Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 23 sie 2018, o 23:09

Witam :D
Nie jestem pewna, czy to odpowiedni wątek, ale nowego też tworzyć nie chcę i robić bałaganu :D

Czy ktoś ma doświadczenie z przyciąganiem przyjaciela? Czy ktoś może opisać swoje doświadczenia?
Nie wiem jak się za to zabrać, bo przyciągałam różne rzeczy do swojego życia ale nigdy przyjaciela :D
Mam takie dziwne pragnienie od jakiegoś czasu, nigdy nie miałam przyjaciela płci męskiej, zawsze tylko przyjaciółki i tak mnie naszło, że chciałabym mieć. Najlepiej kogoś kto mieszka blisko i z kim można wyjść na piwo wieczorem ;)
A jakby również się interesował PP to już w ogóle bajka :D
Ktoś, coś, jakieś doświadczenia, porady?
Mrs. Anastasia Grey

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez mrO » 24 sie 2018, o 06:19

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):przyjaciela płci męskiej

porady ?
Nie ma czegoś takiego jak przyjaciel płci męskiej dla kobiety, czy przyjaciółka płci żeńskiej dla mężczyzny. W sensie może być, ale miej na uwadze że zawsze, ale to zawsze któraś ze stron poczuje coś do przeciwnej. Jedna będzie odbierać to jako przyjaźń, a inna jako coś więcej.
A jeszcze pić alkohol razem to w ogóle ;)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 24 sie 2018, o 06:45

No cóż, ja tam wierzę w przyjaźń damsko-męską i nie mam z tym problemu ;)
Mam znajomych, którzy się przyjaźnią kobieta-mężczyzna i jakoś przez kupe lat żadne nic nie poczuło do drugiego.
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez mrO » 24 sie 2018, o 07:03

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):No cóż, ja tam wierzę w przyjaźń damsko-męską i nie mam z tym problemu ;)

Jestem pewny że twój przyjaciel będzie bardzo OK z tym jak będziesz siedzieć obok swojego chłopaka, albo twój chłopak będzie bardzo okej z tym że idziesz na piwo z kolegą.
Musisz zrozumieć jedna podstawową rzecz: jeśli będziesz traktować faceta jak przyjaciela to on się w tobie zakocha. KONIEC i KROPKA. Możesz tutaj pisać że ja wierzę w to a ty w tamto, a w to co w ty bla bla bla bla. Fakty są faktami. Traktuj faceta jak kolegę a on się w tobie zakocha. O ironio facet traktując kobietę jak przyjaciela ma pewność że ta kobieta się w nim nie zakocha :)
Możesz również pisać że na anglojęzycznych forach to czy tamto, ale porównując anglojęzyczne fora do naszego to dużo wody w rzece przepłynie zanim w ogóle się zbliża do naszego. Wiem to bo sam przyszedłem z "zagranicznych"

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):Mam znajomych, którzy się przyjaźnią kobieta-mężczyzna i jakoś przez kupe lat żadne nic nie poczuło do drugiego.

Idź się napij z jednym czy drugim i zapytaj się :)
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 24 sie 2018, o 07:52

No rozmawiałam nie raz z jednym i drugim i jakoś żadne nic nie czuje do drugiego i jest wdzięczne, że ma przyjaciela przeciwnej płci bo z osobami tej samej płci nie o wszystkim może porozmawiać :D :D :D Zawsze otrzymywałam takie odpowiedzi, gdy zaczynał się tego typu temat ;)

Bierzesz pod uwagę, że nie każdy jest heteroseksualny?
Mogę mieć np. przyjaciela geja i co, wtedy też się we mnie zakocha?

A co do słów:
mrO napisał(a):Jestem pewny że twój przyjaciel będzie bardzo OK z tym jak będziesz siedzieć obok swojego chłopaka, albo twój chłopak będzie bardzo okej z tym że idziesz na piwo z kolegą.

Nie mam obecnie nikogo a jakbym miała faceta z takim podejściem to bym go szybko zostawiła ;) W związku nie chodzi o to, żeby kogoś ograniczać, zabraniać mu wychodzić z przyjaciółką/przyjacielem, czy się wściekać i być zazdrosnym, to znaczy, że nie ufamy swojemu partnerowi czy partnerce ;) A podstawą jest zaufanie, inaczej wszystko leży.

Może patrzysz przez pryzmat swoich doświadczeń ale nie każdy ma takie doświadczenia, niektórzy potrafią się po prostu przyjaźnić.

Nie martw się, jak się któreś zakocha to wtedy ja się o to będę martwić, a nie ty :P

A tymczasem dyskusję uważam za zakończoną, nie zamierzam offtopować, bo nie pytałam o wasze poglądy na przyjaźń damsko-męską, tylko zapytałam, jak przyciągnąć przyjaciela i czy ktoś ma doświadczenia w przyciąganiu przyjaciół.
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez mrO » 24 sie 2018, o 08:54

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):A tymczasem dyskusję uważam za zakończoną, nie zamierzam offtopować, bo nie pytałam o wasze poglądy na przyjaźń damsko-męską, tylko zapytałam, jak przyciągnąć przyjaciela i czy ktoś ma doświadczenia w przyciąganiu przyjaciół.

Wiesz, to jest bardzo zabawne. Mianowicie twoje oświadczenie. W ogóle cały ten post, jak i każdy wcześniejszy.
Raz na jakiś czas pojawiają się tutaj ludzie, którzy myślą że przeczytali "kilka" książek o pp i wiedzą wszystko lepiej od ludzi, którzy tutaj są. Nie mówię tutaj o sobie, bo wiem że może to zostać tak odebrane, a wcale to nie jest moją intencją.

Myślę, że powinnaś trochę poczytać o tym o czym było tutaj pisane, "rozmawiane". Myślę że powinnaś podejść do nas bardziej przychylnym okiem. Trochę takim nie za bardzo "ja wiem lepiej, bo przyciągnełam exa", tylko takim bardziej "ciekawe co oni tutaj osiągneli".
Wiesz z taką ciekawością, a nie z nastawienie że ludzie tutaj znają tylko Sekret. Masz u nas historie, które na prawdę pokazują efekty wychodzące poza logiczne myślenie. Dlatego zapraszam do lektury, bo mimo że może się wydawać nudna i nic nie wnosząca, jestem pewny że przy przykładnym przyłożeniu się do niej można z niej coś wynieść.

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):Może patrzysz przez pryzmat swoich doświadczeń ale nie każdy ma takie doświadczenia, niektórzy potrafią się po prostu przyjaźnić.

:hopsa
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Postprzez Scarlett » 24 sie 2018, o 09:05

Mrs. Anastasia Grey napisał(a):Witam :D
Nie jestem pewna, czy to odpowiedni wątek, ale nowego też tworzyć nie chcę i robić bałaganu :D

Czy ktoś ma doświadczenie z przyciąganiem przyjaciela? Czy ktoś może opisać swoje doświadczenia?
Nie wiem jak się za to zabrać, bo przyciągałam różne rzeczy do swojego życia ale nigdy przyjaciela :D
Mam takie dziwne pragnienie od jakiegoś czasu, nigdy nie miałam przyjaciela płci męskiej, zawsze tylko przyjaciółki i tak mnie naszło, że chciałabym mieć. Najlepiej kogoś kto mieszka blisko i z kim można wyjść na piwo wieczorem ;)
A jakby również się interesował PP to już w ogóle bajka :D
Ktoś, coś, jakieś doświadczenia, porady?

Tak samo jak wszystko inne, bo PP działa tak samo na wszystko ;)
Ponieważ dobrze być precyzyjnym, możesz np. wypisać listę cech - co chcesz. Jeśli czegoś nie chcesz, to robisz tzw. "jasność poprzez kontrast", czyli zamieniasz cechy negatywne dla Ciebie na ich przeciwieństwa. Staraj się nie używać słowa "nie", aby kierować energię na to czego chcesz a nie czego nie chcesz.
Następnie możesz nie robić nic, bo lista wystarczy - sprecyzowałaś pragnienie. Ale jeśli chcesz to mogą być różne techniki, np. wizualizacja, przyciąganie metodą Wandy Wegener, pisanie przez 21 dni, zamówienie do Wszechświata, albo moje ulubione - programowanie umysłu :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Mrs. Anastasia Grey
Scarlett

Podziękował : 496 razy
Otrzymał podziękowań: 1972 razy

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 24 sie 2018, o 09:11

Nigdzie nie napisałam, że "ja wiem lepiej, bo przyciągnęłam exa".
Jak na razie to wygląda to na to, jakby każdy inny wiedział tutaj wszystko lepiej, bo co nie napiszę, to każdy ma jakieś "ale", od razu odpisuje, że to nie do końca tak działa, że jest inaczej, że powinnam poczytać, doszkolić się, poznać inne historie, zapoznać się z nagraniami itd. itd...

A ja jakoś nikomu nic nie narzucam, nie próbuję przeforsować mojego sposobu myślenia jako jedynego słusznego.
Myślałam, że trafiłam na forum na którym każdy może przedstawić swoje zdanie, ale chyba się pomyliłam, bo widzę, że próbuje się tu forsować jeden model, a każdy kto ma inne zdanie na jakiś temat, to myśli źle lub nie ma wystarczającej wiedzy jeszcze na temat PP.

Poczytałam naprawdę dużo zanim założyłam tu konto i z wieloma rzeczami nie zgadzam się z w ogóle.
Jest tu wiele wartościowych materiałów, ale sporo również rzeczy, które są błędnym rozumowaniem działania PP.

Za ten post autor Mrs. Anastasia Grey otrzymał podziękowanie od
Miriam
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 24 sie 2018, o 09:15

Dziękuję Scarlett za jedyną jak na razie konstruktywną odpowiedź na moje pytanie w tym wątku :D :D :D
Spróbuję tego o czym piszesz, fakt, nie powinnam tego jakoś za bardzo komplikować ;)
Mrs. Anastasia Grey

Postprzez Scarlett » 24 sie 2018, o 09:19

Wasza dyskusja zeszła w ogóle nie na temat.
mrO, Anastasia zapytała jak przyciągnąć, ty natomiast zwróciłeś uwagę na jedno wyrwane z kontekstu zdanie - czy istnieją przyjaźnie damsko-męskie czy nie. A to nie ma nic wspólnego z PP, a osobistymi poglądami. To tak jakby jeden był za PiS a drugi za PO.
Już kiedyś rozpętała się dyskusja na ten temat i nawet z offtopu zrobił się osobny wątek :devil
Jak chcecie dalej dyskutować czy istnieje taka przyjaźń czy nie ro proszę tam :)
Tutaj dzielimy się sposobami na przyciąganie ludzi.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 496 razy
Otrzymał podziękowań: 1972 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie