Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2018, o 14:23

ekwidyn napisał(a):Śledzę ten wątek od początku. Aktualnie jestem na stronie 148.

Tak szczerze to większość tego wątku to pamiętnik żalu więc w sumie możesz połowę ominąć :P Ale właśnie perełki można znaleźć między stronami. Np. posty Black tutaj w wątku.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
ekwidyn
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez ekwidyn » 12 wrz 2018, o 18:02

Zauważyłem właśnie, że ta Emilia okropnie marudziła ;) Ale przeglądam strona po stronie, aby nie pominąć żadnej z tych perełek, którymi są wpisy Twoje, Black, Nicky. No i już trzecią kolejną noc robię technikę Wandy. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie. :)
ekwidyn

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 09:57

Ja też ten wątek staram się przeczytać od początku do końca (i też jestem na sto którejś stronie :D)
i mimo dużej ilości gorzkich żalów chyba warto bo ja też znalazłam tu dużo perełek, które mi poprawiają nastrój.
Nawet jedną zapisałam sobie na kartce w pracy: "Jeśli jest w tym radość - niech trwa. Jeśli nie ma - niech idzie!" (nie wiem kto to napisał bo autora już nie zapisałam a strony nie pamiętam - ale bardzo mi się to spodobało :bigsmile )
niweleta

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Scarlett » 13 wrz 2018, o 09:58

Niech Wam służy jak najlepiej :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 15 wrz 2018, o 21:40

ekwidyn, przy naprawianiu obrazków znalazłam jeszcze coś takiego odnośnie Wandy: viewtopic.php?t=399&p=23982#p23982
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
ekwidyn
Scarlett

Postprzez ekwidyn » 16 wrz 2018, o 20:14

Dziękuję Ci Scarlett. Już teraz widzę, że nie wymieniłem wszystkich potencjalnych cech mojej idealnej partnerki, ale nie chcę teraz zaczynać od początku. Dociągnę to do końca i zobaczę, czy w ogóle ktoś się pojawi.

Ja wizualizuję w ten sposób, że czytam jedną cechę idealnej partnerki, wyobrażam sobie, że kobiety nie spełniające "wymogów" opuszczają stadion, następnie czytam kolejną cechę i tak dalej, aż do końca... A na końcu na stadionie zostaje nieco więcej kobiet niż tylko jedna. I nie widzę ich twarzy. Mają być po prostu "w moim typie" :P Komplementuję je wszystkie, wymieniam korzyści jakie będą miały z relacji ze mną, następnie opisuję siebie i mówię, gdzie można mnie spotkać. Potem dziękuję, mówię "do zobaczenia" i idę spać.

Końcowa formułka z punktu 6 świetna. Pożyczam ją :D
ekwidyn

Postprzez Scarlett » 16 wrz 2018, o 20:20

Ale wiesz, technika to nie magiczna różdżka i wcale nie musi być tak, że w trakcie jej robienia lub zaraz po zjawi się ta osoba :) Ja robiłam technikę we wrześniu, a pan z listy zjawił się po kilku miesiącach - w lipcu ;)
Co ciekawe, Wszechświat "pchał" nas przez ten czas ku sobie (np. bywanie w tych samych miejscach), ale dopiero po tym dłuższym czasie się spotkaliśmy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez ekwidyn » 16 wrz 2018, o 23:00

A więc pozostaje mi wierzyć, że ta osoba zjawi się w odpowiednim czasie :) Co ma być to będzie. Przede mną jeszcze 2 tygodnie pracy z techniką, a mam też chrapkę na kurs Silva Life w październiku i głowię się, jak przyciągnąć na niego dodatkowe środki finansowe. :D
ekwidyn

Postprzez Scarlett » 16 wrz 2018, o 23:30

Haha to widzę, że miałam podobnie :D Też długo myślałam o tym kursie i ciągle się głowiłam skąd wziąć pieniądze, choć miałam je na koncie oszczędnościowym. Byłam kiedyś typem człowieka, który "odkładała na czarną godzinę, która nigdy nie nadejdzie, ale lepiej mieć". Dziś jestem zdania, że pieniądz musi być w obiegu. Wzięłam trochę z konta oszczędnościowego i nie żałowałam. Kurs zrobiłam, byłam absolutnie zakochana w Silvie, a pieniążki się zwróciły w krótkim czasie, bo dostałam nawet więcej niż kosztował kurs.
Warto iść :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez ekwidyn » 17 wrz 2018, o 15:52

No widzisz, ja też zawsze tylko odkładam :P Potraktuję ten kurs jako inwestycję. Silva Intuition mam zaliczony, a teraz czas na Silva Life. Tym bardziej, że odbędzie się on w moim mieście, więc grzech nie skorzystać. :D
ekwidyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie