikt Ci nie powie poza Tobą. Nie trać czasu za tęsknotę za motylami- to zwodnicze, bo możesz stać się ich ofiarą odrzucając kogoś ważnego za każdym razem, gdy uczucie zniknie :/

Dziewczyny nie wiem czy dobrze rozumiem , ale tego typu rady nie dotyczą raczej PP !
Zostało zadane konkretne pytanie czy można dzięki PP przyciągnąć swoje uczucia, a wy radzicie czy warto związek utrzymywać czy nie . To chyba trochę OT ;) Tak myślę :*
osa

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez violet_vill » 27 sty 2019, o 03:57

Nie interesuje mnie kończenie związku, to nie wchodzi w gre. Chciałabym po prostu poczuć satysfakcje z tej relacji i byc w pełni szczęśliwa w tym związku.
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Świetlista » 27 sty 2019, o 11:03

Violet Skoro piszesz że NIE KOCHASZ tego faceta to jak masz się zmusić do miłości? Chcesz przełamać swoją wolną wolę , oszukiwać się że nie odczuwasz miłości? Zapytaj Kochana siebie co możesz bo tylko w Tobie są wszystkie odpowiedzi. <33
Świetlista

Podziękował : 374 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez jaskier » 27 sty 2019, o 11:21

violet_vill napisał(a):Nie interesuje mnie kończenie związku, to nie wchodzi w gre. Chciałabym po prostu poczuć satysfakcje z tej relacji i byc w pełni szczęśliwa w tym związku.

No to , jak słusznie zauważyła osa, koniec OT, wracamy do PP: możesz. Możesz poczuć satysfakcję i być szczęśliwa, wystarczy przestać myśleć o tym, czego nie masz, a doceniła to, co masz, oraz poczuła się, jakbyś już to miała. :thinking ;)
A jeszcze tak troszkę OTowo, ale niekoniecznie, zastanów się, co DLA CIEBIE jest ważne w związku i jest szczęściem, bo jesteśmy tak zalewania cudzymi wizjami, że przyjmujemy je za nasze... I jeszcze zastanów się, czy masz takiej ekscytacji odpowiedni temperament, bo wiesz, jednorożce są fantastyczne, ale latać nie mogą... :wstydnis
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Kiniek » 27 sty 2019, o 14:30

"Jak Twoja PODŚWIADOMOŚĆ wybiera za Ciebie partnera?"

https://m.youtube.com/watch?v=MOzUalsyK3g

Ja już to w sumie od dawna wiedziałam ale pytanie czy da się to w ogóle zmienić? Przykładowo, od zawsze moją uwagę przyciągali młodsi chłopacy a na widok starszych mnie wręcz odrzuca. A u mnie wypadało tak, że młodsi=niedojrzali, także kiepsko. Zatem czy jest w ogóle szansa aby to się odmieniło? Bo każdy obok mnie mi powtarza "musisz sobie znaleźć starszego" :D Ale z drugiej strony, kwestia dojrzałości nie równa się wiekowi. Chyba, że podswiadomie kręci mnie niedojrzałość dlatego zwracam uwagę na młodszych. Trochę słabo :D

A jak już jestem w związku to tak jak słowa w filmiku. W dzieciństwie musiałam "stawać na głowie", żeby znaleźć docenienie, miłość od taty. Zgadnijcie zatem jak podswiadomie zachowuje się przy chłopaku ;) Ale jest praca nad tym! Dziś już wiem, że jak sama sobie nie dam miłości, docenienia, swojej uwagi itd to się to nie zmieni, że myślenie kategoriami "bądź dla niego najlepsza to Cię nie przestanie kochać" są o kant d... :D. Dlatego warto najpierw pokochać siebie, bo naprawdę wejście w relację z oczekiwaniami, że ktoś Ci dam to, to i tamto, bo sam/sama sobie nie potrafisz tego dać, może się okazać raniące.

:sun :sun :sun
Kiedy rozmawiamy ze sobą, natychmiast stajemy się więźniami słów, które niosą ze sobą niesamowite ograniczenia. Dlatego też rzadko używam słów, aby coś przekazać. Najczęściej komunikuje za pośrednictwem uczuć.
~Walsch Neale Donald

Za ten post autor Kiniek otrzymał podziękowanie od
Asuna
Kiniek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Tersofena » 31 sty 2019, o 22:45

Jakiś czas temu napisałam na tym forum z prośbą o radę odnośnie mojej sytuacji.Bardzo pomogła mi Scarlett wysyłając mi nagrania o tym jak uwolnić się od faceta.Stosuję te rady już od ponad tygodnia i serdecznie je każdemu polecam.Tak jak pisali mi użytkownicy forum-zacznij od siebie.I tak zrobiłam i zamierzam to kontynuować.Bo nawet jeżeli sama przyciągnęłam zerwanie a sytuacja jest nie do końca jasna to nie ma żadnego znaczenia.Trzeba to puścić i skupić się na odbudowaniu siebie po rozstaniu i zostawić wszystko za sobą.Bo mamy tylko Tu i Teraz i nie ma sensu poświęcać tego dla jakiegoś faceta,nie ma sensu stawiać go na piedestale i tracić siebie.Nawet jeżeli nigdy się już nie uda być nam razem to nie jest nic złego-może dla niego jest inna kobieta a dla mnie inny mężczyzna,z którymi będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi i,których bardziej pokochamy.Tak naprawdę nie wiem i nie mogę tego wiedzieć czy to ten facet jest dla mnie najlepszym możliwym wyborem i vice versa.W końcu to zrozumiałam a byłam na niego tak nakręcona,że masakra ;)I dalej go kocham ale po prostu puszczę to wolno.Wiem jedno-z facetem czy bez potrafię być tak samo szczęśliwa i spełniona i to jest chyba najważniejsza lekcja jaką zrozumiałam.Tego życzę i Wam wszystkim :)Bo jesteśmy same dla siebie szczęściem,miłością i spełnieniem a druga osoba powinna być kimś z kim będziemy wzrastali i tego szczęścia będzie jeszcze więcej ale najpierw musimy je odnaleźć w sobie :)

Za ten post autor Tersofena otrzymał podziękowania - 4
Black, cabochard, Likana, Świetlista
Tersofena

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie