Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 11 cze 2016, o 18:08

magicmind napisał(a):Trudno, cieżko... w ten sposób już definiujesz jak ma być.. takie biadolenie też tylko potęguje ci ten efekt.

Faktycznie, sama się w tym zaplątałam :shock: Odwróóóót!
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 132 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 18:12

Nimfka napisał(a):
magicmind napisał(a):Trudno, cieżko... w ten sposób już definiujesz jak ma być.. takie biadolenie też tylko potęguje ci ten efekt.

Faktycznie, sama się w tym zaplątałam :shock: Odwróóóót!

Dokładnie. W jednej chwili możesz dokonać odwrót o 180 stopni. Decyzja należy do Ciebie jaki sygnał ma nadawać twój nadajnik.
Zrób to z ciekawości co sie stanie jak będę nadawać inny sygnał.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez ifyoucan » 11 cze 2016, o 18:16

czyli mam myslec ze jemu na mnie zalezy, ze o mnie mysli itp. mimo ze jest z nia ? to zadziała?
ifyoucan

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 18:18

ifyoucan napisał(a):czyli mam myslec ze jemu na mnie zalezy, ze o mnie mysli itp. mimo ze jest z nia ? to zadziała?

Sprawdź czy zadziała, ale najpierw musisz tak zrobić i przestać biadolić.

W każdej twojej wiadomości jest zaprzeczanie manifestacji i pragnienia i jak na ręce widać twoje wibracje.
On jest z inną, kocha inną.. tak go postrzegasz i tak będzie długo a może i zawsze.
Tak mi go brakuje, to takie ciężkie itd.
To wszystko sa kreacje przecież. Na dodatek blokujesz sie na każdego innego faceta w ten sposób.

Hicksowie pytają czy kreowanie sprawia przyjemność od poczucia braku i kontrastu który ma pomóc odnaleźć i zdefiniować nasze prawdziwe pragnienia aż po wibracyjne zestrojenie sie z pragnieniem i póxniej obserwowanie efektu tego zestrojenia.
Jeżeli cały proces nie jest dla nas czymś pieknym, przyjemnym , fajnym i łatwym to trudno tu czuć się świadomym kreatorem... a podobno może być to przyjemne... a jak jest to jest łatwiejsze, szybsze i piękniejsze.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez Nimfka » 11 cze 2016, o 18:41

Ja mogę powiedzieć, że wizualizacja tego, jak On przeprasza i o mnie zabiega jest naprawdę przyjemna i chyba o to chodzi.
Ifyoucan, obie musimy zmienić myślenie. Tak jak Black napisała, guzik ma nas obchodzić co u nich, co myślą, co robią. My kreujemy, więc zmieńmy co napsociłyśmy i nie o nas zabiegają ;)
Nicky napisał(a):Ty nie zwracaj uwagi na to, co się dzieje w rzeczywistości... bo rzeczywistość wykreowałaś ty sama. Więc równie dobrze możesz wykreować inną, wybrać inny wariant. Kumasz? Niech ciebie nie obchodzi co się dzieje w tym "niby - realu", a skupiaj się na tym jego obrazie, który masz w swojej głowie! Rzeczywistość - ta na zewnątrz, pomalutku dopasuje się do twojego obrazu w głowie. Trzeba tylko cierpliwości i wytrwałości. W skrócie: chrzań wszystko POZA obrazem który masz w głowie :)
Jak podchodzić do tego co dzieje się w rzeczywistości? To proste: wszystko brać za dobrą monetę i wypatrywać znaków które będą świadczyły o tym, że Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji :)

Właśnie cierpliwość i wytrwałość nie są moją mocną stroną. Ale faktycznie, będę chrzanić to, co nie dzieje się w mojej głowie. Ustawię wszystko na nowo, po swojemu! :)
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 19:30 przez Nimfka, łącznie edytowano 1 raz
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Nimfka

Postprzez ifyoucan » 11 cze 2016, o 18:49

Racja, podstawa to zmienic myslenie i to tak zupełnie, muszę bardzo nad sobą popracowac. Mi tez odpowiada wizualizacja, kiedy On przeprasza i mówi ze wszystko się zmieni. Czasem łapie się na tym ze rozmawiam z Nim i mówie mu wszystko co mi lezy na sercu, dobrze ze nikt tego nie słyszy, bo ludzie pomyslą że jakas obłąkana jestem :D
ifyoucan

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Renata » 11 cze 2016, o 19:33

Akurat jestem zielona w temacie przyciągania miłości, bo czasy, kiedy ta wiedza była mi potrzebna, sięgają epoki lodowcowej ;) Jednak wtedy bez znajomości pp też przyciągnęłam sobie miłość :D
PP w teorii jest bardzo proste, zaś w praktyce już nie bardzo. Wszystko ładnie pięknie, ale jak zauważył magicmind, proces tej kreacji ma sprawiać nam radość, przyjemność i inne wysokogatunkowe emocje :D Zmuszanie się do wizualizacji czy myślenia w określony sposób jest męczące, a jak coś jest męczące, to gdzie przyjemność?

Sama często przypominam sobie cytat Walscha: "To nie doświadczenia generują emocje, lecz odwrotnie - to emocje generują doświadczenia.", jednak gdzieś tam we mnie odzywa się jakiś chochlik i szepcze mi, że to nieprawda :D Ale to prawda. Świat widzialny jest zlepkiem niewidzialnych nitek w postaci myśli, uczuć, emocji. Tworzy go energia, której nie widać, a jednak dzięki temu tworzą się doświadczenia :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Nimfka » 11 cze 2016, o 19:48

renata17031 napisał(a):Świat widzialny jest zlepkiem niewidzialnych nitek w postaci myśli, uczuć, emocji. Tworzy go energia, której nie widać, a jednak dzięki temu tworzą się doświadczenia :)

Świetnie napisane. I właśnie o to chodzi, żeby te nitki odpowiednio kształtować, a tego wkurzającego złośliwego chochlika zduszać w zarodku.
Oby mi się udało, za jakiś czas napiszę tutaj, że się udało. 8-)
Nimfka

Postprzez Nicky » 11 cze 2016, o 20:10

Dokładnie tak jest... i teraz jeśli zdarzy się tak, że chwilowo wizualizacje i marzenia nie sprawiają nam przyjemności, to nie ma co się do nich zmuszać. Co zatem robić? COŚ, co sprawi nam przyjemność!! Impreza.... dobre lody.... ciasto z czekoladą... wypad za miasto... pójście na koncert/do kina/do teatru, cokolwiek. Cokolwiek co sprawi, że nasze wibracje się podniosą. I wierz mi - to też cudnie zadziała :) Bo w tym wszystkim chodzi o to, żeby cały czas być u góry skali, o której pisała Black. A jeśli chwilowo spadniemy na dół skali to też nie będzie tragedii... można sobie nawet trochę popłakać, dać upust swoim emocjom, oczyścić się z nich. A potem znów poprawiać sobie humorek ile wlezie :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 2
Ada, Nimfka
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez Scarlett » 11 cze 2016, o 20:14

Jestem właśnie po pierwszym dniu kursy podstawowego Silva Life System Metodą Silvy :D Moje marzenie :mrgreen:
Robiłam dla Was skrzętnie notatki, zapisywałam cytaty :P Jutro jeszcze ostatni dzień i techniki :D
Dziś dowiedzieliśmy się wszystkiego o Silvie, nauczyliśmy się wchodzić w alphę na zawołanie, usunęliśmy ograniczające przekonania. I tutaj szok! Prof. Królicki tak pięknie o tym opowiadał, słuchałam jak urzeczona! W alphę weszłam bez problemu za drugim razem, usunęłam ograniczające programy (Królicki używał świetnych metafor i pięknie wyjaśnił jak to działa) i co? 20 minut później i ja i moja koleżanka z którą byłam dostałyśmy wiadomości od naszych byłych :lol:
Pierwszy raz w życiu kontaktowałam się tak bezpośrednio i lekko z moją podświadomością. Cudownie wytłumaczono nam co to jest wizualizacja, afirmacja, jak jej używać. I tutaj niespodzianka! wizualizacja jest wewnętrzna i zewnętrzna! Na kursie Silvy można nauczyć się jak korzystać z ekranu wyobraźni, czyli wizualizować jako film ;)
Moja podświadomość reagowała na moje polecenia, dostawałam jasne symbole. I to dosłownie wystarczyło połączyć 3 palce albo policzyć 333-222-111 :lol:

Przepraszam za chaotyczny post, ale jestem wciąż pod ogromnym wrażeniem i tyle się dziś dowiedziałam i nauczyłam, że tego nie da się opisać. A co najważniejsze! Tak, kurs Silvy jest bardzo ważny dla technik Silvy. Interesuję się tematem od baaaardzo dawna i naprawdę zupełnie inaczej jest robić techniki w tej właściwiej, prawdziwej i kontrolowanej alphie i przede wszystkim zostać odpowiednio "zaprogramowanym". Wcześniej próbowałam technik Silvy, niby coś tam wychodziło, ale teraz widzę jak bardzo ważne jest zaznaczenie "kurs tylko dla absolwentów kursów metodą Silvy".
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Ada, domi, SnowWhite
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1722 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie