Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez jumppoint » 7 sty 2018, o 22:45

Chyba to prawda :-D zawsze miałam problemy z płynięciem przez życie, a każdą sytuację analizuję na miliony sposobów :-D pora to zmienić :-*
jumppoint

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Pozytywna » 7 sty 2018, o 22:49

Chcesz myśleć myśl, ale niech te myśli wywołują pozytywne emocje ;) Możesz wizualizować np. przed snem.Tylko nie obwiniaj już siebie.
Pozytywna

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Born1975 » 8 sty 2018, o 00:49

To nie do końca jest tak, żeby nie ustalać żadnych dat. Trochę odbiegnę od tematu związków, a potem do niego wrócę.

Załóżmy, że chcę mieć ferrari. Ok teraz mam 42 lata, więc jak będzie w rok czy dwa to spoko, ale po co mi ferrari, jak będę miał 70 lat? Musi być jakiś czas realizacji tego co chcemy, bo inaczej możemy to otrzymać przed śmiercią (jak ktoś planuje umrzeć, ja tam nie mam takich planów :mrgreen: ). Ustalenie konkretnego dnia nie ma sensu, ale ustalenie, że chce mieć ferrari do 31 grudnia 2018 jest ok. Nie wiem kiedy się to dokładnie stanie, ale mam termin graniczny. Reszta to kwestia wszechświata, ale też mojej pracy, by osiągnąć swój cel-kwestia spójności co jest niestety bardzo często pomijane.

A teraz wracając do spraw związkowych. To jest dokładnie tak samo jak w przypadku ferrari. Nie ma sensu zakładać konkretnego dnia, ale warto ustalić przedział czasowy, w którym ma się to stać. Jak ktoś chce zbudować związek, to kiedy za 10 lat, czy za 20? Może jednak ustalić sobie jakiś nieco mniej abstrakcyjny termin powiedzmy rok (tyle powinno spokojnie wystarczyć). Ale nie dawajcie na to tylko tygodnia, bo w tym czasie może się uda kogoś poznać, ale do zbudowania związku potrzeba jednak trochę więcej czasu.
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez Zorja » 8 sty 2018, o 13:02

Tak, i Ty, Born1975, też masz rację. Miałam na myśli by nie przywiązywać się bardzo do dat. Świat rusza natychmiast z energiami w celu spełnienia naszego pragnienia, ale a. my możemy przyhamować te energie oporami b. możemy być nie dość czujni, by wychwycić co Świat nam daje (z doświadczenia jednak wiem, ze Świat jest dość uparty w podsuwaniu nam rozwiązań, do każdego w końcu trafi) c. niektóre sprawy muszą zająć trochę czasu, by Świat mógł ułożyć ścieżki korzystnie dla wszystkich zainteresowanych (to się zwłaszcza tyczy związków, przecież tu, tak jak wszędzie, chcemy by przychodziło "z lekkością i radością" a nie przez szarpaninę i poczucie winy). Więc tak: Świat rzeczy trudne załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać. To akurat czas by przyjrzeć się sobie i "zaprogramować się" na korzystny rozwój (np. przyjrzeć się swoim schematom w związkach - przyciąganie jest proste!). Generalnie -czas najczęściej mierzy się w skali dni-tygodni, nie miesięcy czy lat.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez jumppoint » 8 sty 2018, o 17:34

Okej, bardzo wam dziękuję :-)
To może jeszcze inna kwestia :-D Jak do tego ma się nocna technika Silvy? Czy korzystając z niej mogę zasugerować, gdzie ma się pojawić by mnie zobaczyć? Załóżmy, że idę niedługo na siłownię, mogę sobie mówić, że niedługo On też znowu tam trafi? Czy to jest już nadmierny nacisk z mojej strony? :-)
Gdyby tylko Wszechświat rzucił Go w moje ręce, ja już bym sobie dała radę :thinking
jumppoint

Postprzez Scarlett » 8 sty 2018, o 17:42

Tak, masz ogromny nacisk.
Skąd wiesz, że dałabyś sobie radę? Skoro teraz masz taki nacisk, to kiedy on pojawi się w Twoim życiu to tym bardziej będziesz spanikowana, chcąc go przy sobie utrzymać. To tak nie działa.
A co do nocnej sugestii. Masz na jej temat cały wątek, bardzo obszernie wyjaśniony. Używaj wyszukiwarki.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1600 razy

Postprzez Zorja » 8 sty 2018, o 17:50

Tak jak pisze Scarlett, czuć Twoje opory w tym co piszesz. Jeśli to rzeczywiście ma być dla Ciebie ktoś ważny to rzuć prośbę w przestrzeń i zostaw w spokoju. Naprawdę warto dany Ci czas poświęcić sobie, tak naprawdę sobie. Wtedy na pewno spełni się, gdy będziesz na to naprawdę gotowa i zupełnie nie będziesz się spodziewać. Najfajniejszy przyciągnięty związek można spierniczyć jeśli przyciągniemy faceta a zostaniemy przy starych schematach myślenia o świecie, związkach itp. Najpierw Ty! Potem wszystko inne! Wtedy to pięknie działa.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez marta_marta » 8 sty 2018, o 22:10

Wracam po 2 tygodniach :sun Wreszcie udało mi się zrobić technikę na kontretnego faceta. Moim problemem było to, że nie mogłam się obudzić na technikę nocną, a jak się obudziłam to nie pamiętałam o jej zrobieniu. Potem z kolei budziłam się, ale wybudzona w środku nocy nie miałam siły, więc mówiłam sobie "jutro zrobię" i szłam dalej spać :sen Któregoś dnia zmieniłam lekko afirmację i zamiast "obudzę się i będę wiedziała po co się obudziłam, obudzę się i zrobię technikę", zaprogramowałam się na "obudzę się i będę wiedziała po co się obudziłam, obudzę się i będę miała siłę zrobić technikę, obudzę się i zrobię technikę". Obudziłam się, usiadłam na łóżku, zrobiłam wszystkimi siłami jakimi zdołałam z siebie wykrzesać. Tylko raz - stwierdziłam, że robienie techniki na konkretnego faceta przez 21 dni wywoła u mnie tylko opór. Czuję się na razie całkiem nieźle - może nie mam wysokich wibracji, ale kompletnie złych też nie mam.
Dzisiaj planuję zacząć technikę 3 tygodni.

Czy jest sens odkreowywać relację z tym facetem teraz, po tym jak zrobiłam na niego technikę nocną? Czy może technikę nocną jednak robić 3 tygodnie, jak mówi WW? Co sądzicie? :thinking
marta_marta

Postprzez Scarlett » 8 sty 2018, o 22:11

A coś się stanie jak nic nie zrobisz?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1600 razy

Postprzez marta_marta » 8 sty 2018, o 22:22

Scarlett napisał(a):A coś się stanie jak nic nie zrobisz?

Nie ;) Wciąż pracuję nad przekonaniem siebie, że PP to nie ciasto drożdżowe i działa według mojego przepisu a nie ścisłych wytycznych
marta_marta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie