Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 10 cze 2016, o 22:11

Nicky napisał(a):Możesz być pewna że tak będzie haha, a wiesz dlaczego?? Dlatego że jak nam już się "odechciewa", to dopiero wówczas prawdziwie odpuszczamy w sensie: puszczamy zamówienie do realizacji, energia zaczyna krążyć (nie blokujemy jej), no i co... i dociera do adresata :D

Wtedy się z nim spotkam, i mu nastukam. :? Agresywna ze mnie bestia wyjdzie :evil:
Z drugiej strony miło by było, gdyby się ogarnął i trochę polatał za mną 8-)
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Postprzez MagdaLooney » 10 cze 2016, o 22:13

Ja jestem na takim etapie, że chyba puszczam. W sensie - czasem jeszcze zakluje mnie w okolicach serca (choć podobno żołądek też może dawać takie oznaki w tych okolicach... Niewykluczone że to zwykły głód ;))
Ale..już dopuszczam do siebie myśl,że.. Może ktoś inny?...A to już i tak krok milowy..
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Postprzez Nicky » 10 cze 2016, o 22:49

Nimfka napisał(a):Z drugiej strony miło by było, gdyby się ogarnął i trochę polatał za mną 8-)

Kochana, nic prostszego!! Po prostu... wyobraź to sobie. Wróć do pierwszego postu Black, tam jest wszystko od A do Z! Ja tak ZAWSZE robiłam, i zawsze to działało, w 100% przypadków. Jak tylko ktoś mi się spodobał, to natychmiast zaczynałam sobie wyobrażać że... to ja mu się podobam, i że to ON za mną szaleje. Wierz mi... to naprawdę działało. Wszystko jest w naszej głowie, tam sobie wszystko układamy i kreujemy. A rzeczywistość? Dopasowuje się do tego wszystkiego :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Ada
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 258 razy

Postprzez eMka » 10 cze 2016, o 22:54

potwierdzam :-) dzięki wyobrażaniu, że to ja jestem obiektem zainteresowania dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do bardzo przyjemnych
"Dziś wiem, że mogę mieć wszystko to co chcę.
I to co kiedyś było dla mnie mało ważne,
Stało się sensem moich marzeń, moich pragnień.
Wszystko przez niego, to fakt."

Za ten post autor eMka otrzymał podziękowanie od
Nicky
eMka

Podziękował : 77 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez Nimfka » 10 cze 2016, o 23:14

Nicky napisał(a):
Kochana, nic prostszego!! Po prostu... wyobraź to sobie. Wróć do pierwszego postu Black, tam jest wszystko od A do Z! Ja tak ZAWSZE robiłam, i zawsze to działało, w 100% przypadków. Jak tylko ktoś mi się spodobał, to natychmiast zaczynałam sobie wyobrażać że... to ja mu się podobam, i że to ON za mną szaleje. Wierz mi... to naprawdę działało. Wszystko jest w naszej głowie, tam sobie wszystko układamy i kreujemy. A rzeczywistość? Dopasowuje się do tego wszystkiego :)

Tylko tutaj problem jest taki, że on jest w związku i wydaje się szczęśliwy. A my kontaktu nie mamy...
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Nimfka

Postprzez Black » 10 cze 2016, o 23:17

Nimfka, kochanie, ale ile razy Ci powtarzałam, że ostatnią rzeczą na świecie jaką masz się przejmować jest to co on ma, co myśli, co czuje?
Znaczenie ma tylko i wyłącznie to co TY czujesz i co TY myślisz. Jeśli jesteś w stanie dopasować się do tego, co chcesz, do Twojego pragnienia, to właśnie tak będzie.
"Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje podejście do problemu".
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Za ten post autor Black otrzymał podziękowania - 7
Ada, Mal, Nicky, osa, Pozytywna, qetsiyah, Zorja
Black

Podziękował : 124 razy
Otrzymał podziękowań: 471 razy

Postprzez Nimfka » 10 cze 2016, o 23:21

Ostatnie zdanie idealnie opisuje to co się dzieje.
Kurrrde, zaczynam się wkurzać, bo wibracje mam coraz lepsze, a tu nagle taka myśl... Ale odszedł do niej, wybrał ją nie mnie, z nią jest szczesliwy i wszystko w łeb. Muszę wytępić te myśli... :( I wizualizować, że za mną szaleje.
Nimfka

Postprzez Nicky » 10 cze 2016, o 23:30

Nimfka napisał(a):Ostatnie zdanie idealnie opisuje to co się dzieje.
Kurrrde, zaczynam się wkurzać, bo wibracje mam coraz lepsze, a tu nagle taka myśl... Ale odszedł do niej, wybrał ją nie mnie, z nią jest szczesliwy i wszystko w łeb. Muszę wytępić te myśli... :( I wizualizować, że za mną szaleje.

Ty nie zwracaj uwagi na to, co się dzieje w rzeczywistości... bo rzeczywistość wykreowałaś ty sama. Więc równie dobrze możesz wykreować inną, wybrać inny wariant. Kumasz? Niech ciebie nie obchodzi co się dzieje w tym "niby - realu", a skupiaj się na tym jego obrazie, który masz w swojej głowie! Rzeczywistość - ta na zewnątrz, pomalutku dopasuje się do twojego obrazu w głowie. Trzeba tylko cierpliwości i wytrwałości. W skrócie: chrzań wszystko POZA obrazem który masz w głowie :)
Jak podchodzić do tego co dzieje się w rzeczywistości? To proste: wszystko brać za dobrą monetę i wypatrywać znaków które będą świadczyły o tym, że Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowania - 2
Ada, Zorja
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 258 razy

Postprzez ifyoucan » 10 cze 2016, o 23:56

dziewczyny macie rację, cos w tym jest, tez sie zaczelam nad tym zastanawiac. moze zaczne od tego ze jestem tutaj nowa tak zupelnie poniewaz na poprzednim forum tez sie nie udzielałam, mimo iz czytałam was codziennie, bardzo ale to bardzo mi pomogliscie i kiedy postanowilam ze do was dolacze co sie okazalo? ze Was nie ma (dobrze ze nie widziałyscie mojej miny :D )otoz moja historia jest dosc dluga wiec w skrocie powiem tylko tyle, facet z ktorym duzo mnie lączyło wrocił do swojej bylej choc zarzekał się ze NIGDY ze NIE CHCE ze W ŻYCIU...no ale jednak! wrocił a mi powiedział ze on nie wie co dalej ze nie chce miec nikogo ale wiadomo ze w dzisiejszych czasach z portali spolecznosciowych wyczytac mozna doslownie wszystko tak wiec no sprawa przykra ale ta jedyna nie bylam, co prawda gdy tak patrze na to racjonalnie to wina lezy po mojej stronie bo to ja wyobrazalam sobie jego i to co by bylo gdyby do niej wracal, normalnie wcisnelam go w jej sidła,swoim strachem i mysleniem i teraz dopeiro zaczelo się zastanawianie jak po co i dlaczego, jest mi z tym zle bo nie wierze ze moge to jakos odkrecic ale mam w sobie takie dziwne przeczucie ze to jeszcze nie koniec, ze on kiedys bedzie zalowal tej decyzji i tylko to mnie nastawia optymistycznie, a tak w ogóle to dzieki ze jestescie!
ifyoucan

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez California » 11 cze 2016, o 00:44

O i mój ulubiony wątek jest już tutaj. Super, teraz mogę się zadomowić :D
Oczywiście się witam i dołączam do dyskusji :)

Chyba na jakiś czas muszę odłożyć wizualizację, bo nadchodząca sesja sprawia, że nie wibruję zbyt wysoko :(
California

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie