Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez monika_ » 15 gru 2017, o 19:11

Dziewczyny dawno mnie tu nie bylo. Z mezczyzna z listy do wszechswiata jestesmy szczesliwi i prywatnie odpukac jest wspaniale. Poznalismy sie w kwietniu, kazdy miesiac jest lepszy i lepszy. Wszech jest zloty :-) najwazniejsze czujemy sie razem z moim partnerem komfortowo. Natomiast dzis chce poruszyc temat przyciagania wymarzonej pracy (dlaczego umieszczam post w watku o przyciaganiu ludzi? bo praca najczesciej wiaze sie z obcowaniem z innymi ludzmi i warto przyciagnac taka ktora nie tylko da satysfakcje, spelnienie i swietne pieniadze, ale tez wspolprace z fajnymi ludzmi, ktorzy tworza komfortowa, niestresujaca atmosfere w pracy). Prawie 3 lata temu przyciagnelam aktualna prace, ktora byla jakby stworzona od a do z pod moje marzenia. Umowe podpisalam w swoje 30 urodziny. To jest najlepsza praca jaka mam do tej pory. 3 lata z usmiechem tu pracowalam, kazdego dnia prawie bylam wdzieczna za fajnego szefa i wspolpracowniczke i zadania jakie tu wykonywalam. Bajka trwala do listopada tego roku. Od jakis 2 miesiecy jest kiepsko, przyszla nowa dziewczyna, ktorej ja i moja wspolpracowniczka nie trawimy, podwyzka byla mizerna, z pieknego wymarzonego biura musialysmy sie przeprowadzic do innego w dodatku juz nie siedzimy we dwie komfortowo a z ta nowa ktorej nie trawimy. Jedyne co mnie motywuje przychodzac teraz tu jest praca sama w sobie ktora robie bo jest kreatywna. Do tego wszystkiego niespodziewanie zmieniono mi szefa, nowa szefowa zupelnie nietechniczna wiec wspolpraca nie bedzie prosta. Czuje ze pora zmienic prace na szczebel wyzej raczej tutaj to nie ma opcji w tej firmie niee czuje uznania po trzech latach. Chce przyciagnac nowa prace podobna nieobciazona stresem, ale taka w ktorej bede sie czula komfortowo, robiac dobrze to co umiem i co sprawia mi frajde otoczona przyjemnymi ludzmi w komfortowym biurze bez wiekszego stresu z wiekszymi pieniedzmi. Jak zaczac przyciagac taka prace? Wiem, ze niektore z was takie przyciagnely, moja taka byla, ale sie niestety zmienilo i nie wiem czemu co to spowodowalo... Moze moje wenetrzne przekonania, ze zasluguje na wiecej i obawy, ze nie dam rady w nowym miejscu? co myslicie
monika_

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 15 gru 2017, o 19:17

monika_ napisał(a):(dlaczego umieszczam post w watku o przyciaganiu ludzi? bo praca najczesciej wiaze sie z obcowaniem z innymi ludzmi i warto przyciagnac taka ktora nie tylko da satysfakcje, spelnienie i swietne pieniadze, ale tez wspolprace z fajnymi ludzmi, ktorzy tworza komfortowa, niestresujaca atmosfere w pracy).

A nie dlatego, że... nie czytałaś innych wątków?
Wszystkie Twoje posty oprócz dwóch, są z tego wątku ;)
Gdyby się przyjrzeć to niemal wszystko wiąże się z ludźmi. Nawet przyciągając zdążenie na pociąg (bo konduktor musi być miły żeby poczekać itp.)
Mamy chyba kilka wątków związanych z pracą :) Poszukaj, może coś znajdziesz...? ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez Scarlett » 16 gru 2017, o 15:01

Znalezione, więc wklejam.
Czy się zgadzam? Nie wiem... Dla mnie bratnia dusza jest jedyna i taka naprawdę BRATNIA. A inne, wszelkie "niedokończone" itp. to po prostu związki karmiczne.
Ale.. ile ludzi tyle opinii ;)
Obrazek
Czwarty Wymiar, 12/17
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez monika_ » 18 gru 2017, o 10:29

jest tu jakas opcja szukania watkow czy po prostu wpisac w pole wystukiwania "przyciaganie pracy"? probowalam tak i niewiele znalazlam
monika_

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez mrO » 18 gru 2017, o 10:46

monika_ napisał(a):jest tu jakas opcja szukania watkow czy po prostu wpisac w pole wystukiwania "przyciaganie pracy"? probowalam tak i niewiele znalazlam

Wszystko jest i wszystko działa.
Nie chcę być niemiły, ale ten wątek nie jest odpowiednim miejscem do zadawania takich pytań. Myślę że np: miniczat jest idealny, aby szybko dostać odp na takie pytanie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Scarlett » 18 gru 2017, o 10:47

Do góry po prawej stronie masz okienko wyszukiwania ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez marta_marta » 29 gru 2017, o 23:48

Cześć!
Wreszcie Was znalazłam (czy raczej przyciągnęłam!) – podczytywałam jeszcze stare forum, ale jakoś wypadłam z obiegu i to forum długo nie mogło mi się ukazać ;)
Może najpierw się przywitam, jako że to mój pierwszy post tutaj  Jestem kobietą, lat 26, PP „znam” praktycznie od zawsze – za sprawą mamy, która już w latach 90 praktykowała PP, pamiętam z domu rodzinnego książki i kasety poświęcone tej tematyce.
Ale PP znam nie tylko z książek – mam wrażenie, że było ze mną od zawsze. Jako numerologiczna 11 od zawsze miałam wrażenie, że jakaś wyższa siła sprawuje nade mną opiekę, wiele razy wykreowałam jakieś zdarzenie lub sytuację – także te przykre i których chciałam uniknąć, moje „piórka” (technika błękitnego piórka) nawet najbardziej egzotyczne potrafią zmaterializować się w krótkim czasie. Kilka (czasem nawet kilkanaście) razy dziennie widzę na zegarze tzw. imieniny godziny (czy ktoś z Was też ma tę przypadłość lub dokładniej badał kiedyś tę kwestię?). 10 lat temu zupełnie nieświadomie i bez wcześniejszej praktyki, w dużym stresie, udało mi się osiągnąć stan wyjścia z ciała – tyle, że wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to się tak nazywa. Często też wiem o rzeczach, które ktoś będzie chciał mi dopiero powiedzieć, wiem też kiedy ktoś o mnie myśli czy mówi. Jest jeszcze jedna kwestia mojej natury, z której się nie cieszę i o której powiedziałam tylko jednej osobie na świecie – jakkolwiek absurdalnie to nie zabrzmi – wiem kto z mojego otoczenia umrze następny – taka myśl sprawdziła się przy 5 osobach.
Można zatem powiedzieć, że PP jest dla mnie czymś naturalnym i nie powinnam mieć z nim jakichkolwiek problemów. A jednak mam problem z materializowaniem rzeczy (zdarzeń), na których mi szczególnie zależy. Czuję jakaś blokadę wewnętrzną, coś, co mnie powstrzymuje przed otrzymaniem tego, czego chcę. Potrafię przyciągnąć naprawdę duże rzeczy, które w mojej hierarchii ważności są na niższym miejscu (np. własne mieszkanie), a nie umiem zmaterializować tego, na czym najbardziej mi zależy.
Trafiłam do Was w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czemu nie budzę się stosując technikę przyciągania partnera Wandy Wegener. Kiedyś stosowałam już tę technikę – przebudzałam się zawsze w nocy, zawsze świadoma po co się budzę. Od 6 tygodni próbuję znów ją zastosować – miałam już kilka podejść i niestety nie budzę się w nocy a przy przebudzeniu porannym nie pamiętam „po co się obudziłam” – o technice przypominam sobie już dawno po przebudzeniu. Nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie.
Właściwie przyciągnięcie partnera/miłości jest moją największą „bolączką” – to jest coś, na czym najbardziej mi zależy. Nie ukrywam, że zależy mi też na konkretnej osobie (tzn. super byłoby, gdyby to był on – ten idealny zbiór cech, których pożądam u mężczyzny, ubrane w jego ciało). Jako, że przeczytałam połowę tego wątku – widzę, że niektóre z Was z powodzeniem przyciągnęły konkretną osobę. Będę się jeszcze wczytywać w Wasze metody ;)
Właściwie potrzebuję porady i pokierowania – którą technikę najlepiej zastosować i jak pracować nad tą dziwną blokadą, która wytworzyła się akurat w tej sferze... W pozazwiązkowych sprawach całkiem nieźle idzie mi technika 3 tygodni, metoda piórkowa idzie rewelacyjnie (moim zdaniem dlatego, że traktuję ją jako zabawę, czego nie umiem zrobić z przyciąganiem partnera), nie bardzo czuję metodę zwierciadła przez wyznaczenie daty spełnienia, przyciąganie partnera WW – jak pisałam powyżej – coś nie chce wychodzić.
Zapisałam się na kurs SLS, mam nadzieję, że to pomoże mi się odblokować, ale do kursu pozostało 1,5 miesiąca, a ja czuję, że potrzebuję pomocy tu i teraz, żeby jak najszybciej poczuć się lepiej.
marta_marta

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 29 gru 2017, o 23:58

Marto, zachęcam do przerobienia tych wątków:
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=567

Tutaj z kolei masz obszernie wyjaśnione wszystko co związane z technikami sugestii nocnej - choć mowa jest głównie o silvowskiej technice nocnej sugestii, tłumaczę tam też dlaczego czasem nie budzimy się na tego typu techniki:
:arrow: viewtopic.php?f=21&t=94

Tutaj omówiona szczegółowo technika Wandy Wegener:
:arrow: viewtopic.php?f=28&t=399&p=19193&hilit=Wegener#p19193

Tutaj możesz przesłuchać moje nagrania związane z PP:
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=733
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Zorja » 31 gru 2017, o 19:50

Cóż, mogłabym powiedzieć z własnego doświadczenia: zajmij się najpierw przekonaniem w stylu: "mam problem z przyciąganiem relacji". Dopóki to jest w Twojej głowie to tak, masz taki problem. Generalnie, polecam najpierw porządki z własnymi przekonaniami i schematami, we własnej głowie a potem zabierać się za przyciąganie. Bo ja się nieźle sparzyłam: przyciągnęłam fajną relację i "rozłożyłam ją na łopatki" schematami z poprzednich związków...
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Pozytywna » 1 sty 2018, o 19:29

Od jakiegoś czasu jestem tu na forum. Wracam do czytanych i proponowanych przez was tematów wiele razy. Dziś zrozumiałam, że to ja sama rozwaliłam jakiś czas temu związek z facetem na którym bardzo mi zależało. Jak to zrobiłam, kiedy z nim byłam już naprawdę długo, zaczęłam się bać. Bałam się, że to się kiedyś skończy (chyba można nawet napisać, że wizualizowałam jak to się stanie) No i o oczywiście stało się, spieprzyłam to koncertowo swoim myśleniem.Jakby tego było mało, korzystałam z wróżb jakiś tam dziwny urok (to było wiele lat temu, nie jestem pewna ale te wróżby itp chyba jeszcze przyśpieszyły koniec) Kiedyś tupałabym nogami i krzyczała nie prawda, to nie moja wina.
Wiele osób tu pisze, by zacząć od siebie. I to jest prawdą, najpierw zaakceptujmy, pokochajmy siebie. Jeśli tego nie zrobimy pojawi się chwila zwątpienia i jak kula śnieżna będzie rosnąć i powoli rozwalać wszystko. Jeśli znacie swoją wartość, kochacie siebie nie powinny wtedy pojawiać się destrukcyjne myśli.

Za ten post autor Pozytywna otrzymał podziękowanie od
Zorja
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie