Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 11 cze 2016, o 20:19

Rewelacja!! Ja też od dawna myślę o takim kursie :o
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez Ada » 11 cze 2016, o 20:21

Cześć Dziewczyny i Chłopaki!
Ja też jestem w trakcie przyciągania konkretnej osoby i można by rzec,że sisza spokój na horyzoncie ale czuje coś pod skórą tak mocno,że w najbliższym czasie wydarzy się coś wspaniałego mam takie przeczucie.
Poruszacie teraz super rzecz,że właśnie należy zmienić zupełnie myślenie na temat pragnienia i iść w strone pozytywnych wyobrażeń.Ja zaczęłam od powtarzania takiej afirmacji,którą sama sobie wymyśliłam i w momencie kiedy zaczęły nasuwać się różnego rodzaju rozkminy lub analiza,powtarzałam sobie:stop!jestem wolna od wszystkich negatywnych uczuć i myśli dotyczących tej sytuacji,mocno wczuwałam się w te słowa.
I teraz jak się na czymkolwiek przyłapie,że znowu coś powraca przypominam sobie o tym co wspaniałego wyczytałam właśnie dzięki wam!że mam się skupiać na tym czego chcę a nie na tym czego nie chce i normalnie zaczęłam przekształcać te wszystkie piiiii myśli w to jak chcę aby było między nami bo przecież o to mi chodzi ;) Normalnie budzę się z tymi słowami tak sobie je wbiłam do głowy!hahahaa!No ale taka prawda postanowiłam wywrócić swój wewnętrzny świat do góry nogami i czuję,że to działa!Przestałam zwracać uwagę na to co się dzieje i przestałam się martwić tym,że nic się nie dzieje bo prawdziwie zaczęłam teraz odczuwać,że zbliża się coś dobrego:)
Pozdrawiam wszystkich!
PS.Cieszę się,że jest tutaj ten wątek,fajnie,że jesteś Black!

Za ten post autor Ada otrzymał podziękowanie od
Zorja
Ada

Podziękował : 150 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez Scarlett » 11 cze 2016, o 20:26

Nicky napisał(a):Rewelacja!! Ja też od dawna myślę o takim kursie :o

Polecam z całego serca Nicky! Idź jak będziesz miała okazę :) Naprawdę wyszłam 2h temu a jestem innym człowiekiem :lol:
A jak cudownie wydawać świadomie polecenia temu dzieciątku :mrgreen: Królicki mówił, że podświadomość to dziecko, nie rozumie ironii, nie rozróżnia prawdy od fałszu, dobra i zła. Opowiadał jak to nam się wgrywa dysk twardy do głowy. Zapytał jedną dziewczynę czy umie rysować. Ona odpowiedziała, że nie ma talentu. A on do niej: A kto Ci tak powiedział? 8-)
Mam dla Was mega notatki :D Tak się tym cieszyłam, że całą drogę pociągiem siedziałam sobie na alphie.
We wrześniu idę na Intuition System, w październiku na kurs Ultra a w listopadzie na zaawansowany II stopnia.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Mal, Nicky, Nimfka
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez Ada » 11 cze 2016, o 20:29

Scarlett a podzielisz się tutaj notatkami albo w osobnym wątku?
super by było!
Ada

Podziękował : 150 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 20:31

A ja chciałbym przyciągnąć niekonkretną dziewczynę, tzn miłość.
Można powiedzieć ,że wyklarowała mi się jej wizja.
Doskonale wiem jaka to ma być osoba, nawet jak mogłaby wyglądać chociaż wygląd nie ma znaczenia byleby mi się podobała.Tylko jak przyciągać niekonkretną osobę ?
W ostatnim czasie zwiększyła mi sie pewność siebie i poczucie własnej wartości czy tam poczucie atrakcyjności.
Zauważyłem ,że dziewczyny bardziej zwracają na mnie uwagę, nawet jestem podrywany przez obce ładne dziewczyny ale od kiedy wymyśliłem sobie jakiś tam ideał to 90% dziewczyn mi się nie podoba :shock:

Chciałbym się zakochać, poznać kogoś ale kompletnie nawet nie mam ochoty szukać/podrywać.
Wydawało mi się ze spotkam dziewczynę dla której stracę głowę i jakoś sie samo to rozkręci a widzę ,że stałem się totalnie bierny i wybredny i po prostu nie spotkałem takiej.
I nie bardzo wiem jak można zmienić wibracje, co tu robić bo nie mam ochoty randkować z kimś co od razu widzę ze to nie to.
Nie wiem zawsze chciałem tak od początku wiedzieć ze to jest to.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 20:35 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez MagdaLooney » 11 cze 2016, o 20:35

Ja też magicku wpadłam w taki stan. Ale wiesz co? Kiedyś analizowalam w jakich momentach życia przychodziły do mnie miłości...i...No właśnie - w takich :)
Tak więc trzymam kciuki za Ciebie :*
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez Scarlett » 11 cze 2016, o 20:36

Założę dla Was wątek o Silvie, podzielę się tym co mam :) Po to robiłam notatki :D Bo ogólnie ja mam podręcznik :) W sensie dostaje się go na kursie.
Ale zapewniam, że żadne forum i rozmowy nie dadzą tego co kurs. Sama próbowałam wielokrotnie bo już od roku siedzę w temacie i co? Przychodzę na kurs i facet w minutę sprawia, że wchodzę sobie na poziom kontaktu z podświadomością i ona mi wszystko wykłada na tacy - żyć nie umierać :lol: Super technika na przekonania jest. Ukazany został mi świetny obraz. Schodziłam schodami w dół - takimi z jakimś szarym dywanem. Za chwilę zaczęłam się cofać. Wracałam z powrotem na górę i to od tyłu. I potem miałam nagle w głowie wiele obrazów z mojej przeszłości, które zaszczepiły we mnie różne przekonania, słyszałam słowa wielu ludzi, nawet mojej mamy ;) (rodzice są naszymi największymi programistami). Oczywiście z tymi schodami to był obraz od mojej podświadomości. moja koleżanka miała co innego. Dostajemy sygnał, który dla nas jest jasny.
Byłam zachwycona. Od razu na przerwie obiadowej zadzwoniłam do Fractala i powiedział mi, że gadam jak nie ja :D
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 20:37 przez Scarlett, łącznie edytowano 1 raz
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Ada, Anka12, Nicky
Scarlett

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 20:37

MagdaLooney napisał(a):Ja też magicku wpadłam w taki stan. Ale wiesz co? Kiedyś analizowalam w jakich momentach życia przychodziły do mnie miłości...i...No właśnie - w takich :)

No właśnie zaczynałem się obawiać czy wszystko ze mną w porządku ,że stałem sie tak strasznie wybredny :D
Mam wrażenie ze już wypełniłem swój vortex bo nie mam nic do dodania na temat kobiety i związku.
Tylko co dalej z tym zrobić?
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez Scarlett » 11 cze 2016, o 20:39

magicmind napisał(a):
MagdaLooney napisał(a):Ja też magicku wpadłam w taki stan. Ale wiesz co? Kiedyś analizowalam w jakich momentach życia przychodziły do mnie miłości...i...No właśnie - w takich :)

No właśnie zaczynałem się obawiać czy wszystko ze mną w porządku ,że stałem sie tak strasznie wybredny :D
Mam wrażenie ze już wypełniłem swój vortex bo nie mam nic do dodania na temat kobiety i związku.
Tylko co dalej z tym zrobić?

Przyzwolić, nie czekać, zająć się sobą. Trafi się :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Nicky » 11 cze 2016, o 20:41

Scarlett napisał(a):Założę dla Was wątek o Silvie, podzielę się tym co mam :) Po to robiłam notatki :D Bo ogólnie ja mam podręcznik :) W sensie dostaje się go na kursie.
Ale zapewniam, że żadne forum i rozmowy nie dadzą tego co kurs. Sama próbowałam wielokrotnie bo już od roku siedzę w temacie i co? Przychodzę na kurs i facet w minutę sprawia, że wchodzę sobie na poziom kontaktu z podświadomością i ona mi wszystko wykłada na tacy - żyć nie umierać :lol: Super technika na przekonania jest. Ukazany został mi świetny obraz. Schodziłam schodami w dół - takimi z jakimś szarym dywanem. Za chwilę zaczęłam się cofać. Wracałam z powrotem na górę i to od tyłu. I potem miałam nagle w głowie wiele obrazów z mojej przeszłości, które zaszczepiły we mnie różne przekonania, słyszałam słowa wielu ludzi, nawet mojej mamy ;) (rodzice są naszymi największymi programistami). Oczywiście z tymi schodami to był obraz od mojej podświadomości. moja koleżanka miała co innego. Dostajemy sygnał, który dla nas jest jasny.
Byłam zachwycona. Od razu na przerwie obiadowej zadzwoniłam do Fractala i powiedział mi, że gadam jak nie ja :D

Wspaniale, kochana załóż wątek!! Przynajmniej liźniemy trochę tej wiedzy przed pójściem na kurs <3
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie