Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Tersofena » 22 sty 2019, o 15:00

Dzięki za odpowiedź.Tym bardziej,że brzmi sensownie.Co do wizualizacji to je robię ale raczej dlatego,że mi to sprawia frajdę niż żeby go tak bardzo przyciągnąć.Ja chce z nim być ale pogodziłam się już z tym,że mogę nie być.Co do skupiania się na sobie a nie na nim to w tym poście to tak wygląda ale w ciągu całego dnia staram się ogarnąć życie i nawet mam całkiem spoko humor.Niemniej jednak i tak dużo uwagi poświęcam temu co się stało.Co do odkreowywania daje mi dystans więc to jest chyba spoko.
Tersofena

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Born1975 » 22 sty 2019, o 17:34

Tersofena pokaż mu, że się dobrze bawisz bez niego. Idź sobie na imprezkę za znajomymi, do kina do teatru. Gdziekolwiek, ale bez niego. Zerwij z nim kontakt-nie odzywaj się do niego pierwsza, a jeśli on się odezwie pierwszy to okaż brak zainteresowania. Jeśli wiąż mu na Tobie zależy to on zacznie robić wszystko by do Ciebie wrócić. A jeśli jest faktycznie tak uparty jak piszesz, to w końcu Twoje emocje opadną....Tak czy siak wygrasz na tym robiąc tak jak napisałem.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez Scarlett » 22 sty 2019, o 17:37

Nic nie musi pokazywać jemu. Ma to robić dla siebie jeśli chce. A nie dlatego by komukolwiek coś pokazywać. To nie gimnazjum żeby bawić się w takie gierki.
Masz ochotę iść się bawić z przyjaciółmi - idziesz. Dla siebie. Nie masz ochoty - nie idziesz.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1930 razy

Postprzez Clover » 22 sty 2019, o 18:14

Nie rozumiem dlaczego cokolwiek komukolwiek ktokolwiek ma udowadniać? Bawię się wspaniale, bez ciebie, zobacz jak sobie radzę? Często takie intencyjne zagrywki przynoszą odwrotny efekt. Czy chodzi o to, żeby wygrać z kimś? Kompletnie tego nie pojmuję, dlaczego zależałoby mi na wygranej z kimś, kto nie gra w grę? Po co w ogóle w grę grać?
Przykro mi, ale każde zdanie które napisałeś, Born mnie osobiście lekko przeraża.

Za ten post autor Clover otrzymał podziękowania - 3
mrO, niweleta, Scarlett
Clover

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Tersofena » 22 sty 2019, o 18:58

;) Zgadzam się,ze nie ma sensu komuś czegoś pokazywać skoro ja sama nie mam ochoty.
Ostatnio edytowano 22 sty 2019, o 21:23 przez Tersofena, łącznie edytowano 1 raz
Tersofena

Postprzez Tersofena » 22 sty 2019, o 19:09

Generalnie jeżeli chodzi o pp to przyciągałam do siebie prawie każdego mojego :bear.
Ostatnio edytowano 22 sty 2019, o 21:24 przez Tersofena, łącznie edytowano 1 raz
Tersofena

Postprzez mrO » 22 sty 2019, o 19:12

Tersofena napisał(a):Zgadzam się,ze nie ma sensu komuś czegoś pokazywać skoro ja sama nie mam ochoty.Moje pytanie brzmiało czy ppo prostu powinnam się z nim przyjaźnic i liczyć na to,że z czasem coś z tego wyniknie a on się przekona,ze nie jestem taka zołzą za jaką mnie ma czy sobie go odpóścić i jedynie wizualizować skoro mi to sprawia frajdę?I co sądzicie o jego nigdy i o jego zasadach?Czy to możliwe,ze sama przyciągnęłam takie zachowanie ?Ja słyszałam jak mówił o tej jego zasadzie,że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i chciałam się przekonać czy serio jest taki stalowy w tej zasadzie. No i teraz mam.Co do zerwania przyciągnęłam je nie tylko negatywną energia ale też tym, że mi było z nim zbyt wygodnie i chciałam zmiany a także chciałam się umawiać na randki z innymi facetami.No i teraz jak przyciągnęłam to już wcale nie jestem taka tego pewna. Czy zmiany są bo powróciłam do swoich zainteresowań i do pp,które jest dla mnie bardzo ważne.Więc to zerwanie wyszło mi na duży plus.Niemniej jednak kocham tego chłopaka i zastanawiam się jak mogłabym to naprawić. Czy z poziomu rzeczywistości czy z poziomu podświadomości.

Zdaję sobie sprawę z tego, że oczekujesz od nas odpowiedz na zasadzie: " Tak to się uda, wszystko jest możliwe", bo tak jest. Tylko czy to miałoby w ogóle jakiś sens, bo przecież sama siebie ograniczasz. To trudne, bo będziesz musiała walczyć z tym co masz w głowie, przede wszystkim z własnymi wątpliwościami. A robiąc coś ku temu aby go "przyciągnąć" będziesz tak na prawdę się męczyć. Z jednej strony będziesz wizaulizować piękne rzeczy, a inną wątpić. To może trwać latami. Tylko czy warto to robić ? Czy warto poświęcać swój czas drugiej osobie, której tak na prawdę nie jesteś pewna ? To jest twój czas i nikt ci go nie odda.
Robiąc coś ku temu aby go przyciągnąć nie dość że marnujesz swój czas to jeszcze pchasz się w coś co nie jest pewne.
Zapominając o nim i żyjąc chwilą nie marnujesz swojego czasu bo pchasz się w coś co jest pewne. Pchasz się w lepszą siebie. To nieporównywalnie lepsze przyciągniecie niż przyciągnięcie Exa, wygranej w lotto, samochodu, mieszkanie, egzotycznej wycieczki.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy

Postprzez Born1975 » 22 sty 2019, o 19:19

Scarlett napisał(a):Nic nie musi pokazywać jemu. Ma to robić dla siebie jeśli chce. A nie dlatego by komukolwiek coś pokazywać. To nie gimnazjum żeby bawić się w takie gierki.
Masz ochotę iść się bawić z przyjaciółmi - idziesz. Dla siebie. Nie masz ochoty - nie idziesz.

Może użyłem niewłaściwych słów. Ma się iść bawić jeśli chce. W sumie zabawa dobrze zrobi. Do niego to i tak dotrze przez wspólnych znajomych. Ale napisałem tez, że ma z nim zerwać kontakt, więc bezpośrednio jemu nic nie pokaże :mrgreen:

Tak czy siak Tersofena powinna zająć się sobą. Wyzbyć się negatywnych emocji. A co będzie to będzie, często nie ma się ochoty wracać do byłego, gdy emocje się uspokoją.
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez Tersofena » 22 sty 2019, o 19:24

Jeżeli chodzi o wizualizowanie pięknych rzeczy to skoro mi to sprawia duża frajdę to chyba jest ok.
Ostatnio edytowano 22 sty 2019, o 21:25 przez Tersofena, łącznie edytowano 1 raz
Tersofena

Postprzez Tersofena » 22 sty 2019, o 19:28

Mnie tak dotknęły jego słowa bo mam otwarty umysł.
Ostatnio edytowano 22 sty 2019, o 21:26 przez Tersofena, łącznie edytowano 2 razy
Tersofena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie