Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Olenka1985 » 25 paź 2018, o 19:13

Tak Miriam masz rację.
Ja nie kochałam siebie,ja kochałam jego i tylko jego i byłam mu w stanie oddać nerke gdybym miała ja jedna.Po prostu nie poznaje go,nie rozumiem jak mógł tak zrobić ja rozumiem wolną wolę itp ale on taki nigdy nie był.Nie odebrał odemnie nawet telefonu,w tamtym momencie zaczęłam go nienawidzić ale wiem,ze miał wszystko,nie musiał o mnie walczyć bo to ja zawse walczyłam o nas on miał gotowca,kobietę która za nim szaleje mimo tego,ze nie był idealny.
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci- jest Twoje
Jeśli nie- nigdy Twoje nie było."
Olenka1985

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cabochard » 25 paź 2018, o 19:24

Oleńka, najpierw sama siebie pokochaj, popraw samoocenę i uwierz, że zasługujesz na kogoś lepszego niż ten pan. Z tego, co odniosłam wrażenie, to nie można na niego liczyć, a to podstawa w związku.
ok, lovely
cabochard

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Olenka1985 » 25 paź 2018, o 19:33

Mnóstwo pracy włożył w moje mieszkanie i widziałam,ze chce ze mną byc i starał się bardzo,chodził ze mną po klinikach ale w tej kwestii posiadania dziecka nie mogłam na niego liczyć. A ja czytając historię Black widzę siebie. W sensie,ze mam poważne problemy ale bardzo chce być mama i boję się,ze nigdy nikogo nie poznam a jak poznam to będę czekała w nieskończoność aby się określił i nigdy tego dziecka nie będzie. Wiem,ze się starałam i wiem,ze nie jesyem aniolkiem i biorę to na klatę ale wiem,ze nie zasłużyłam na to wszystko. Pasowalismy do siebie, rozumielismy się często bez słów tylko on nagle zaczął stawiać swoje marzenia na pierwszym miejscu a ja zaczęłam mu w tym poprostu przeszkadzać.
Olenka1985

Postprzez Born1975 » 25 paź 2018, o 19:36

Olenka1985 skup się na sobie. Nieważne czego on chciał, to już nieistotne, ważne czego Ty chcesz.

Teraz piszę jako moderator. Koniec o panu M. Piszemy tylko o Oleńce i tego czego ona chce od życia.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 840 razy
Otrzymał podziękowań: 591 razy

Postprzez Olenka1985 » 25 paź 2018, o 19:58

Chce byc szczęśliwa,kochana,chce w końcu trafić na mezczyzne moich marzeń z którym stworze rodzine i przestanę się bać,ze odejdzie. Mam już dość emocjonalnych,niestabilnych dupkow. Potrafię kochać i naprawdę zasługuję na miłość i wszystko co najlepsze. tylkojest we mnie dużo bólu i leku ale mam nadzieję,ze to ogarnę.
Słucham Scarlett i już mam mnóstwo pytan ale przeslucham wszystko to zbiore razem do kupy i napiszę.
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 25 paź 2018, o 20:04

Mi się wydaje, że jak przesłuchasz wszystko (w twoim przypadku nie słuchaj o dzieciach czy dwupukncie), to nie będziesz miała pytań bo to wszystko jest jasne ;)
ale jak będziesz miała to oczywiście pytaj.

PS I oczywiście przychylam się do tego co napisał moderator ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 480 razy
Otrzymał podziękowań: 1754 razy

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 13:37

Hej,
nie spałam całą noc, słuchałam mam łeb jak sklep.
Rzeczy po Nim wywaliłam w ten sam dzień kiedy ze mną zerwał, nawet biżuterię..za bardzo bolało.
Nie potrafię powiedzieć sobie: " przeszłość odeszła" bo mnie to dobija ale mówię sobie : " wcale nie był taki zajebisty, i przypominam sobie wszystkie sytuacje kiedy tak bardzo mnie zranił".
Wypłakałam już morze łez i już nie płaczę codziennie, tylko w sytuacji kiedy już naprawdę coś mnie przerasta.
Skupiam się na pracy, muszę ogarnąć mieszkanie bo z remontem jestem w d*** i musze w końcu iść na egzamin praktyczny na prawo jazdy.
Słuchając wczoraj Scarlett zastanawiam się czy jej nie poprosić o Dwupunkt, żeby mi przeszło, żebym przestała to tak przeżywać, poprostu się uwolnić i czy w takim stanie jakim jestem mogę robić technikę 21 dni ( mieć meża, dzieci, dostac kredyt itp), nie skupiać się na nim.
Mam w sobie dużo żalu do niego i do siebie, dziś zaczynam programowanie i mam nadzieję, że z tego wyjdę bo bardzo chcę ale czuję się jakoś mega wypalona i zmęczona.
Pewnie dostanę ochrzan za post :)
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 13:50

Nie zrobię dwupunktu, bo to nie magiczna różdżka. Rozstanie trzeba przeżyć, to nie jest ząb, który można wyrwać. Nie rób metody "Przeszłość odeszła", bo na razie musisz sobie dać czas na pierwszą metodę, czyli "Wyrzuć to!".
Będę to powtarzać każdemu i za każdym razem - PP to nie magia, nie sprawi, że serce przestanie boleć w 5 minut. Jesteśmy ludźmi i emocje musimy przeżyć. Przeżyć, a nie zamiatać pod dywan. Daj więc sobie czas, rycz tak długo aż będziesz miała dość. Każdy rozstanie przechodzi indywidualnie. I każdy w innym czasie osiąga koniec cierpień. Pamiętam, że im dalej byłam w rozwoju osobistym, tym krótszy był czas "regeneracji" serca. Ale jest on za każdym razem jeśli kogoś kochamy, bo jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Co innego jak się zrywa - ja ostatnio zerwałam więc nie cierpię, ale to też nie było łatwe.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Olenka1985 » 26 paź 2018, o 14:02

swoją drogą zastanawiam się co u Emilki. Bardzo mi jej było szkoda :(
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 26 paź 2018, o 14:04

Nie wywołuj wilka z lasu :)
Każdy z nas to przeżywał, ale każdy z nas wziął się też za siebie :)
Black jest fajnym na to przykładem. I chyba miałyście podobny problem z mieszkaniem.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie