Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 23 sty 2019, o 11:31

Born1975 napisał(a):Napiszę szczerze co myślę, najwyżej się trochę na mnie obrazisz (stali bywalcy forum wiedzą, że nie przebieram w słowach).

Ty się po prostu chcesz bzyknąć z tym gościem, ale nie chcesz wyjść na łatwą. Ani przed nim, ani przed znajomymi (gdyby się o tym dowiedzieli), ani nawet przed sobą. Szukasz potwierdzenia na forum tego czy robisz dobrze. Ale wiesz co, to jest Twoja sprawa. Chcesz się z nim bzyknąć to zrób to, poczujesz się lepiej. Mnie się zdarzało być z dziewczyną w łóżku na pierwszym spotkaniu, ale nigdy nie trwało to dłużej niż 2 tygodnie. Ja chciałem, dziewczyna chciała... nie było problemu. I wbrew temu co mogą sądzić niektóre osoby, nigdy żadnej dziewczyny nie uważałem za puszczalską...

P.S. Mam nadzieję, że chłopak ma na tyle oleju w głowie, że nie będzie na prawo i lewo rozpowiadał, że się bzyknęliście.

haha, nie obrażam się :D ale totalnie nie o to chodzi, dlatego mam rozterki.
chcę czegoś więcej i bardzo on mi się podoba - dlatego nie chcę zaczynać znajomości w ten sposób, tylko z tym poczekać, bo wiem, że zaczynając znajomość w ten sposób, na pewno nic więcej z tego nie będzie.
stąd rozterki i obawy, że to wszystko dzieje się zbyt szybko.
Mrs. Anastasia Grey

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Born1975 » 23 sty 2019, o 11:47

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):
Born1975 napisał(a):Napiszę szczerze co myślę, najwyżej się trochę na mnie obrazisz (stali bywalcy forum wiedzą, że nie przebieram w słowach).

Ty się po prostu chcesz bzyknąć z tym gościem, ale nie chcesz wyjść na łatwą. Ani przed nim, ani przed znajomymi (gdyby się o tym dowiedzieli), ani nawet przed sobą. Szukasz potwierdzenia na forum tego czy robisz dobrze. Ale wiesz co, to jest Twoja sprawa. Chcesz się z nim bzyknąć to zrób to, poczujesz się lepiej. Mnie się zdarzało być z dziewczyną w łóżku na pierwszym spotkaniu, ale nigdy nie trwało to dłużej niż 2 tygodnie. Ja chciałem, dziewczyna chciała... nie było problemu. I wbrew temu co mogą sądzić niektóre osoby, nigdy żadnej dziewczyny nie uważałem za puszczalską...

P.S. Mam nadzieję, że chłopak ma na tyle oleju w głowie, że nie będzie na prawo i lewo rozpowiadał, że się bzyknęliście.

haha, nie obrażam się :D ale totalnie nie o to chodzi, dlatego mam rozterki.
chcę czegoś więcej i bardzo on mi się podoba - dlatego nie chcę zaczynać znajomości w ten sposób, tylko z tym poczekać, bo wiem, że zaczynając znajomość w ten sposób, na pewno nic więcej z tego nie będzie.
stąd rozterki i obawy, że to wszystko dzieje się zbyt szybko.

To wszystko zależy od ludzi. Ty znasz tego chłopaka, wiesz jaki jest. Fakt jest taki, że sam seks, to trochę za mało by zbudować dobry związek, ale jest on ważny. Jakie są stereotypy społeczne to wszyscy wiemy. Ja uważam, że są niesprawiedliwe dla kobiet. Ale jeśli chłopak Ci się podoba a Ty jemu, to w końcu dojdzie między wami do czegoś więcej. Możesz to przyspieszyć lub opóźnić. Nie moja sprawa. Ja po prostu widzę, ze chcesz z nim być i boisz się, że jeśli zbyt szybko do czegoś dojdzie, to on się wycofa. Zazwyczaj to tak nie działa. Na 95% on nadal będzie chciał z Tobą być. Wybadaj go trochę. Pogadajcie o marzeniach o planach o tym jak widzicie dalszą przyszłość. Taka rozmowa dużo daje, bo pozwala lepiej poznać poglądy na życie tej drugiej osoby. Czasem jest tak, że faktycznie chłopak się potrafi dość szybko zakochać. W początkowej fazie znajomości mężczyźni często są bardziej emocjonalni od kobiet, zwłaszcza jeśli są jeszcze w miarę młodzi (tak po 30 niektórzy myślą trochę już inaczej, ale większość po 40, a niektórzy mają tak do końca życia).
Todo lo que quieras lo podrás alcanzar.
Born1975

Podziękował : 846 razy
Otrzymał podziękowań: 599 razy

Postprzez alicja » 23 sty 2019, o 11:52

Born, a po jakim czasie kobieta może się przespać z facetem, żeby nie było, że chce się tylko „bzyknąć”? To takie niezwykłe, że ludzie, jak się sobie podobają, to chcą uprawiać ze sobą seks?

Mrs. Anastasia Grey dla mnie to brzmi, jakbyś po prostu nie wierzyła w to, że zasługujesz na związek, relację, miłość, szczęście. Może to kwestia zbyt niskiej samooceny również? Powinnaś jakoś powalczyć z tymi przekonaniami. Na forum jest dużo sposobów.

Daruję sobie inne rady, bo to nie to forum.
alicja

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 23 sty 2019, o 11:56

alicja napisał(a):Born, a po jakim czasie kobieta może się przespać z facetem, żeby nie było, że chce się tylko „bzyknąć”? To takie niezwykłe, że ludzie, jak się sobie podobają, to chcą uprawiać ze sobą seks?

Mrs. Anastasia Grey dla mnie to brzmi, jakbyś po prostu nie wierzyła w to, że zasługujesz na związek, relację, miłość, szczęście. Może to kwestia zbyt niskiej samooceny również? Powinnaś jakoś powalczyć z tymi przekonaniami. Na forum jest dużo sposobów.

Daruję sobie inne rady, bo to nie to forum.

Zdecydowanie tak jest. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Myślałam, że sobie poradziłam. Bardzo dużo pracowałam nad sobą, swoją samooceną przez ostatnie 2 lata.
Odbudowywałam siebie po rozstaniu z facetem, bo mnie to rozstanie strasznie zniszczyło i myślałam, że już ze mną lepiej, że mi się poukładało w głowie.
Jak widać nie.

Pragnę wspaniałego związku, szczęścia i miłości ale mam jakieś takie przekonanie, że to bardzo mało prawdopodobne, żeby mi się to przytrafiło.
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez Born1975 » 23 sty 2019, o 12:02

alicja napisał(a):Born, a po jakim czasie kobieta może się przespać z facetem, żeby nie było, że chce się tylko „bzyknąć”? To takie niezwykłe, że ludzie, jak się sobie podobają, to chcą uprawiać ze sobą seks?

Chyba nie doczytałaś co napisałem. Ja nikogo nie osądzam. A w tym przypadku nawet nie oceniam.

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):Zdecydowanie tak jest. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Myślałam, że sobie poradziłam. Bardzo dużo pracowałam nad sobą, swoją samooceną przez ostatnie 2 lata.
Odbudowywałam siebie po rozstaniu z facetem, bo mnie to rozstanie strasznie zniszczyło i myślałam, że już ze mną lepiej, że mi się poukładało w głowie.
Jak widać nie.

Pragnę wspaniałego związku, szczęścia i miłości ale mam jakieś takie przekonanie, że to bardzo mało prawdopodobne, żeby mi się to przytrafiło.

2 lata pracy nad sobą to dużo. Musisz zrobić ostatni krok i powiedzieć sobie, ze to jest to. Że jesteś wspaniała i zasługujesz na to co najlepsze. W głowie się poukładało, tylko TY jeszcze w to nie wierzysz, albo tego nie widzisz. Więc zrób decydujący krok i postanów, że od teraz Twoje życie będzie idealnie takie jak chcesz.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Mrs. Anastasia Grey
Born1975

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 23 sty 2019, o 12:09

Born1975 napisał(a):2 lata pracy nad sobą to dużo. Musisz zrobić ostatni krok i powiedzieć sobie, ze to jest to. Że jesteś wspaniała i zasługujesz na to co najlepsze. W głowie się poukładało, tylko TY jeszcze w to nie wierzysz, albo tego nie widzisz. Więc zrób decydujący krok i postanów, że od teraz Twoje życie będzie idealnie takie jak chcesz.

Piękna rada. Chciałabym tak potrafić, wiem, że tak powinnam. Trochę nie wiem jak to zrobić. Jak przestawić myślenie.
Dziś czuję się okropnie i w ogóle nie mam humoru. Boję się, że to się zaraz rozsypie no i kolejne rozczarowanie.
A naprawdę na nikim mi tak nie zależało od baaaaardzo bardzo dawna, więc świruję strasznie.
Nie będziemy się widzieć kilka dni, bo on wyjeżdża na kilka dni - może uda mi się uspokoić i poukładać myśli.
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez Born1975 » 23 sty 2019, o 12:12

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):
Born1975 napisał(a):2 lata pracy nad sobą to dużo. Musisz zrobić ostatni krok i powiedzieć sobie, ze to jest to. Że jesteś wspaniała i zasługujesz na to co najlepsze. W głowie się poukładało, tylko TY jeszcze w to nie wierzysz, albo tego nie widzisz. Więc zrób decydujący krok i postanów, że od teraz Twoje życie będzie idealnie takie jak chcesz.

Piękna rada. Chciałabym tak potrafić, wiem, że tak powinnam. Trochę nie wiem jak to zrobić. Jak przestawić myślenie.
Dziś czuję się okropnie i w ogóle nie mam humoru. Boję się, że to się zaraz rozsypie no i kolejne rozczarowanie.
A naprawdę na nikim mi tak nie zależało od baaaaardzo bardzo dawna, więc świruję strasznie.
Nie będziemy się widzieć kilka dni, bo on wyjeżdża na kilka dni - może uda mi się uspokoić i poukładać myśli.

Na forum jest mnóstwo technik. Ja na szybko napiszę, że możesz to sobie po prostu wmówić. Nie ma znaczenia w jaki sposób to zrobisz, liczy się końcowy efekt. Do dzieła i powodzenia :D
Born1975

Postprzez mrO » 23 sty 2019, o 13:40

Wenus21 napisał(a):Rady tu zawarte są naprawdę uniwersalene wystarczy się wczytać i dostosować do wlasnej sytuacji.
Zastanawiam mnie dlaczego osoby opisujące tu swoje historie nie chcą przyjać tego do wiadomości? :D

Brawo. Czapki z głów. Na prawdę.....brawo.
Patrzcie.
Uczucie się
Nauczcie się myśleć i wyciągać własne wnioski.
Próbujcie. Róbcie coś. Metoda prób i błędów jest najlepszą metodą.
:brawo Wenus21
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Clover, Wenus21
mrO

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 339 razy

Postprzez violet_vill » 26 sty 2019, o 09:33

Hej, postanowiłam napisać o sprawie, która nie daje mi spokoju. Otóż - od dłuższego czasu jestem w związku z facetem, ogólnie jest nam razem dobrze, ma wiele cech, których szukałam w mężczyźnie, zawsze mogę na nim polegać. Mimo to mam wątpliwości związane z tym związkiem, już nawet raz rozstaliśmy się (to była moja decyzja). Rozstaliśmy się, ponieważ mimo tego, że dobrze się z nim czuję, cenię go, szanuję, zależy mi na nim, nie jestem w nim zakochana :x Sporo analizowałam moje uczucia i zastanawiałam się nas tym czego chcę od związku i wciąż dochodzę do tego samego wniosku - jestem przywiązana do niego, zależy mi i może nawet w jakiś sposób go kocham, ale strasznie brakuje mi tych wszystkich emocji związanych z zauroczeniem/zakochaniem, nieustannym myśleniem o kimś, rozmowami do rana, chęcią spędzania razem każdej chwili itd. Czytam to co napisałam i widzę jak głupio i niedojrzale do wygląda, ale do rzeczy. Jeżeli możliwe jest przyciągnięcie wszystkiego, o ile do dotyczy nas, to czy w mojej sytuacji mogę coś zrobić, jakoś zadziałać by zakochać się w tym facecie, poczuć te wszystkie rzeczy, za którymi tęsknię (wykorzystując pp oczywiście)?
violet_vill

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Born1975 » 26 sty 2019, o 10:03

violet_vill napisał(a):Jeżeli możliwe jest przyciągnięcie wszystkiego, o ile do dotyczy nas, to czy w mojej sytuacji mogę coś zrobić, jakoś zadziałać by zakochać się w tym facecie, poczuć te wszystkie rzeczy, za którymi tęsknię (wykorzystując pp oczywiście)?

Chcę przyciągnąć przelot na Alfa Centauri. Jak myślisz czy uda mi się to, bo wszystko można przyciągnąć?

Ty chcesz poczuć coś, czego nie czujesz. Jeśli nie ma między wami tak zwanej chemii, to śmiem wątpić by kiedykolwiek jeszcze była. Ale nie skreślaj tego związku. Czasem jest tak, że nie czujemy tego "czegoś", ale z czasem zaczynamy bardzo kochać tą drugą osobę. Nikt Ci nie da rady co masz zrobić, by poczuć motyle w brzuchu....
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie