Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:12

chyba tak :) moja babcia mi zostawiła mieszkanie ale wiadomo jakie mieszkania mają starsi ludzie. Wszystko do wymiany, a ponieważ pracę miałam na zastępstwo to żadnego kredytu na remont nie dostałam. M bardzo duzo tam zrobił ale jest mnóstwo do zrobienia jeszcze.
Black jest dla mnie inspiracją i tak bardzo ją podziwiam, bo problem jajkowy też podobny, i tak bardzo bym chciała aby mnie się też udało, tym bardziej, że proces wychodzenia z rozpaczy też podobny. Ona tak to wszystko szybko i pięknie sobie poukładala.
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci- jest Twoje
Jeśli nie- nigdy Twoje nie było."
Olenka1985

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 26 paź 2018, o 14:14

Olenka1985 napisał(a):Pewnie dostanę ochrzan za post :)

My tutaj wcale nikogo nie bijemy. Ba myślę że każdy z nas jest w stanie zrobić wszystko w swojej mocy (i granicach zdrowego rozsądku), aby pokazać ci co i jak. Ale musisz też pomyśleć z naszej perspektywy. Jak mamy podchodzić do sytuacji kiedy pojawia się jakaś nowa osoba i robi się wielki raban. Raban o to że naczytała się "kijwieczego" "kijwieskąd" i teraz wie lepiej. Tylko że to nie jest tak kolorowo jak kazdej nowej osobie się wydaje. Tak to jest świetna sprawa, to potrafi odmienić ludzkie życie, ale trzeba coś od siebie dać. Na początku wystarczy po prostu czytać i dosłownie zacząć medytować z mantrą "kocham siebie/ciebie". Nie możemy oczekiwać że coś zacznie się zmienią w dzień/tydzień/miesiąc. Jabłoń aby wyrosnąć i mieć jabłka potrzebuje czasu. Potrzebuje również troski i dbania o nią.
Więc proszę, nie dziw się że reagujemy tak jak reagujemy, bo ma takich postów mamy na pączki.

Daj sobie czasu. Dzień, tydzień, miesiąc może nie wystarczyć i bardzo prawdopodobnie że nie wystarczy. Mi zajeło 1,5 roku aby móc oglądać się ponownie za dziewczynami. Takie rzeczy potrzebują czasu i jest to jak najbardziej normalne. Ale to jak wykorzystamy ten czas to jest zależne od nas. Ja wykorzystałem ten czas w sposób że patrząc wstecz mogę spokojnie powiedzieć: "łał, brawo"
Tobie nikt tego nie broni, a wręcz każdy zachęca.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 122 razy
Otrzymał podziękowań: 381 razy

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 14:16

Bo nie marudziła :P
Ona podjęła decyzję i wcieliła ją w życie.
Zasada brzmi: energia podąża za uwagą. Jeśli ciągle skupiqsz swoje emocje na tak negatywnych rzeczach, to przyciągasz je do siebie. Dlatego ludzie nie czytają i nie lubią tego wątku Dlatego często związki powstałe na negatywnych emocjach prędzej czy później się sypią. Trzeba kochać siebie i zaakceptować życie i uniwersalne prawa Wszechświata.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 491 razy
Otrzymał podziękowań: 1898 razy

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:20

No wlaśnie poznająć M uwielbiałam siebie no a potem...popsuło mi się w głowie. Bo starałam się spełnić oczekiwania.
U mnie czas działa niestety na niekorzyść im dłużej coś przeżywam jakiekolwiek emocje, tym bardziej cierpię więc w moim przypadku dobrze ucinać, zapominać i leczyć jak najszybciej dlatego poszukam krok po kroku jak zrobiła to Black i może mi się uda.
Olenka1985

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:23

mrO napisał(a):
Olenka1985 napisał(a):Pewnie dostanę ochrzan za post :)

My tutaj wcale nikogo nie bijemy. Ba myślę że każdy z nas jest w stanie zrobić wszystko w swojej mocy (i granicach zdrowego rozsądku), aby pokazać ci co i jak. Ale musisz też pomyśleć z naszej perspektywy. Jak mamy podchodzić do sytuacji kiedy pojawia się jakaś nowa osoba i robi się wielki raban. Raban o to że naczytała się "kijwieczego" "kijwieskąd" i teraz wie lepiej. Tylko że to nie jest tak kolorowo jak kazdej nowej osobie się wydaje. Tak to jest świetna sprawa, to potrafi odmienić ludzkie życie, ale trzeba coś od siebie dać. Na początku wystarczy po prostu czytać i dosłownie zacząć medytować z mantrą "kocham siebie/ciebie". Nie możemy oczekiwać że coś zacznie się zmienią w dzień/tydzień/miesiąc. Jabłoń aby wyrosnąć i mieć jabłka potrzebuje czasu. Potrzebuje również troski i dbania o nią.
Więc proszę, nie dziw się że reagujemy tak jak reagujemy, bo ma takich postów mamy na pączki.

Daj sobie czasu. Dzień, tydzień, miesiąc może nie wystarczyć i bardzo prawdopodobnie że nie wystarczy. Mi zajeło 1,5 roku aby móc oglądać się ponownie za dziewczynami. Takie rzeczy potrzebują czasu i jest to jak najbardziej normalne. Ale to jak wykorzystamy ten czas to jest zależne od nas. Ja wykorzystałem ten czas w sposób że patrząc wstecz mogę spokojnie powiedzieć: "łał, brawo"
Tobie nikt tego nie broni, a wręcz każdy zachęca.

zdaję sobie sprawę, iż momentami macie dość, ale spójrzcie też na to z tej drugiej strony: ktoś się naczyta na forum bo komuś się udało i już nadzieję ma :)
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 14:26

Nadzieję trzeba stracić. Bo wtedy nie masz oczekiwań, czyli jednego z oporów. Black mawiała o stracie nadziei. Że to najlepsze co można zrobić. Nadzieja to jak pies uwiązany do budy.
Nie miej oczekiwań, płyń z prądem.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:27

tutaj masz rację, za każdym razem jak coś olewam to dziwnym trafem coś się udaje
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 14:30

To nie traf, to prawa przyrody :P
Dlatego jak się z tym zapoznasz to jest mega fajnie.
Prawa działają na każdego, nawet jeśli ktoś w nie nie wierzy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:33

No dobra,
to biore się za "prosiaka" i może złożę też zamówienie do Wszechświata:)
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 14:37

Najpierw zajmij się sobą :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie